Randomizer

Dotazy na technické problémy, vlastní řešení technických problémů

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
bastliar
Příspěvky: 1765
Registrován: 28 pro 2009, 01:00

#46 Příspěvek od bastliar »

No dnes je magický dátum 10.10.2010, tak hor sa na tikety :wink:
Vzhľadom na to, že sa v tipoch seknem o jednotky, asi pristúpim ku nejakému binárnemu tipovaniu :comppc:
:)

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#47 Příspěvek od kevin_mitnick »

bastliar píše:No dnes je magický dátum 10.10.2010, tak hor sa na tikety :wink:
A navic 101010 v binarnim tvaru je 42 v desitkove soustave. Kdo cetl stoparova pruvodce, ten uz jiste chape...

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#48 Příspěvek od tomasjedno »

kevin_mitnick píše: A navic 101010 v binarnim tvaru je 42 v desitkove soustave. Kdo cetl stoparova pruvodce, ten uz jiste chape...
Bingo!

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#49 Příspěvek od rnbw »

tomasjedno píše:Já funguju pøesnì opaènì. Obvykle staèí, abych vstoupil do místnosti, a nervovì labilní technika se rázem uklidní a šlape jako hodinky :D
To sa stava aj mne. Dost to naserie, ked potrebujem zavadu vidiet...

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#50 Příspěvek od Cust »

rnbw: do Bratislavy mě nedostaneš - byl jsem tam v loni (bohužel deset dní) a byl jsem rád, že mě tam komáři nesežrali...

EDIT: teď jsem si vzpomněl na poslední případ restartu: přišel jsem k našemu náčelníkovi na kobereček... Najednou se mu restartoval PC a hned nešťastně začal koktat co?... coto? jéé!? co se to...? Jen jsem se pousmál a řekl jsem, že u nás se to stává běžně. :lol:

PS: Dokonce se nám ozývají zvláštní zvuky (v práci) a občas se nám samy od sebe zapínají/vypínají přístroje. Vždycky jsme si z toho dělali legraci, že nás chodí navštěvovat někdo ze zesnulých kolegů a občas jsme mu uvařili kafé (nikdy se ho ani nedotknul). Teď mě s hrůzou napadlo, že to taky dělám já.... Ne! Jednou se to stalo, i když jsem u toho nebyl, ale bylo to těsně po mém odchodu... :?

Uživatelský avatar
PvvS
Příspěvky: 464
Registrován: 25 lis 2008, 01:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#51 Příspěvek od PvvS »

rnbw píše:
tomasjedno píše:Já funguju přesně opačně. Obvykle stačí, abych vstoupil do místnosti, a nervově labilní technika se rázem uklidní a šlape jako hodinky :D
To sa stava aj mne. Dost to naserie, ked potrebujem zavadu vidiet...
To je u me pruser :) . Dojdou ke me, ze jim blbne test.. Dostavim se na dotycne pracoviste , pustim test a nic.. Zadna chyba. Odejdu a chby se vynori ze zakrytu. To se pak neco tezko odstranuje ..

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#52 Příspěvek od rnbw »

Dostal som LCD monitor, ze sa nahodne zobrazuje OSD menu. Pol roka mi fungoval bez chyby :D Ale potom sa to nastastie prejavilo - "nahnita" zenerka pri jednom tlacidle - jeden vyvod zoxidovany a vnutri viditelne zmenena farba, mozno to reagovalo na vlhkost alebo co 8O.

Uživatelský avatar
bastliar
Příspěvky: 1765
Registrován: 28 pro 2009, 01:00

#53 Příspěvek od bastliar »

Tak nič, ale máme tu ešte 20.10.2010 :twisted: a ako tak pozerám do kalendára, bude to 42 týždeň.

Zaujímavé, je že v každom z troch tipov vygenerovaných terminálom je číslo 42. Programátori tiposu asi majú zmysel pre humor, ktovie koľkým sa v tipe taktiež objavilo 42 :)

Uživatelský avatar
bastliar
Příspěvky: 1765
Registrován: 28 pro 2009, 01:00

#54 Příspěvek od bastliar »

Teraz trochu zabrázdim do hlbokých vôd filozofie, čo si myslíte o následnom koncepte :

:arrow: Existuje tzv. opačné ZLÉ číslo 666 :
600 dielov sebe, 60 dielov blízkym a len 6 dielov bohu.

:arrow: Dôležité čislo 666 je tzv. DOBRÉ božie :
600 dielov bohu, 60 dielov blízkym a len 6 dielov sebe.

