ulož.to stahování

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#46 Příspěvek od BOBOBO »

Sám jsi několikrát zmínil eu a vztah našich obyvatel k ní . Já jen vysvětluji , že píšeš bludy . Nic nenormálního .

Uživatelský avatar
ransom
Příspěvky: 924
Registrován: 19 črc 2020, 02:00
Bydliště: Náchod

#47 Příspěvek od ransom »

Ano. V reakci na to, že tu někdo začal nadávat na unii jsem připomněl že jsme si to odhlasovali. Já byl sice proti, ale jsme tam a to je hotová věc. Nevím co přesně považuješ za blud. Prostě něco vidím jinak.
Vraťme se prosím radši k tomu Ulozto, nebo pojď jinam.

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#48 Příspěvek od xsc »

BOBOBO píše:Umíš si přeložit demokracii , víš to je vláda lidu , vláda většiny !!!
Je to jen vláda lidu. Zbytek už si účelově domýšlíš.
Pokud jde o většinu, tak vždy to byla většina z těch, co k volbám přišli.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#49 Příspěvek od EKKAR »

Já osobně největší problém našeho členství v €uroůhniji vidím v jenom nezanedbatelným rozporu - před naším vstupem bylo jedním z argumentů to, že sice budou společný ustanovení platný pro všecky členy, ale vždycky bude v daným státě mít přednost jeho národní úprava, i kdyby byla odlišná od "centrálně daný". To co ale vidíme všude kolem sebe je naprostej opak - naše národní zákony jsou vynuceně podřizovaný ad hoc vydaným nařízením s problematikou naprosto neobeznámenejch a neodvolatelnejch ouředníků z Brusele, který navíc jdou na ruku tlustším prkenicím.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#50 Příspěvek od BOBOBO »

Proto je potřeba aby všichni přišli .

Uživatelský avatar
ransom
Příspěvky: 924
Registrován: 19 črc 2020, 02:00
Bydliště: Náchod

#51 Příspěvek od ransom »

Tak já se klidím. Rád se budu přít, hádat, třeba se i poperu. Ale podle mého to nepatří sem.
Bavte se!

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#52 Příspěvek od p32 »

ransom píše:
p32 píše:
ransom píše:Precedens s odsouzením mládence z USA, který dal svůj archiv filmů na web ke stáhnutí, už máme.
Ne, nemáme. Nejsme v USA, ale v ČR.
Hele, ty buď neumíš číst, nebo jsi blbej, nebo to děláš naschvál. Koukni se pořádně na ten můj příspěvek, když už z něj cituješ. Máš tam odkaz na precedentní rozhodnutí ÚS v ČR.

Kde jsi přišel na to že měním jména, to nevím. Odpovídal jsem Ekkarovi.
A jak jsi to jinak zvládal v češtině na základce? Čemu nerozumíš ve větě, kde se píše, že MY MÁME to, co se stalo v USA? Ne, to mají oni. Opravdu to máme nebo jsme to jen na ten způsob provedli podobně s případem u nás? Potřebuješ to podrobněji vysvětlit nebo co je na tom nepochopitelného, když napíšu, že tu není USA, ale ČR.
A další výmluvy, že nikomu místo EKKAR neříkáš EKAR či Ekkar, tak to zkoušíš na koho. Ano, mě vadí takové záměrné nebo líné přejmenovávání jiných přispěvovatelů ebastlirny a to i těch "horších". Tak starej ještě nejsi, aby to už byla demence, takže asi záměr.
Máš tam ještě jiné výmluvy či napadání a urážky?

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#53 Příspěvek od xsc »

EKKAR píše:Já osobně největší problém našeho členství v €uroůhniji vidím v jenom nezanedbatelným rozporu - před naším vstupem bylo jedním z argumentů to, že sice budou společný ustanovení platný pro všecky členy, ale vždycky bude v daným státě mít přednost jeho národní úprava, i kdyby byla odlišná od "centrálně daný".
To je ovšem nějaká pohádka, takhle mezinárodní smlouvy nefungujou.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#54 Příspěvek od BOBOBO »

Však to také mezinárodní smlouva není .

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#55 Příspěvek od xsc »

Ale je.

Uživatelský avatar
piCZus
Příspěvky: 636
Registrován: 05 pro 2018, 01:00

#56 Příspěvek od piCZus »

Svůj první přehrávač (Sony CDP-195) z roku 1991 jsem krmil novými CD za 300, kdy kolem roku 1995 se novinky dostaly až k 500 a to byl cca dvoudenní plat. V té době byly CD půjčovny (taky na hraně) velmi oblíbené, jenže CrO2 nebo Metal kazety taky něco stály. Potom přišly pajcované CD z Bulharska (nebo odjinud) a hlavně CD vypalovačky. Následovalo stahování a dnes si lze předplatit 5 sdílených účtů za 250 měsíčně, což je cca jedno pivo/jednoho.
Kvůli tomu se snad tady nemusí rozjíždět válka světů (ČR vs. EU apod.).

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#57 Příspěvek od Cust »

Nechcete zajít k psychiatrovi?

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#58 Příspěvek od EKKAR »

Já taky netvrdí, že to je smlouva - ale byla to takhle vedená pro€urosajúzová předplebiscitní kampaň. Prostě na mezinárodním poli se budete držet mezinárodních smluv a úmluv, doma si ale budete moct dělat co a jak budete chtít, při hlasování o společnejch problémech bude vzájemná rovnost.

A včil paprču na pumpu, ogaři (a možná nějaká cérko) - OPRAVDU MŮŽEME???? A OPRAVDU JSME SI VE VŠEM S OSTATNÍMA ČLENAMA ROVNÍ????
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#59 Příspěvek od Hubert_79 »

Cust píše:Nechcete zajít k psychiatrovi?
Měli by. Nebo se aspoň jít hádat o EU někam jinam, třeba na Novinky.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#60 Příspěvek od konosuke »

Nastává doba reformovanýho "komunyzmu" vypalovačka z PC bazaru, CD-R
za bůra no co si víc přát?!
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“