Chyba: Vloženo špatný kód.

❓ Připomínky a dotazy pro administrátory a moderátory. Zde řešte problémy s přihlášením či heslem, můžete navrhnout otevření nové rubriky v diskuzním fóru či napsat případné připomínky k portálu nebo diskuzi.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#46 Příspěvek od EKKAR »

EKKAR píše:Ale hlavně že já jsem napsal "foneticky do češtiny nebo slovenštiny", o nějakým nadnárodním přepíču nepadlo ani písmenko ... Takže se moh uplatnit dřevokazí konec nervový uzliny na hlavovým konci jeho těla ... protože PRÁVĚ VO TO GOU, ABY TO NEBYLO MEZINÁRODNÍ, ALE ABY V TOM BYL ZÁKEŘNĚ ZAKOMPONOVANEJ PRVEK, PŘES KTEREJ SPAMBOT BEZ EXTRA INTEGROVANÝ LOKALIZACE PRO ČEŠTINU NEPŘEJDE. Jenomže to ani jednomu "CHYTRÝMU" samozřejmě nedocvaklo ...
termit256 píše:Ten tvuj "foneticky do češtiny nebo slovenštiny" neni nic nez zvatlani petileteho decka, ktere chape jen to decko (ty) a nikdo jiny. Tenhle mezinarodne uznavany format aspon dokaze precist kazdy kdo ho zna. Nicmene je pro bezneho cloveka citelny asi stejne jak to tve detinske zvatlani. Ses vazne tak natvrdlej ze ti to porad nedochazi, nebo uz je to znamka senility?
Ne, nedocvaklo mu to .... Ó blahoslavení budiž chudí duchem, neb jejich jest království nebeské !
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#47 Příspěvek od termit256 »

Je to marny, bude to senilita. Tim bych tuto diskuzi uzavrel a poradil ti navstevu psychiatra.

Kremik
Příspěvky: 3467
Registrován: 30 bře 2012, 02:00
Bydliště: Havířov

#48 Příspěvek od Kremik »

Naopak. Napřed musíš doporučit psychiatra a teprve pak můžeš diskuzi uzavřít. Pokud to uděláš opačně, tím doporučením uzavřenou diskusi znovu otevíráš :lol:

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#49 Příspěvek od p32 »

termit256 píše:Je to marny, bude to senilita. Tim bych tuto diskuzi uzavrel a poradil ti navstevu psychiatra.
No, já opravdu myslel, že jsi tuto diskusi už uzavřel, ale ty ne, ty ještě musíš na tu návštěvu psychiatra. :lol:

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#50 Příspěvek od ZdenekHQ »

Jen tak mimo debatu dodávám, že zatím ta otázka zůstane podle poslední verze číslo/číslice. Aby si někdo náhodou nemyslel, že budu dál vymýšlet nějaký experiment.

Zatím to (až na výjimky) funguje.

Pro úspěšné odeslání příspěvku PROVEĎTE SOUČET číslic v KONTROLNÍM KÓDU v bodě 6.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#51 Příspěvek od p32 »

To by mělo stačit i pro ty z prváku střední elektrotechnické. :wink:

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#52 Příspěvek od ZdenekHQ »

Ještě není vyhráno. Chtělo by to nějakou linku důvěry, kam může zavolat každý, kdo ani toto nepochopí. Nechceš se toho ujmout? 8-)
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#53 Příspěvek od p32 »

Já bych to nechal termitovi, má na to firmu. :lol:

Odpovědět

Zpět na „Provoz fóra“