Preložené do výhry v loterii :
600 dielov na dobročinosť, socialne projekty, zelené eko projekty, zveladenie a skulturnenie okolia
60 dielov budú mať potešenie najbližší = spoločné vlastníctvo
6 dielov pôjde na krečkovanie, na najhoršie časy ( koľko vlastne človek potrebuje ku prežitiu )

:!: hlbšie zamyslenie sa nad týmto konceptom môže sprvoti vyvolať vysoko zmiešané pocity
po uvedomení si širších súvislostí sa však môže dostavt pocit ľahkosti a nadnesenia sa nad vecou

Zatiaľ bez výhry, keby niečo :wink:

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#55 Příspěvek od EKKAR »

bastliar píše:Teraz trochu zabrázdim do hlbokých vôd filozofie, čo si myslíte o následnom koncepte :....
....Preložené do výhry v loterii :
600 dielov na dobročinosť, socialne projekty, zelené eko projekty, zveladenie a skulturnenie okolia
60 dielov budú mať potešenie najbližší = spoločné vlastníctvo
6 dielov pôjde na krečkovanie, na najhoršie časy ( koľko vlastne človek potrebuje ku prežitiu )....
Uvědomuješ si, kam takové peníze půjdou? Do Chánova, na Luník IX a podobné lokality?
To radši nebudu hrát ani sázet...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
bastliar
Příspěvky: 1765
Registrován: 28 pro 2009, 01:00

#56 Příspěvek od bastliar »

Kam pôjdu finančné prostriedky, určí a odkontroluje ten kto daruje.
Nie jednorázovo ale postupne, dobré veci predsa prichádzajú v malom.

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#57 Příspěvek od Cust »

bastliar mimo jiné píše:Teraz trochu zabrázdim do hlbokých vôd filozofie...
Ani se jich nedotýkáš, ostatně se ani nedivím. Na internetu o tom najdeš jen bláboli...

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#58 Příspěvek od tomasjedno »

bastliar píše: Dôležité čislo 666 je tzv. DOBRÉ božie :
600 dielov bohu, 60 dielov blízkym a len 6 dielov sebe.

Preložené do výhry v loterii :
600 dielov na dobročinosť, socialne projekty, zelené eko projekty, zveladenie a skulturnenie okolia
60 dielov budú mať potešenie najbližší = spoločné vlastníctvo
6 dielov pôjde na krečkovanie, na najhoršie časy ( koľko vlastne človek potrebuje ku prežitiu )
Porcuješ mědvěda, který ještě běhá po lese.
A cesta do pekla bývá dlážděna dobrými předsevzetími.

Uživatelský avatar
bastliar
Příspěvky: 1765
Registrován: 28 pro 2009, 01:00

#59 Příspěvek od bastliar »

Buď losovací stroj nadobudol vedomie alebo sa niekto náramne pobavil
Přílohy
24.12.2010.jpg
(59.74 KiB) Staženo 28 x
24.12.2010.jpg
(87.45 KiB) Staženo 30 x

Uživatelský avatar
bastliar
Příspěvky: 1765
Registrován: 28 pro 2009, 01:00

#60 Příspěvek od bastliar »

Nakoľko som mal v pondelok 18 ešte pred veľkou nocou po dlllhom čase veľkú epi príhodu tušil som, že niečo bude ale povedal som si, prečo neskúsiť štastie.
Podal som tiket v rakúsku dve som uhadol, v troch som sa sekol o jednotku
O tri dni, druhý ťah v slovenskom loto - znova ten istý tip - jedno číslo som uhadol, v štyroch som sa sekol o jednotku.

Teraz v piatok som pre zmenu skúsil euromiliony a nejaké kombinácie. Strafil som po prvykrát 5 čísiel v 3-tom riadku. A ešte po tri nevýherné čísla v prvom a v poslednom tipe.
Jednu dodatkovú 3 som síce dal, ale v v inom riadku a to preto, že som pred podaním niečo zhliadol a bol v pokušení dať u všetkých tipov 3-ku ale odolal som :? Asi je to fakt o najmenších, bežne prehliadaných detailoch. Aj tak sa môže z výhry 100 eur stať výhra len 30 eur.
Přílohy
Tip LOTO.JPG
2 -5 - 14 x 20 - 43
1 - 4 - 16 - 18 x 42
(70.47 KiB) Staženo 21 x
euromiliony slovensko.JPG
(32.27 KiB) Staženo 25 x
Tip euromiliony.jpg
1 - 8 - 13 - 16 - 18 - 21 - 35 / 3
(41.41 KiB) Staženo 23 x

Odpovědět

Zpět na „Poradna“