TESLA 4245U MARTINO - problémy se signálovou částí

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#391 Příspěvek od otakarv »

a blbcem,který si myslí,že už všechno umí.
Tak toho tu mám v baráku, je to můj švagr. Lidičky, kolikrát si myslím, že už to tu víc nevydržím. Takového magora jste asi ještě neviděli. Oni jeho rodiče móóóc dobře věděli, proč se ho zbavili. :smash:

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#392 Příspěvek od EKKAR »

Leoš není blbec - Leoš je nevědomý, který si neuvědomuje svou nevědomost a podle toho se chová, takže pokud se někomu povede ho přesvědčit, že by si měl nejdřív něco málo nastudovat, je už napůl vyhráno a takový nevědomý se velmi pomalým procesem sebevzdělávání začne měnit na vědomého až znalého. Většina lidí, kteří se zabývají elektronikou, takovým procesem prošla v pozdním dětství až raném dospívání, když je něco koplo a oni se buď na celou elektriku vykašlali, nebo se do ní ponořili hlouběji - ať už sami, či s pomocí škol a zkušenějších osob. Leoš má tu smůlu, že u něj se tento vzdělání chtivý proces spustil relativně pozdě, kdy už je pro něj (asi) věkově vyloučena cesta denního studia na patřičných školních ústavech - takže hledá a tápe. Zatím se zdá, že se snaží pochopit aspoň základy a už nepíše takové pitomosti, jako ze začátku - vypadá to tedy, že semínko bylo zaseto a pomalu klíčí. Co z něj vyroste, záleží na něm i (částečně) na tomto fóru - od čeho ho odradíme a co mu doporučíme k následování. Jsou zde jiní, mnohem horší - a zatím nepoučitelní.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#393 Příspěvek od pajosek2 »

Samozřejmě jsem nemyslel,že je to blbec,proto jsem to napsal do uvozovek.Můžou ho,ale považovat za blbce ti opravdoví blbci.Tak jsem to myslel.
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#394 Příspěvek od EKKAR »

pajosek2 píše:...Tak jsem to myslel.
Já taky, Pájo.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Maskot
Příspěvky: 1772
Registrován: 19 lis 2004, 01:00
Bydliště: Wien

#395 Příspěvek od Maskot »

At byl ci je jaky chce,je porad o sto procent lepsi nez takovy vertikal,vymen elyt,zkontroluj antenu.Snahu alespon ma a kdyz ne tak ji predstira.

Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#396 Příspěvek od otakarv »

Maskot píše:At byl ci je jaky chce,je porad o sto procent lepsi nez takovy vertikal,vymen elyt,zkontroluj antenu.Snahu alespon ma a kdyz ne tak ji predstira.
Také si myslím.Ono někdy to vyjde jako to známé přísloví "Pro dobrotu na žebrotu"=někomu s "normálnimi" dotazy pomůžeš a on si naopak z nás dělá 3,14-ču.Naopak ten,co chce něco dokázat,třeba jen sobě,přijde zkrátka,neboť si z něj dělá právě každý 3,14-ču.Tak jej to nakonec tak znechutí,že zanevře na celý svět. :evil:

mates13
Příspěvky: 74
Registrován: 18 úno 2009, 01:00

#397 Příspěvek od mates13 »

Leoš se nám vrátil :D http://www.weblight.cz/book/?id=14176 ještě někdo pochybuje že to není David Janka?? :D všimněte si příspěvku od pana Karla Nováka :wink:

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#398 Příspěvek od Hill »

Ano, já stále pochybuji - Leoš se nestydí za svou mailovou adresu.

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“