Hyundai F230 (Belinea 108030), šasi C-2105 - zúžený obraz

Poradna určená pro amatéry

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#46 Příspěvek od Andrea »

Dík. Poškádlení bubáků šroubovákem pomohlo. Ale myslela jsem, jestli to nemůže být ještě nějakým vyschlým kondem nebo jinou nemocnou součástkou, případně jestli to "jen" stárne obrazovka.

Takže až na tu konvergenci v pravém dolním rohu a lehounké stíny je obraz v pořádku. Myslím, že můžu ten monitor s klidem v duši rozebrat. :twisted:
Díky všem za rady, aspoň jsem do toho trochu nakoukla a už se tolik nebojím těch bubáků, i když mě dneska jeden schovanej v kondíku kousnul. :oops:

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#47 Příspěvek od rnbw »

Na lepsich monitoroch sa da konvergencia nastavovat aj pre jednotlive rohy v OSD menu, ale to asi nebude tento pripad.
Ten slaby jas robi pravdepodobne obrazovka, uz bude mat par desiatok tisic hodin nabehanych. Moj 15" ADI z roku 1999 uz tiez nema jas ako kedysi :)

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#48 Příspěvek od Andrea »

Tady jde nastavit konvergence jen horizontálně a vertikálně. Kolik má naběháno nevím, je z roku 2003. Obrazovka je Samsung.

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#49 Příspěvek od pajosek2 »

Tady se to pěkně rozjelo,zůstal Ti tam ještě nějaký původní kondík? :lol: Když se Ti to podařilo rozběhat,tak to už asi rozebírat nebudeš nebo se pletu?
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#50 Příspěvek od workhard »

Proč by to nerozebrala, já když něco opravím,tak už mě to pak taky nebaví. A nejvíc mě dokáže vytočit, když si přinesu něco na hraní ze sběráku a ono to funguje :twisted:
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Odpovědět

Zpět na „Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky“