ZAHADA

❓ Připomínky a dotazy pro administrátory a moderátory. Zde řešte problémy s přihlášením či heslem, můžete navrhnout otevření nové rubriky v diskuzním fóru či napsat případné připomínky k portálu nebo diskuzi.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Jirka
Příspěvky: 2031
Registrován: 01 črc 2005, 02:00
Bydliště: zbídačený kraj
Kontaktovat uživatele:

#46 Příspěvek od Jirka »

jeden Oberleutnant a jaký je tady vzrůšo :D

Ale buďme rádi, že sem ještě nedorazil mechanik a DoubleOne z "konkurenčního fóra" :D
*****

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#47 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 12 lis 2017, 17:57, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#48 Příspěvek od Hill »

Crifodo píše:negativní hodnocení, známé třeba z Aukro, které může udělit každý kdo k tomu má důvod, je něco trochu jiného.
Občas chodím na obdobné fórum jako je bastlírna, třeba UK vintage radio repair&restoration nebo АУДИО ПОРТАЛ, ale řekl bych, že se tam prostě nikdo nedá vyprovokovat ke snížení na úroveň kluků ze čtvrté základní. Nebo možná přesněji řečeno, úroveň je tam taková, že tam infantilové vůbec nelezou.
Hille, ty nejsi žádnej puberťák, co si o tom myslíš?
Děsím se okamžiku, kdy zjistím, že mě puberta opustila.
Zrovna včera jsem prohledával řadu podobných stránek v ruštině, polštině i němčině a řekl bych, že se na každé nějaký najde (dokonce jsem našel hodnost "tupé prase", i když právě u něj nechápu proč, patří mezi ty, kdo jsou tam nejvíc užiteční, takže spíše půjde o recesi). Jen na švýcarských stránkách radiomuseum.org jsem na nic takového nenarazil, ale tam jednak nejsou hodnosti, jednak tam každý vystupuje pod vlastním jménem a to určitým způsobem zavazuje.
Leoš je zvláštní případ: v jednom vláknu mi slíbil, že se začne učit:
Oberleutnant píše:Zadam hlavniho moderatora Hilla, aby smazal moje vlakno TESLA DAJANA.Priznavam se, ze uz se na to vlakno ani sam nemuzu divat...V nejblizsi dobe si sezenu nejakou literaturu a zacnu se ucit, protoze chci ty tv opravit a vim, ze bez znalosti to nejde....Tak prosim Hilla, aby to tema smazal a dokud se neco nenaucim, tak dam pokoj!!!Slibuju!! :)

Tak slíbil, obratem založil nová a znehodnotil několik starších témat, aniž měl čas se cokoli naučit.
Proto, jakkoli i mně to může připadat drsné až hrubé, pokládám přidělení této zvláštní šarže za zajímavý pokus, jak omezit množení podobných příspěvků. A nemám nic proti, protože v důsledku odpadnou i blbé odpovědi. Aspoň na nějakou dobu.
Doufám. Promiň, Crifodo, i když s tvými názory jindy souhlasím, v tomto případě tě prosím o pochopení a trpělivost.
Kondíku, ty zase nemusíš být zbytečně příkrý, tentokrát fakt nebyl důvod.
A pak se uvidí.

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#49 Příspěvek od Crifodo »

Hille, děs se jak chceš, dobře víš že poznávacím znakem tvých příspěvků je věcnost a na pubertální blbnutí tu jsou jiní :wink:

Kondík má pravdu v tom, že serióznost a hluboká znalost čehokoliv se dneska nenosí a někdy se naopak nahrazuje chůzí po rukách nebo střídáním barevných trenýrek dotyčného kašpárka... doba je taková a já jsem asi moc konzervativní.
Je fakt, že ten případ s tupým prasetem je asi jiná kategorie. Do zdejšího humbuku by se hodilo Manišovo dávné přirovnání "cirkus bez manéže".

