Bohemia Energy zkrachovala

Aktuality a zprávy z oblasti elektroniky, komunikační a výpočetní techniky, teorie či software

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#361 Příspěvek od xsc »

p32 píše:Já jsem taky troll podle tebe, protože tyto výmysly fakt nechci taky vidět. Plánovaná údržba byl aspoň 14 dní ohlášená, s cenami ti blbí Rusové nemanipulují a ani nemají tu možnost.
Plánovaná údržba byla v létě. Současná odstávka není plánovanou údržbou, ani když jí ohlásím dopředu. A právě takovéto šaškárny jsou součástí manipulace cenou - vyvolávání paniky na trhu. Takže nekecej, že nemají tu možnost.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#362 Příspěvek od ZdenekHQ »

Jo, ten "maják", kde Rusové pálí plyn, aby ho neposílali dál, ten jsem viděl. To snad musí být vidět i z kosmu.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#363 Příspěvek od p32 »

xsc píše: Současná odstávka není plánovanou údržbou, ani když jí ohlásím dopředu. A právě takovéto šaškárny jsou součástí manipulace cenou - vyvolávání paniky na trhu. Takže nekecej, že nemají tu možnost.
To je spíše příklad té tvé manipulace. Ty snad vlastníš Ukrajinu, že jim ji chceš dávat? :lol:
O manipulaci s cenou víme své a diskutovat o tom má smysl až v tu sobotu nebo kdy to mají znovu obnovit. Tak mi připadáš jak malé děcko, které když nedostane do ruk toaletní papír, tak se posere do kalhot. A když ohlásí, že Mrazík přijde o dva dny později, tak se z toho taky poděláš? Je vidět jak je EU na tom doopravdy, když ji jeden týden odstávky (a řádně hlašený předem) uvrhne pomalu do dob jeskynního muže. :lol: Hlavně, že se všichni chtěli sami odpojit (my jsme přece z Prahy, my plyn nepotřebujeme, máme pŕece teplárnu) a teď sami panikaří? Tak nějak mi to připadá typického čecháčka v pátek v obchodě před zavřenou sobotou a nedělí jak svátkem. Opravdu typické pro celou EU.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#364 Příspěvek od p32 »

ZdenekHQ píše:Jo, ten "maják", kde Rusové pálí plyn, aby ho neposílali dál, ten jsem viděl. To snad musí být vidět i z kosmu.
Já ho sice neviděl, ale věřím tomu. Co to má společného s nedostatkem a trojnásobným zdražením toaletního papíru v Kauflandu? :lol:

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#365 Příspěvek od PotPalo »

p32 píše:Ty snad vlastníš Ukrajinu, že jim ji chceš dávat? :lol:
O tom by sa dalo dlho polemizovať, kto čo vlastní. Ľudia a tá ich namyslenosť a potreba vlastniť a privlastňovať si. Nemôžu skrátka iba tak žiť na nejakom území? Iné živočíchy tiež niečo vlastnia? Nie, to iba ľuďom takto jebe. Ľudia si maximálne tak môžu povedať, že toto je ich teritórium pokiaľ na ňom žijú. Sú rovnakou súčasťou planéty, ako napríklad mravce. Jediný problém ktorý tu máme je, že pijavice tam hore sa nevedia dohodnúť ktorých otrokov budú ktoré cicať. [koniec filozofických drístov]
Zlu sa neustupuje, proti zlu sa bojuje.

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#366 Příspěvek od xsc »

To, že trh panikaří vždycky, když přijdou nečekané zprávy, což oprava opraveného NS zrovna je, je jeho běžná vlastnost. Zneužívali toho arabáči za ropné krize v 70. letech, zneužívá to rusák. Což moc dobře víš, ale kdyby jsi do něčeho nenacpal blbá EU, fajn Rusko, tak bys neměl dobrý den.

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#367 Příspěvek od ok1hga »

xsc píše:To, že trh panikaří vždycky, když přijdou nečekané zprávy . . . . je jeho běžná vlastnost. Zneužívali toho arabáči za ropné krize v 70. letech, zneužívá to rusák.
. . . takže se není čemu divit.
xsc píše: . . . . ale kdyby jsi do něčeho nenacpal blbá EU, fajn Rusko . . . .
mě zase fascinuje, jak dokážeš podsouvat tvoje názory ostatním, které nikdo neřekl (nenapsal).
chováš se jako troll a ještě k tomu hodně hloupý !

