Modulární měřicí přístroj (odděleno)

Problémy s měřícími přístroji, detektory fyzikálních veličin, detektory kovů a další

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
mihal
Příspěvky: 1812
Registrován: 06 dub 2005, 02:00
Bydliště: Zilina

#31 Příspěvek od mihal »

petula píše: klíčové součástky jsou u Mousera i jinde vyprodány
Skús napísať čo kľúčové nemáš, možno to niekto najde.

Dlhá dodacia doba je dnes veliký problém, redizajnuje sa nato čo máš alebo zoženieš.
petula píše: Plošňák je jednostranný, tedy lze vyrobit v ČR.
Máš v súvislosti s úpadkom priemyslu pocit, že výroba v ČR už dvojvrstvú dosku nezvládne?

Uživatelský avatar
petula
Příspěvky: 836
Registrován: 22 kvě 2016, 02:00
Bydliště: Čelákovice / Brandýs n.L / Stará Boleslav
Kontaktovat uživatele:

#32 Příspěvek od petula »

mihal píše:...Máš v súvislosti s úpadkom priemyslu pocit, že výroba v ČR už dvojvrstvú dosku nezvládne?
Když jsem před asi 7-8 roky chtěl vyrobit oboustrannou desku v Česku, obeslal jsem několik českých výrobců. Výsledek byl, že někteří mi vůbec neodpověděli, jiní dali kallkulaci, která cenově překračovala německého výrobce a časově bylo dodání o dost delší. Při zkoumání proč, jsem zjistil, že ti "čeští" výrobci pošlou podklady do Číny a až dostanou vyrobené desky, tak mi je přepošlou, přeprodají. :D V Běchovicích jsem kdysi dal dělat sérii 1200 kusů desek, pouze oboustranných. Dopadlo to tak, že mi výrobce v Běchovicích dodal velké desky, na každé bylo 4x5, tedy 20 mých desek a řekli mi, ať si to sám rozřežu na jednotlivé desky. Tím u mne skončili. S ohledem na stále platný zákon prof. Parkinsona: "s časem se vše zhoršuje", už výrobu oboustranných a vícevrstvých desek v Česku ani nepoptávám. V Pardubicích nějaký radioamatér vyrábí jednostranné desky bez potisku, bez masky, bez ocínování, dokonce je i vrtá. Dodání rychlé... Kvalita jak Amatérské Radio v 70-tých letech minulého století (prodávali se tehdá v prodejně v Praze v Budečské ulici).

Uživatelský avatar
mihal
Příspěvky: 1812
Registrován: 06 dub 2005, 02:00
Bydliště: Zilina

#33 Příspěvek od mihal »

Hádam to nebude až také zlé, využívam často tuzemský poolservis tak to neni na druhý deň ale cca dva týždne.

Odpovědět

Zpět na „Měřící přístroje, detektory fyzikálních veličin“