Pomoc s návrhem detektoru s optoèlenem

Dotazy na technické problémy, vlastní řešení technických problémů

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#46 Příspěvek od rezis »

Myslim ze se zacina potvrzovat to z ceho jsem mel celou dobu srach.
Vsichni jsou genialni programatori ale zapojeni led je problem. Ono proc by se programator zabyval takovyma prkotinama. Tu by to resilo 20lidi nevim jak dlouho a zda vubec a na konci by byl podepsan jeden genialni programator.
Bohuzel nebo spis bohudik vse nejde udelat v programu.

Motto:
Dejte mi lidi. Já to udělám
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
janousek
Příspěvky: 935
Registrován: 27 bře 2004, 01:00

#47 Příspěvek od janousek »

Mám dotaz, proč vynalézáš vynalezené, proč nekoupíš hotový výrobek, když to funguje? Já věřím, že to funguje, ale vyrábět to v amaterských podmínkách, no nevím. :D

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#48 Příspěvek od rnbw »

ZdenekHQ píše:Každopádnì bude potøebovat oddìlovací trafo na poèítaè, protože by taky mohl pøijít o život, napø. pøi použití "kvalitní" stánkové prodlužovaèky nebo nekvalitní elektroistalace.
Na oddelenie toho zazraku od PC sa mu mozno bude ten optoclen z nadpisu hodit :lol:

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#49 Příspěvek od Sendyx »

Podobně 🤐 názory krom programátorů mají i různé rychlokvašky z manažerských nebo ekonomických škol. Obvykle po třetím nesouhlasném názoru začnou kvičet, že je nezajímá, že něco nejde, ale jak se to dá udělat, a jsou příliš hloupí nebo netrpěliví, když jim člověk vysvětlí, jak by to šlo se slovy "to je moc složité (drahé, pomalé...) - to musí jít jinak" či "když to neumíte, tak najdu někoho, kdo to umí". Postupem času se záhy ocitají doopravdy tam, kam je každý soudný člověk rychle pošle...

Uživatelský avatar
Kucik
Příspěvky: 56
Registrován: 13 úno 2007, 01:00
Bydliště: Praha

#50 Příspěvek od Kucik »

já osobně bych s takovou "aparoturou" na hlavě ani neusnul:) i kdyby se to povedlo vyrobit

Odpovědět

Zpět na „Poradna“