EAGLE - otázky a odpovědi

Software potřebné k práci s elektronikou

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#361 Příspěvek od termit256 »

Cb barvu si nastavis v menu tesne pred tiskem. Vyklikas si jen ty vrstvy ktere chces tisknout a pak das pred tiskem volbu black.

Abys videl cernobile spoje, to asi nejde, jedine by sis musel zmenit barvy vrstev.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#362 Příspěvek od BOBOBO »

Toto je klasická čtvrtrada ....... Pro uživatele jako já na dvě věci .

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#363 Příspěvek od forbidden »


Uživatelský avatar
FHonza
Příspěvky: 1443
Registrován: 20 lis 2012, 01:00
Bydliště: Praha

#364 Příspěvek od FHonza »

BOBOBO píše:jestli máš čas, tak mi popiš cestu...
Čas mám, rád popíšu. Jenom úplně nerozumím co je cílem. Chceš mít "měď" v návrhu DPS černě ?

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#365 Příspěvek od BOBOBO »

Ano. Vycházej z komplexního pohledu ze strany součástek a dostaň se k čistým spojům , minimálně na bílém podkladu s jakoukoliv barvou spojů s pájecímiplochami . Bílá jasná-tiskárna .

Uživatelský avatar
FHonza
Příspěvky: 1443
Registrován: 20 lis 2012, 01:00
Bydliště: Praha

#366 Příspěvek od FHonza »

ještě jenom jedno upřesnění. Takhle jenom na tiskárnu (tj při návrhu to zůstane jak to je) ?

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#367 Příspěvek od BOBOBO »

Jo , čistě z uvedených podkladů vytvořit předlohu pro domácí výrobu DPS ručně . např. tento test pro jasné zadání . z tohoto http://s-o.webnode.cz/rozdilovy-termostat-rt2ds/ obraz Z1WIRE.brd (44,4 kB)

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#368 Příspěvek od termit256 »

BOBOBO píše:Toto je klasická čtvrtrada ....... Pro uživatele jako já na dvě věci .
Jaka ctvrtrada zase?
Kdyz udelas co jsem napsal, dostanes kyzeny vysledek.
Proste vypni vsechny vrstvy (ikona layer setting...) tlacitkem None a zapni jen Bottom Pads Vias Dimension. V okne ktere vyskoci pred tiskem dej black, v pripade ze to budes kreslit podle papiru mirror (zrdcadleni)
Nevim jak jinak bych to uz napsal.

Uživatelský avatar
FHonza
Příspěvky: 1443
Registrován: 20 lis 2012, 01:00
Bydliště: Praha

#369 Příspěvek od FHonza »

Rychle sepsaný návod pro toto konkrétní zadání:
Přílohy
rychly navod.pdf
(79.56 KiB) Staženo 142 x

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#370 Příspěvek od BOBOBO »

Ale napsal jsi to dobře , ale člověk neznalý neví co s těmi názvy . FHonza to popsal tak , jak si to představuji . Ještě si tam připíše to zrcadlo , které se nastaví u toho nastavení tisku . Jo chlapi díky . Já jsem chtěl dostat tu bílou přímo na té předloze . No , když uživatel neví , že to nejde , ale při tisku se to převrátí .....

Uživatelský avatar
FHonza
Příspěvky: 1443
Registrován: 20 lis 2012, 01:00
Bydliště: Praha

#371 Příspěvek od FHonza »

Když budeš tisknout přímo na transparentní fólii, tak zrcadlo nedávej. Otočí se to až přiložením fólie na desku před osvitem. Barva tisku pak bude blíž mědi a spoje se "nepodsvítí".

Uživatelský avatar
Frantisek71
Příspěvky: 14
Registrován: 03 pro 2016, 01:00

#372 Příspěvek od Frantisek71 »

Ahoj,

je možný udělat v Eaglu následující věc: Mám např. ARM STM32, kde vyvedu pin PB4 pomocí Wire o délce např. 1 čtvereček rastru popíšu ho a pak se někde v jiné části schématu na něj můžu odkazovat, tak že kde použiju tento název, tak to bude automaticky znamenat, že je pin propojený s PB4. Něco jako se používá u globálního napětí např. +5V, +3.3V apod. Je to možné? Např. zde to používají (Konektor vpravo nahoře).


Snažil jsem se to dohledat na internetu, ale nepřišel jsem na správné klíčové slovo, které by mi to dohledalo.

Děkuji

Uživatelský avatar
GeorgeB
Příspěvky: 1187
Registrován: 21 lis 2005, 01:00
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

#373 Příspěvek od GeorgeB »

Cesty se stejným názvem jsou neviditelně propojeny. Takže klidně vyvést jen kousek spoje od pinu schématické značky, pojmenovat PB4, pro jistotu dát ke spoji označení (funkce "label"), na kterémkoli místě schématu si začít vést nový spoj a ten následně pojmenovat také PB4. Eagle se zeptá jestli má tyto oba tyto spoje spojit. Potvrdit, opět umístit popisek (label) a je hotovo.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#374 Příspěvek od termit256 »

JJ presne tak, lip bych to nenapsal, prejmenovava se to tlacitkem NAME

Uživatelský avatar
Frantisek71
Příspěvky: 14
Registrován: 03 pro 2016, 01:00

#375 Příspěvek od Frantisek71 »

Aaa, tak to jsem ťulpas. Já ten název měnil, ale přes "Info" ikonku a řvalo mi to, že to není možný přejmenovat na stejný název, který už je použit. Kdybych líp četl ty hlášky, co to vyhazovalo, tak by mi to asi došlo. Ale nějak mě nenapdlo, že ikonka "name" bude dělat trochu něco jinýho. Samozřejmě díky chlapi. :)

Odpovědět

Zpět na „Software“