Uživatelský avatar
jef111
Příspěvky: 2125
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: okr. Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#50 Příspěvek od jef111 »

Myslím, že úroveň tohoto fóra je dána tím, že sem může přijít každý a každému (vesměs) se dostane patřičné pomoci, pokud o něco žádá. A když je tu dejme tomu 20% lidí opravdu znalých, 20% nadějných začátečníků a zbytek jsou úplní začátečníci nebo totální neznalci, není se čemu divit, že úroveň je taková jaká je. Pokud by se fórum uzavřelo jen určité skupině lidí (jako např. jedno nejmenované u nás) tak by určitě problémy s pořádkem a úrovní celkově nebyl problém. Jenže to by nic nevyřešilo, protože by jednak fórum neplnilo moc svoje původní poslání, jednak by asi brzo poněkud "umřelo", stejných pár lidí by se o něčem dohadovalo. K tomu je ale klub kolegů nebo přátel na předzahrádce u piva, ne internetové fórum. Většinou s tebou Crifodo souhlasím, ale jsi asi opravdu moc konzervativní. Znám hodně takových lidí, proto Tě chápu, ale nemohu souhlasit.
Olovnatý cín je vhodný k pájení ale není k jídlu. Bezolovnatý cín je sice možné jíst ale nejde jím pájet :D
www.sigmaphon.cz

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#51 Příspěvek od ZdenekHQ »

Jinak nejsem proti tomu, aby se Oberleutnant zase vrátil mezi normální uživatele s tím, že se OPRAVDU zkusí trošku uklidnit. Jako poučení to snad stačilo (i když bůh ví na jak dlouhou dobu).
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#52 Příspěvek od ZdenekHQ »

Pro inspiraci dvě antihodnosti z warf*ra (je vidět, že stejný problémy se týkají více fór než jenom bastlírny) :
Přílohy
war_1.jpg
(69.57 KiB) Staženo 221 x
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Lukas-Peca
Příspěvky: 3886
Registrován: 06 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

#53 Příspěvek od Lukas-Peca »

potvrdily se mé obavy, Leoš nepřestal, pouze se přesunul na jiná fóra. Teď se napřiklad ptá, čím nahradit kond 4n7/250 V.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#54 Příspěvek od ZdenekHQ »

Patrně cívkou transformovanou gyrátorem :lol: ......

Pozn. Vrátil jsem mu hodnost zpátky na nováčka, uvidíme, jak dlouhou mu to vydrží...
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Peterseal
Příspěvky: 1983
Registrován: 24 lis 2006, 01:00
Bydliště: SR-Bratislava -Devínska Nová Ves

#55 Příspěvek od Peterseal »

A na akých forach zas otravuje? :smash:

Lukas-Peca
Příspěvky: 3886
Registrován: 06 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

#56 Příspěvek od Lukas-Peca »

radim.gzk.cz a možná i jinde... prostě má strach se ptát tady, tak přešel na jiné fóra, na kterých ho nemůžou tak snadno zpacifikovat

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#57 Příspěvek od EKKAR »

Že bychom se stočili, aby se z nás staly SV*NĚ SVINUTÝ a šli ho "tam" nabonzovat...?

To by od nás bylo pěkně ošklivé... :boxing: :boxing: :boxing:
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#58 Příspěvek od ZdenekHQ »

Když už mu tam radí nahrazovat kondenzátor ve třídě Y běžným MKT, tak třeba konečně vyhoří a dá pokoj a půjde třeba pěstovat kapustu...
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
hrabosh
Příspěvky: 446
Registrován: 19 čer 2005, 02:00
Bydliště: Brno venkov
Kontaktovat uživatele:

#59 Příspěvek od hrabosh »

No jo sakra, to Y sem nejak přehlídl ... hodil sem link na první kondenzátor, kterej mel 4n7 ... tamtem je myslím dokonce na 630V ...

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#60 Příspěvek od Sendyx »

To je OK, příště mu doporuč v sérii 100ks nepolárních elytů u47/3V :D

Odpovědět

Zpět na „Provoz fóra“