otf 484 - poduška

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Duvsan
Příspěvky: 5863
Registrován: 21 úno 2009, 01:00
Bydliště: Okres Nitra

#46 Příspěvek od Duvsan »

OTF 484 - tam mi odešlo OSD. ... Průběžně jsem zjistil, že to, s čím si hraju teď, má mnohem blíže ke Coloru 445, kromě pojistek kolem VN a navíc má teletext.
Kokune, tady je vysvětlen tvůj poslední dotaz, mrzí mě tohle nedopatření a to stereo hledat nemusíš, už to mám vymyšlené.
S tím
posbírat po SD nefunkční telky "podle tvého gusta" a raději se pokoušet o jejich zprovoznění
to je dobrý nápad, jen vymáknout známího na sběráku. Tahle akce "divočina" se vznítila jaksi samovolně; tady je funkční deska, co s ní; tady je obrazovka bez desky, co tak to zkusit; zkusím natáhnout obraz... ty vole, ono to fachčí, už jen tá poduška...
Asi tak.

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#47 Příspěvek od Mysteri »

Duvsan píše:
OTF 484 - tam mi odešlo OSD. ... Průběžně jsem zjistil, že to, s čím si hraju teď, má mnohem blíže ke Coloru 445, kromě pojistek kolem VN a navíc má teletext.
Kokune, tady je vysvětlen tvůj poslední dotaz, mrzí mě tohle nedopatření a to stereo hledat nemusíš, už to mám vymyšlené.
S tím
posbírat po SD nefunkční telky "podle tvého gusta" a raději se pokoušet o jejich zprovoznění
to je dobrý nápad, jen vymáknout známího na sběráku. Tahle akce "divočina" se vznítila jaksi samovolně; tady je funkční deska, co s ní; tady je obrazovka bez desky, co tak to zkusit; zkusím natáhnout obraz... ty vole, ono to fachčí, už jen tá poduška...
Asi tak.
Tak, takto nejak podobne začínali pred xx-rokmi Číňania :lol: :twisted:
A už všetci máme doma všetko MADE IN CHINA :wink:

Uživatelský avatar
Duvsan
Příspěvky: 5863
Registrován: 21 úno 2009, 01:00
Bydliště: Okres Nitra

#48 Příspěvek od Duvsan »

S tým stereom som sa prepočítal; dekódovať to viem, neviem automatiku, teda mono/stereo/duo. Prepínať to mechanicky sa mi nechce. Ak ste sa niekto v praxi stretli s niečím, čo funguje bez I2C, prosím o schému. Budem veľmi vďačný.
Mimochodom, neviete niekto, ako z lineárnej závislosti urobiť logaritmickú (bez použitia potenciometra)? Viem, nelineárny člen. Ale ako?

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“