Výber jazdenky

Vše, co se týká elektroniky v automobilech, motocyklech a jiných samohybech

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#301 Příspěvek od EKKAR »

Trojhrnky má i fofdik - říká jim "TurboBoost" respektive "EcoBoost". Litrovej trojhrnček nafučenej nahusto ťurbem jak Danhard když ho nachytáš při pokusech vyvolat flamewar se už víc jak dva roky montuje do mondéra a podobnejch kchárů s provozní váhou půldruhý tuny a víc - a €urochujéři si mnou paprčky nad tím, jak se rychle točej prachy za nový a nový kcháry, protože tyhle nový agregáty plný kurvítek vydržej s bídou záruku a pak jdou ne do Věčnejch Lovišť, ale doslova do prdele ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
danhard
Příspěvky: 5705
Registrován: 05 bře 2007, 01:00
Bydliště: Jesenice u Prahy

#302 Příspěvek od danhard »

Kde se tady hlásí štvavé příspěvky mimo pravidel ?
Ty EKKARovy mě už serou. Kde je to správné tlačítko ?

Jestli si chceš zase onane EKKARE honit péro, tak s tím navšiv nejbližší záíchodek, úchyle :roll:

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#303 Příspěvek od Hubert_79 »

Vono je to těžký. Když voni jsou v tom Kolíně úplně blbí, nikdo jim to takhle vodborně nevysvětlil a nevozřejmil. Kdyby jo, tak by nevobjevovali vobjevený, ale koupili úžasný agregáty 1,2 HTP a 1,4 TDI a hned by byli jinde. Poslali by do háje PSA s ropákama a byli by s koncernem jedno. Motor by pak vydržel milion, ne, dva miliony kilometrů! A lidi by po tom šli jak slepice po flusu.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
danhard
Příspěvky: 5705
Registrován: 05 bře 2007, 01:00
Bydliště: Jesenice u Prahy

#304 Příspěvek od danhard »

Kup si auto na baterky, do kufru si strč elektocentrálu a máš to na háku :lol:

ps. ve 12 jsem dával do soutěže VTM perpetum-mobile :lol:
Naposledy upravil(a) danhard dne 24 úno 2019, 22:39, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#305 Příspěvek od workhard »

A co takový Trabant, ten měl jenom dva válce, tady ještě vidím obrovský potenciál pro úspory :wink:
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
danhard
Příspěvky: 5705
Registrován: 05 bře 2007, 01:00
Bydliště: Jesenice u Prahy

#306 Příspěvek od danhard »

Ten tříválec je mnohem lepší, řekl bych optimumum minima :D

Proti Trabantu bych to nazval "hladký chod".

ps. táta (stale se mu dobře daří, 94 let) měl Ford Cortina, soused Saab.
Naposledy upravil(a) danhard dne 24 úno 2019, 22:46, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#307 Příspěvek od Hubert_79 »

Nebo Maluch, Polski Fiat 650. Jeli jste v tom někdo; pokud jste se do toho teda vešli :) To byla jízda.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#308 Příspěvek od EKKAR »

Náhodou, Maluch byl úžasný vozidlo - takový ticho, jaký jsem zažíval ve fiátku 126p se v žádným jiným kcháru zažít nedá. Jedině při sezení v Maluchu si totiž normálně rostlej chlap zakrejvá uši vlastníma kolenama ...
Hubert_79 píše:Vono je to těžký. Když voni jsou v tom Kolíně úplně blbí, nikdo jim to takhle vodborně nevysvětlil a nevozřejmil. Kdyby jo, tak by nevobjevovali vobjevený, ale koupili úžasný agregáty 1,2 HTP a 1,4 TDI a hned by byli jinde. ...
Toyota Yaris u nás začínala s nejslabším motorem 1,3 čtyřválcem, ale už další generace dostala 3-hrnek 998cm³. Jezdil jsem s oběma, díky pokročilý technice proměnnýho časování ventilů VVTi a elektronicky řízený přívěře vejfuku byl ten tříválec pocitově těžko odlišitelnej od čtyřválce - a to i zvukově - ale to byl Japonec... Koncern VW si jaxitaxi technickej pokrok a pohodlí uživatelů vykládá "poněkud" jinak než Asiati ...
Naposledy upravil(a) EKKAR dne 24 úno 2019, 23:01, celkem upraveno 1 x.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
danhard
Příspěvky: 5705
Registrován: 05 bře 2007, 01:00
Bydliště: Jesenice u Prahy

#309 Příspěvek od danhard »

Užil jsem si jako spolujezdec Fiat 850.

ps. děkujeme EKKARovi za jeho oživující příspevky.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#310 Příspěvek od Hubert_79 »

No já (187cm) jsem se do toho celkem naskládal, ale nevědět, že se to startuje páčkou na místě co měly š120 a spol sytič, tak s tím neodjedu... A z kopce na I/4 dolů z Cukráku jsme z toho vymáčkli asi 130 km/h.
No a cesty pšonků v tomhle vozidle do Jugoslávie k teplému moři jsou už legendární. Ti do toho nalezli čtyři a ještě pobrali stan a komplet potřeby na kempování.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
danhard
Příspěvky: 5705
Registrován: 05 bře 2007, 01:00
Bydliště: Jesenice u Prahy

#311 Příspěvek od danhard »

Děkuj Bohu, že jsi se nezabil.
Nechceš přestoupit na naší bezbožnou víru ?

Uživatelský avatar
danhard
Příspěvky: 5705
Registrován: 05 bře 2007, 01:00
Bydliště: Jesenice u Prahy

#312 Příspěvek od danhard »

Milý EKKARe, jsem rád, že mistr F. se soustředil na Tebe, po té co zjistil, že na mě nemá :lol:
Sám jsi toho strůjcem a v něčem (v objektivní pravdě k Tvé blbosti) se s ním dá jen souhalasit.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#313 Příspěvek od Hubert_79 »

Děkuj Bohu, že jsi se nezabil.
V tom "autě" jsme byli tři. Byli jsme mladí a svět nám ležel u nohou :) Dneska bych se v tom snad bál jet do Řep do Lidlu.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
danhard
Příspěvky: 5705
Registrován: 05 bře 2007, 01:00
Bydliště: Jesenice u Prahy

#314 Příspěvek od danhard »

Třikrát jsem se válel přes střechu a vždy to dobře dopadlo.
Takže good lock !

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#315 Příspěvek od EKKAR »

danhard píše:Milý EKKARe, jsem rád, že mistr F. se soustředil na Tebe, po té co zjistil, že na mě nemá :lol:
Vskutku, v rozesírání vláken a vyvolávání flame překrucováním a vytrhováním cizích argumentů z kontextu jste oba dva bezkonkurenčně nejlepší a nejen já, ale prakticky nikdo další na vás nemá. A docela se ti divím, že sis taky ještě nezaložil nějakej svůj Dan-truc-hard-web, kde by sis mohl vyplachovat svoji nevymáchanou stomální dutinu od svejch exkrementálních formulací bez dalších rizik ...

P.S. - jo jeden rozdíl máte - tys nejspíš nebyl tak kovanej soudruh jako von, ale na tvý povaze to projev nezanechalo ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Odpovědět

Zpět na „Auto - Moto technika“