Servisne menu Tesla TV S 2850 TS

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
cackler
Příspěvky: 286
Registrován: 17 pro 2007, 01:00

#46 Příspěvek od cackler »

Tak už to vypadá, že to tady skončilo, byla to moc zábava sledovat. Dovolím si jen vyjádřit svůj názor. Nejsem na žádný straně, myslim si, že chyba byla na obou stranách. Místní odborníci v čele s kokunem začli bejt protivný na nováčka na foru a chudák už nemohl dělat nic jinýho než se bránit a dopadlo to jak dopadlo. Samozřejmě mohl se zeptat líp, ale taky do něj kokun nemusel hned rejt... Nejlíp vůbec nereagovat když nemáš opravdu co říct a musíš si jen rejpnout.

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#47 Příspěvek od kokun »

cackler píše:Tak už to vypadá, že to tady skončilo, byla to moc zábava sledovat. Dovolím si jen vyjádřit svůj názor. Nejsem na žádný straně, myslim si, že chyba byla na obou stranách. Místní odborníci v čele s kokunem začli bejt protivný na nováčka na foru a chudák už nemohl dělat nic jinýho než se bránit a dopadlo to jak dopadlo. Samozřejmě mohl se zeptat líp, ale taky do něj kokun nemusel hned rejt... Nejlíp vůbec nereagovat když nemáš opravdu co říct a musíš si jen rejpnout.
Teď ale musím reagovat na tebe - nemáš pravdu, já mu mohl hned ve svém 1. příspěvku napsat prakticky téměř totéž, co jsem mu napsal na konci. Nebo si taky myslíš (jako on a jeho "mluvčí"), že jsem od začátku o té jeho telce nic nevěděl?
Celou dobu (hned od toho 1. přísp.) jsem od něj chtěl pouze jedinou věc - a to ten typ šáska (vyzval jsem ho nejmíň 4x - nemíním to tu citovat, najdi si to ve vlákně sám) :roll:
Kdyby si býval přiznal, že ho nemůže najít, namísto toho, že tu stále hrál "chytrolína", měl ho, vč. dokumentace a SM okamžitě - jenže radši napadal všechny okolo :cry:

A "slovíčkaření": to co jsem napsal v so 15. srpna v 3:42 pm - za tím si stojím :!: :!: :!: (opět to nebudu citovat) :wink:
Kdo mně zná, ví, že jsem v tomto směru "pedant" - a poznalo to už i tady na EB pár lidí:
a jestli je pro někoho "při" a "po" jedno a totéž, tak jedno to není.

Víš co je jedno? - když strčíš dva prsty do (_!_), tak jedno je, který oblízneš :cry: :cry: :cry:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
fero7
Příspěvky: 2250
Registrován: 20 led 2007, 01:00

#48 Příspěvek od fero7 »

kondik píše:Honzo máš tam SZ. čo sa týka tohoto vlákna už bolo spomenuté všetko od ľudí Killroy, Jezevec, samozrejme Kokun, Mysteri... Atď. Prikláňam sa k tomu čo píšu, takže pán gigi25 kto sa prikláňa k tebe? akosi strácaš fanúšikov :?
Ja.
Jeho prvy prispevok nebol zly!
A na ten zvysok ste ho "vytocili".

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#49 Příspěvek od Killroy »

A nevznikla náhodou tahle hádanice jen díky tomu že tam v Rožnově dávali co zrovna měli? Tzn. že tam ten Schneider vůbec není a proto ta bedna nereaguje na standardní vstup? Já totiž mám poznamenáno k téhle kistně ještě jeden typ chassis.. :roll: Takže, co takhle už konečně něco opsat z té desky nebo její osazení? Co ty na to gigi25?

Killroy

Pesko
Příspěvky: 562
Registrován: 04 dub 2007, 02:00
Bydliště: vých.SK

#50 Příspěvek od Pesko »

No tak som to schytal a to som napísal iba tri slová ,ktoré som si ešte dokonca iba požičal od istého nemenovaného renomovaného odborníka z Hradca.
Nieje mojím štýlom tu niekoho na fóre urážať ani zosmiešňovať. Opravujem TV už od roku 1972 a tak už isté skúsenosti mám ale za superopravára sa nepovažujem. Myslím si ale , že gigi25 tak trochu zaspal vývoj ,pretože metódami ,ktorými niekedy opravoval Štandarty a Dajány sa dnešné TV opravovať akosi nedajú. Dnes je nevyhnutné pri opravách vedieť dokonale ovládať počítač a internet . To však u gigiho25 akosi absentuje.

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#51 Příspěvek od kokun »

Killroy píše:A nevznikla náhodou tahle hádanice jen díky tomu že tam v Rožnově dávali co zrovna měli? Tzn. že tam ten Schneider vůbec není a proto ta bedna nereaguje na standardní vstup? Já totiž mám poznamenáno k téhle kistně ještě jeden typ chassis.. :roll: Takže, co takhle už konečně něco opsat z té desky nebo její osazení? Co ty na to gigi25?
Killroy
To gigi25
Tak do jiných vlákem přispíváš (tentokrát velmi rozumně): http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... ic&t=30453
ale tomu svému se nějak vyhýbáš - tak dozvíme se už konečně něco :?: - na výpadek NETu se tentokráte navymluvíš :roll:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“