Color C446, nespina rele

Poradna určená pro amatéry

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#46 Příspěvek od otakarv »

jopo166 píše:sak prave chcem ju mat v kuchyni vycistit som vycistil ale na druhy den to iste
No tak to není zrovna dobrý nápad.Jedině jak máš nad sporákem výkonný digestor.Já jinak neuznávám televízor v kuchyni,buďto se vaří a nebo se jdu dívat do obýváku.V té kuchyni se Ti ta telka akorát tak za..re od mastných výparů.

Uživatelský avatar
emo53
Příspěvky: 259
Registrován: 27 črc 2009, 02:00

#47 Příspěvek od emo53 »

Tak toto o tých výparoch nie je pravda. Odjakživa mám televízor hlavne v kuchyni a vôbec tým netrpí. Ale televízor umiestnený v obývačke, kde sa fajčí, sa pozná ľahko - to je na jeho vnútornostiach poznať.

Uživatelský avatar
jogo
Příspěvky: 1158
Registrován: 14 lis 2009, 01:00

#48 Příspěvek od jogo »

Ja mám dokonca v priestore nad sporákom :lol: a na toto "křoví" v kuch. nedám dopustiť :) Je to vec názoru, veľa ľudí má rado TV napr. v spálni.. Ale môžem povedať že keď som ho mal po pár rokoch prevádzky rozobraný, napriek tomu, čo na stole mávam, tu skutočne tá kuchyňa poznať nebola..

Už som mal zo dva, tri prípady, keď sa mi síce sršanie odstrániť podarilo, ale také veľmi jemné tam zostalo..

Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#49 Příspěvek od otakarv »

Tak já jsem měl rádio v kuchyni nad sporákem a po roku jsem jej musel odmastňovat.Ta televize v ložnici to je pravda,tam je spousta prachu zvláště když jsou přikrývky z peří.

Uživatelský avatar
jopo166
Příspěvky: 1238
Registrován: 30 lis 2008, 01:00
Bydliště: Michalovce

#50 Příspěvek od jopo166 »

este jedna vec telka sa po ulozeni rozladi ked neulozim ladenie drzi cim to moze byt na 32 kanali ladenie drzi nerozladzuje sa ide o video

Odpovědět

Zpět na „Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky“