Naši členové

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#46 Příspěvek od konosuke »

...faktem je že by pak asi nebavilo a ztratilo veškerej půvab zahejbat s kamarády do oblíbené pivnice mimo manželčin akční rádius a vymýšlet si mobilem báchorky ano, ženo, jsem ve firmě a pracujem dnes přesčas, to víš, termíny...jo, šéf je tady s náma. S večeří nečekej, já se najím cestou ! To víš že Tě mám rád - tvůj Alois. ( ještě že nemáme video telefony ! zatím ! )
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#47 Příspěvek od Hill »

Jistě, moudrá žena byla Barunčina babička a i to jen proto, že vše nevhodné autorka zamlčela.
Ale zkuste před ženou říci, že moudrá žena nezakazuje, a uvidíte: tři z pěti v tom okamžiku "změní názor" a pokusí se ještě k tomu moudře tvářit, jedna nasadí vhodnou taktiku, zpravidla přejde na náhradní program, abyste jako sami nechtěli. Jen jedna se vykakašle na nějakou imidž a dá tvrdě najevo, že to skousnout nehodlá a začne vám tu moudrost prakticky demonstrovat.
Teď ještě, kterou z nich máte kdo doma...

Uživatelský avatar
tandel
Příspěvky: 1488
Registrován: 01 led 2008, 01:00

#48 Příspěvek od tandel »

To by mě zajímalo, kdo zjišťoval tu třípětinovou většinu, z jaké statistiky to pochází.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#49 Příspěvek od Hill »

Tuším, že to zjišťoval jeden fejetonista, nerad bych z toho ale nařkl nepravého. Hledat to jen kvůli tomu nebudu, ale ono se to jednou provalí, kdo to byl.

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#50 Příspěvek od Cust »

stepa píše:Skoro neni prispevku Custa, kde by nebyl zmineny alkohol, ty budes taky dobrej pijak...my si asi budeme na srazu rozumet :friday:
a co mám dělat, když mi to chutná? :-(

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#51 Příspěvek od stepa »

Cust píše:
stepa píše:Skoro neni prispevku Custa, kde by nebyl zmineny alkohol, ty budes taky dobrej pijak...my si asi budeme na srazu rozumet :friday:
a co mám dělat, když mi to chutná? :-(
Hlavne se tomu nebran :D

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#52 Příspěvek od EKKAR »

jano2 píše:Furt niečo mame proti ženam,čo by sme robili,keby ich nebolo???
Skuste odpovedat!
No čoby - týždeň bysme chlasceli a napokon bysme museli ísť do hory chytiť a ochočiť si iné zviera...

stepa píše:
Cust píše:
stepa píše:Skoro neni prispevku Custa, kde by nebyl zmineny alkohol, ty budes taky dobrej pijak...my si asi budeme na srazu rozumet :friday:
a co mám dělat, když mi to chutná? :-(
Hlavne se tomu nebran :D
Alkohol je největší nepřítel lidstva - a už Žižka říkával "NEPŘÁTEL SE NELEKEJME A NA MNOŽSTVÍ NEHLEĎME!!!"
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
jano2
Příspěvky: 1748
Registrován: 28 pro 2006, 01:00
Bydliště: Orava,sever

#53 Příspěvek od jano2 »

EKKAR to uhadol.Za tento nazor som ale bol jeden krat sprdnuty.
Moj kolega ma vo zvyku odpovedat na slova,, to je škoda,,že škoda je len to čo voda vezne a žena zje.
Čo vy na to?
Malo toho viem,radšej sa spytam.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#54 Příspěvek od EKKAR »

Škoda byla, je a bude vždycky jen a jen dobrýho člověka - těm ostatním to patří!
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
miroja
Příspěvky: 1779
Registrován: 28 úno 2006, 01:00
Bydliště: SK, Liptov/Tekov

#55 Příspěvek od miroja »

jano2 píše:EKKAR to uhadol.Za tento nazor som ale bol jeden krat sprdnuty.
Moj kolega ma vo zvyku odpovedat na slova,, to je škoda,,že škoda je len to čo voda vezne a žena zje.
Čo vy na to?
Moj svokor (mimochodom tiez z Oravy, len strednej :wink: ) hovorieval, ze skoda je len to, co voda zobere a zena zozere ... a to dokonca hlavne v pritomnosti svojej dcery, pritom by som to donho nikdy nepovedal :lol:
Este som pocul, ze skoda je len dobreho chlapa ...

jodaps
Příspěvky: 167
Registrován: 21 čer 2007, 02:00
Bydliště: Brno 62500

#56 Příspěvek od jodaps »

Ale pánové, všechno špatné je přece vždy k něčemu dobré.
Např. - nebýt mé manželky, tak moje znalosti z elektrotechniky končí někde u relátek.
Resp. nebýt toho že jsem se oženil, tak bych se nezačal tak intenzívně zabývat elektronikou...

Uživatelský avatar
tandel
Příspěvky: 1488
Registrován: 01 led 2008, 01:00

#57 Příspěvek od tandel »

Mně zase žena všechno zakazuje, nejraději by zakázala i toto fórum.

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#58 Příspěvek od forbidden »

Kdoze to rekl?: "Beda muzum, kterym zena vladne!"

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#59 Příspěvek od konosuke »

forbidden píše:Kdoze to rekl?: "Beda muzum, kterym zena vladne!"
že by Jan Žižka z Trocnova ? ále ten byl tuším svobodnej...
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#60 Příspěvek od EKKAR »

konosuke píše:
forbidden píše:Kdoze to rekl?: "Beda muzum, kterym zena vladne!"
že by Jan Žižka z Trocnova ? ále ten byl tuším svobodnej...
I huš, to byl přece Chrudoš (nebo to byl Šťáhlav?) - no prostě ten míň spokojenej ze dvou bráchů, který řešili svůj spor o dědictví až u knížecího stolce, momentálně obsazeného knězinou Libunou - ta rozhodla, jeden byl (u)spokojen, druhej ne a tak se takhle vyjádřil... Následně si knězina poslala svýho tátoše (tam, kam byl zvyklej víkend co víkend - za Přémou Zemědělcem) pro novýho knížáka... :lol: :lol: :lol:
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“