Uživatelský avatar
DedVseved
Příspěvky: 492
Registrován: 01 črc 2019, 02:00

#368 Příspěvek od DedVseved »

Každý zastává nějaký názor a za něco se snaží dle svého argumentovat. Možná je to lepší, než když tu jiný tvrdí, že ho to nezajímá, je mu to jedno, ale jeho angažovanost a horlivost je v podobných tématech na velmi vysoké úrovni. Potom se objeví někdo další a chce tyto dle svého názoru soudit. A nakonec to přebije absolutně fanatický rusofil. Kdo je ten správný?

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#369 Příspěvek od xsc »

ok1hga píše:mě zase fascinuje, jak dokážeš podsouvat tvoje názory ostatním, které nikdo neřekl (nenapsal).
chováš se jako troll a ještě k tomu hodně hloupý !
Teď ovšem kecáš. p32 sem v podstatě postuje příspěvky ve stylu Bobánka, jen ne ty největší kraviny a nikdy to, co podporuje, neřekne nahlas - to je jeho standardní styl, hlavně nic neříct přímo, v tom je Bobobo aspoň přímočarý. Ovšem ty názory sem vkládá, ať už v textu nebo výběrem "vtipných" obrázků.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#370 Příspěvek od Celeron »

Plyn zase bude v pohodě. V Turkmenistánu se už kdoví po kolikátý snaží uhasit Door to Hell, co tam hóří už přes 50 let. Někde jsem četl, že to co tam každej rok shoří by stačilo na dodávky třetině Evropy.
A propo, kamarádíme s Turkmenistánem, nebo naopak? :)
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#371 Příspěvek od xsc »

U těch asi nikdo neví, ale pokud je rusák přímo nekontroluje, tak asi kamaráděj s těma, co daj prachy :-)
Jinak taky měly svýho vůdce, co si říkal Turkmenbaši, což má být otec všech Turkménů. https://cs.wikipedia.org/wiki/Saparmurat_Nijazov
Magoři se v této části světa vyskytují v nadmíru vysokém počtu :-)
Jinak ovšem pochybuju, že to uhasej...
Naposledy upravil(a) xsc dne 01 zář 2022, 18:55, celkem upraveno 1 x.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#372 Příspěvek od termit256 »

Malokteri rusti svabi se dnes ke sve svabovitosti otevrene hlasi, protoze by se spolecensky naprosto znemoznili. Stavaji se z nich takovi ti Capkovi alelidi. Vsichni vime odkud vitr skutecne vane :-)

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#373 Příspěvek od p32 »

Zrovna ty jako placený štváč EU máš co vykládat, ale to už všichni vědí. O xsc si už obrázek udělali dávno. :lol:
To, že trh panikaří vždycky, když přijdou nečekané zprávy, což oprava opraveného NS zrovna je, je jeho běžná vlastnost. Zneužívali toho arabáči za ropné krize v 70. letech, zneužívá to rusák.
No a ukázka toho, jak toho teď zneužíváš ty, že? Putin by ti záviděl. :roll:

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#374 Příspěvek od termit256 »

Potrefene husky zacinaji kejhat :-)

Uživatelský avatar
passion
Příspěvky: 890
Registrován: 22 črc 2005, 02:00
Bydliště: Žilina

#375 Příspěvek od passion »

xsc píše:Klasická trollí příručka. Sankce nás ničí, nechme tomu Putinovi Ukrajinu. A když bude chtít Moldávii nebo Gruzii, tak proč ne.
Rusové nás tak nepotřebují, že právě manipulují s cenou, aby při nižším objemu vydělali. Ale zároveň už teď hromadu plynu pálí, protože do Číny jim trubka z těchto oblastí nevede.
Všetci sú trollovia, čo máme iný iný názor, ako sa pripúšťa? Prečo mi vkladáš do úst Ukrajinu, ktorú som nespomenul?
xsc píše:To, že trh panikaří vždycky, když přijdou nečekané zprávy, což oprava opraveného NS zrovna je, je jeho běžná vlastnost. Zneužívali toho arabáči za ropné krize v 70. letech, zneužívá to rusák. Což moc dobře víš, ale kdyby jsi do něčeho nenacpal blbá EU, fajn Rusko, tak bys neměl dobrý den.
A pri tom stačí dať zelenú pripravenému NS2. Lenže potom by ste sa nemali na čo vyhovárať, ak by ten znenávidený plyn na západ tiekol v plnej potrebe.

Odpovědět

Zpět na „Co je nového?“