Vtipy, vtipné články a odkazy VII

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Kremik
Příspěvky: 3467
Registrován: 30 bře 2012, 02:00
Bydliště: Havířov

#46 Příspěvek od Kremik »

Tak ta pravděpodobnost není zas tak velká. To bys nemohl nic.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#47 Příspěvek od Hill »

EKKAR píše:...Já jen čekám, kdy někdo začne opravovat Jiráskovy Starý pověsti český s tím, že Horymír byl vlastně holka ... To bude teprvá masakr ...
Tím už se tuším zabýval Ervín Hrych v Krhútské kronice.
A přitom ta kronika je tak krásně nekorektní, až by jeden řekl, že normální...

Ale, jestli svět dospěl tak daleko, že naše ambasáda někde musí vysvětlovat, že ruka na prdelce tenistky, když se oslavuje, je u nás normální, mimoto jde o ruku maséra, který na ni sahá denně, znamená to, že civilizace od jednoho konce hnije, z druhého neví, co roupama, prostě spějeme k restartu.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#48 Příspěvek od p32 »

Německá vláda proto využije příjmy z neočekávaných daní ke snížení cen plynu, ropy a uhlí pro konečné spotřebitele, oznámil Scholz.
Skoro jako u nás, ale jen skoro. :lol:

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#49 Příspěvek od termit256 »

U nas mame 2000mld z lithia prece, ktere si tvuj babis za souhlasneho kvikotu hlupaku nenechal "ukrast" australskou tezebni firmou ze.
Takze muzem o prijmy z lithia snizit ceny energii a budes spokojenej. :-)

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#50 Příspěvek od EKKAR »

samec píše:Konečne zakázali toho rasistického, politicky nekorektného Vinnetua. Gratulujem liberálnym slniečkárom k ďalšiemu úspechu. :potlesk:
Malá korekce hoaxu:
https://www.kinobox.cz/clanek/22579-vin ... hloupe-lze?
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
samec
Příspěvky: 3692
Registrován: 19 pro 2017, 01:00

#51 Příspěvek od samec »

Mohli ste mať aj kobalt z morského dna, ale ste prestali platiť nájom. :D

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#52 Příspěvek od p32 »

termit256 píše:U nas mame 2000mld z lithia prece, ktere si tvuj babis za souhlasneho kvikotu hlupaku nenechal "ukrast" australskou tezebni firmou ze.
Takze muzem o prijmy z lithia snizit ceny energii a budes spokojenej. :-)
Kdybys nebyl takový mentální blbeček, tak bys už dávno zapamatoval a věděl, že Babiš je spíše tvůj oblíbenec než můj, když ho musíš všude cpát. A proč sis tu těžbu lithia nezařídil sám, když je takový kšeft nebo chceš jen přiznat, že tomu vůbec nerozumíš a jen kolem toho furt meleš? :lol:

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#53 Příspěvek od Hill »

EKKAR píše:
samec píše:Konečne zakázali toho rasistického, politicky nekorektného Vinnetua. Gratulujem liberálnym slniečkárom k ďalšiemu úspechu. :potlesk:
Malá korekce hoaxu:
https://www.kinobox.cz/clanek/22579-vin ... hloupe-lze?
Jenomže ta Filova korekce hoaxu je tak rozmáchlá, že ji většina lidí nedočte a zbylé odradí úplně - takhle dlouze se přece nedá říci jednoduchá pravda, jakkoli to pravda je.
Ale, ať už si o filmových Mayovkách (krásných to barvotiskových pohádkách naší počínající puberty) můžeme myslet cokoli, už poněkud vyčichly a jejich slabší sledovanost je samozřejmě nebude předurčovat do hlavního vysílacího času. Když navíc ukazují, jak Indiáni sluníčkářsky hrubě podcenili nelegální migraci. A dnes nás někdo z potomků těch migrantů bude pokrytecky poučovat o nějaké korektnosti.
Pardon, to mělo být veselé vlákno, tak aspoň jeden vodnický, určitě pamatujete ten od Neprakty:
Co pohledává zelená tvář v lovištích Komančů?

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#54 Příspěvek od termit256 »

p32 píše:... A proč sis tu těžbu lithia nezařídil sám, když je takový kšeft nebo chceš jen přiznat, že tomu vůbec nerozumíš a jen kolem toho furt meleš? :lol:
Protoze volove jako ty uverili tem lzim o tunelovani narodniho bohatstvi, svymi hlasy poslali babise k moci, on sebral licenci firme ktera to byla realne schopna tezit a lithium za 2000mld mel zajistit nejspis agrofert nebo kdo. To bys mi mel rict ty a tobe podobni kteri tehdy proti te tezbe Australany kviceli.
Kolik z toho po letech mame? Cistou kulatou nulu.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#55 Příspěvek od Hill »

Já nevím, oč se tu hádáte: těžba lithia asi bude zbytečná - úředníci v Bruselu navrhují zakázat lithium jako škodlivé...
Ono už to tu někde proběhlo, tak jen připomínám.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#56 Příspěvek od p32 »

Já se o to nehádám, to je jen termitova fikce. Ano, on si ani nevšiml toho zákazu, ale musí něco furt svádět na jiné. :lol:

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#57 Příspěvek od Cust »

termit256 píše:
p32 píše:... A proč sis tu těžbu lithia nezařídil sám, když je takový kšeft nebo chceš jen přiznat, že tomu vůbec nerozumíš a jen kolem toho furt meleš? :lol:
Protoze volove jako ty uverili tem lzim o tunelovani narodniho bohatstvi, svymi hlasy poslali babise k moci, on sebral licenci firme ktera to byla realne schopna tezit a lithium za 2000mld mel zajistit nejspis agrofert nebo kdo. To bys mi mel rict ty a tobe podobni kteri tehdy proti te tezbe Australany kviceli.
Kolik z toho po letech mame? Cistou kulatou nulu.
Na té těžbě jsem se osobně učastnil. Měl jsem připraveny těžební plán. V první fázi šlo o přetěžení deponie a pak měla být těžba standardní. Spolupracoval na tom kamarád ze Skansky (mimo firmu), VŠ Ostrava. S VŠCHT se začalo pracovat na poloprovozní jednotce pro separaci kovovůého lithia. Bohužel pak došly prachy. Investoři se začali hádat , kdo je vlastně investorem. asi rok po kolapsu jsem se ještě sešel s jedním asi investorem a říkal jsem mu co se všechno vlastně událo. Celou koordinaci měl na starosti VUPEK, který pracoval velmi dobře. Další rok na to jsem se v novinách dočetl o Australanech. Myslím, že někdo prodal tří letou práci mou a mých kamarádů (dělali jsme na tom za nula Kč) těm Australanům, aby se mu vrátila investice v řádu jednotek milionů korun.
Toš tak.

Uživatelský avatar
samec
Příspěvky: 3692
Registrován: 19 pro 2017, 01:00

#58 Příspěvek od samec »

Lebo menežerov robia ľudia, ktorý majú viac odvahy než rozumu.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#59 Příspěvek od p32 »

Takže už má termit s Australanama jasno, ne? :lol:

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#60 Příspěvek od Hubert_79 »

Sotva. Vytáhne něco jiného...
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“