utlumený reproduktor

Opravy a závady na MG, RMGF, CD, zesilovačů, receiverů, reprosoustav

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
AmarokCZ
Příspěvky: 2838
Registrován: 20 pro 2006, 01:00
Bydliště: Poličské krystalinikum
Kontaktovat uživatele:

#46 Příspěvek od AmarokCZ »

mmjuz píše:Zase lžeš, tahle repra firma TVM nikdy nevyráběla. Psal jsi na můj dotaz: Měřil jsem nějakou čínu a převážně starší TVM-ka, TS parametry asi neseženeš, ani nevím proč shánět, odpor cívek je prostě 3.9-4.0R

Jsou to staré širokopásmé Tesly do spotřební elektroniky někdy z 60.let a v té době se repra běžně vinula i 5 ohmů. Podobné mrchy doma nemám, tak to nemohu doložit.
Ty seš snad podplacenej, nebo co.
Kdybys nebyl 🤐 a o repro něco věděl, tak bys taky věděl, že zkratka TVM znamená Tesla Valašské Meziříčí.
Navíc sám teď přiznáváš, že se vinula i do 5R, takže je vidět, jakej seš vůl.
Odpor jsem změřil na jednu desetinu, pouze když jsem psal odpor při zkratovaných svorkách, tak jsem napsal 1-2R, protože se mi to nechtělo znovu měřit a navíc to záleží na káblech který tam zrovna mám :).
Odpor reproduktorů jsem následně měřil přesnějším měřákem s rozlišením 0.00R (výsledek stejný - 3.9 až 4.0R).

Tímhle ale končím, nebudu se bavit s idiotem který předstírá, že něco ví o repro, když pravděpodobně žádný v životě neviděl. :stupid: :flipa:

Uživatelský avatar
fredis
Příspěvky: 5000
Registrován: 17 lis 2004, 01:00
Bydliště: Třebíčsko

#47 Příspěvek od fredis »

Tak, tak!! On asi neví, že existovala Tesla Valašské Meziříčí!!!!! A teprve potom nějaká TVM.....

Odpovědět

Zpět na „Audiotechnika“