Ukonèení provozu domény elektroworld.info

❓ Připomínky a dotazy pro administrátory a moderátory. Zde řešte problémy s přihlášením či heslem, můžete navrhnout otevření nové rubriky v diskuzním fóru či napsat případné připomínky k portálu nebo diskuzi.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#46 Příspěvek od CZJKP1 »

A z jakou ochrannou známkou je problém? Já si ničeho nevšiml žádného dopisu apod... jako že www.electroworld.cz ???? tak to je rozdíl elektroworld a electroworld ne??

Pokud tu doménu nechcete pustit tak ji udržte a dejte tam třeba automatické přesměrnování na bastlírnu. Nebo tam napište elektro bastlírna byla přesunuta na www.ebastlirna.cz ne?
Naposledy upravil(a) CZJKP1 dne 10 lis 2011, 08:18, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#47 Příspěvek od EKKAR »

Kaplane ty jseš snad I.D.I.O.T. ....!!!!
Nebo se jen tak blbej děláš?
Máš tady celý vlákno i s popisem, jak po tom vystartoval právník s celou kanceláří a ty si ve svý slepičí napodobenině mozku myslíš, že jseš chytřejší než banda okvádrovanejch a otitulovanejch kravaťáků, kteří se tím živí? Nebo že na tyhle "možnosti" už někdo jinej nepomyslel taky?
Du ven blejt, přecedo, tady se nedá dejchat jakej je tu zasmradíno...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#48 Příspěvek od CZJKP1 »

Hele, sklidni hormony!!! A alespoň trochu promaž tvůj poslední příspevek od těch sprostáren!!!!! Za todle by moderátoři normální uživatelé bastlírny vynášely v zubech, ale mam takový pocit, že lidé s modrým nickem mají nějákou výjmku, že mohou ostatním nadávat a mluvit sprostě, a urážet je -toho už jsem si povšiml opodéle... Kvůly těmdletěm nadávkách se několik nejmenovaných lidí přesunulo na svetelektro.com

Ale jinak k tématu, pokud ještě umím číst, v prvním POSTU je pouze napsáno že pokud sledujeme delší dobu dění na foru, tak že před čtyřmi měsíci obdrželi výzvu na ukončení domény.. Jenže já používám bastlírnu tak, že ji třeba týden navštěvuji pravidelně, a pak po delší dobu nic.. A tak o ničem nevím.

Pak se tam mohu dočíst toto:

trvají na tom, že porušujeme zákon tím, že použiváme doménu shodnou s jejich ochrannou známkou, na kterou mají dle zákonů ČR výlučné právo na užití.

Ale zase nevím ČÍ ochrannou známkou

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#49 Příspěvek od Hill »

Jirko, to je takový ten případ "kdo vysloví jeho jméno, tomu jazyk zdřevění".
Nikomu se tu nechce ani o jméno té nadnárodní společnosti otřít.
Naposledy se to řešilo v tomto vláknu, to nejvýživnější původní vlákno č. 45003 admin odstranil, tam to bylo zveřejněné i s veškerou korespondencí.

Podle Karlovy reakce soudím, že nekoukal na nick ani na avatára a jednoduše si tě spletl s někým jiným - tys jen nedával pozor, co se děje, zatímco nedávno se k nám přestěhoval jeden nedouk s BANem na jiných fórech a nedostatkem praktických poznatků ze světa mimo kout s klávesnicí se tu pokouší o rozdávání rozumů. Tedy nejen Ekkar, ale i ostatní tu na některá slovní spojení chytají na první našlápnutí bez ohledu na to, kdo tu to slovní spojení vytrousil.
No uvidíme, jestli hádám správně....
My jsme se v té Praze měli neminout, byl bys v obraze, protože toto téma bych určitě nevynechal.

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#50 Příspěvek od CZJKP1 »

Hille díky za info. Já se domníval dobře, o jakou nadnárodní společnost jde :barf: (takovou dobu hledam ten správný smajl) :D...

Já myslím, že se Ekkar nemýlil, když uvedl mé jméno :cry:

Jinak o jednom nedoukovi bych vědel, není to ten průserář, co na svetelektro je registrován pod 10 nicky?

Jo měli jsme se v té praze sejít..

Jirka
Příspěvky: 2031
Registrován: 01 črc 2005, 02:00
Bydliště: zbídačený kraj
Kontaktovat uživatele:

#51 Příspěvek od Jirka »

V katalogu na Seznamu je ještě stará adresa.
*****

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#52 Příspěvek od Hill »

No, my jim to rozmlouvat nebudeme.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#53 Příspěvek od ZdenekHQ »

Já jim to nějak rozmluvím, Seznam mně docela vyhovuje, zatím mě nedokázali ničím nas***.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#54 Příspěvek od Hill »

Tak jo, jak myslíš.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#55 Příspěvek od ZdenekHQ »

Někdy se těm majitelům ochranné známky ani nedivím, teď při "kontrole" Seznamu jsem se musel (i když smutně) smát...

Vévodí tomu eschop, následuje někdo, kdo asi taky porušuje ochrannou známku EW a ve třetím odkazu se člověk dočte, že koupená věž vrčí...

V našem případě sice vylili s vaničkou i dítě, ale v té hromadě příživníků se jeden nevinný skutečně ztratí. I když to odnese taky.

No, a perly jsou weby, co se tváří jako EW, ale všechny odkazy vedou na jiný eshopy.
Přílohy
ew.jpg
(65.72 KiB) Staženo 246 x
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#56 Příspěvek od ZdenekHQ »

Kontaktní administrátorský mail byl změněn na admin (zavináč) ebastlirna.cz

Upozornění na nové příspěvky bude chodit z noreply (zavináč) ebastlirna.cz. Tam nic neposílejte, je to jen smetiště pro nedoručené maily. Změňťe si případně nastavení filtrů v příchozí poště..
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#57 Příspěvek od Hill »

Zdendo, zatím všechny odkazy na starý ftp (ať už s old... nebo bez, prostě vše, co bylo na http://upload.ebastlirna.cz/index.php? ...) postupně přesměrovávám na http://upload.ebastlirna.cz .
Přece jen nemáme ještě vše užitečné ze starého uploadu přesunuté do nového, ostatně - to chce taky spoustu času, a jednotlivě zjišťovat, kam by měl vést nový odkaz, by sežralo zrovna tolik.
Takže univerzální odkaz vedoucí k tomu, že zájemci si v sekci Download/Upload užijí hledání.
A třeba zrovna to by se mohlo stát zvykem i na fóru, ať tu nemáme na jedno téma založených osm deset vláken, jako dosud, ale třeba jen tři...

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#58 Příspěvek od EKKAR »

Tak jsem právě asi 2 hodiny strávil editací všech svých odkazů na Bastlírnu na jiných fórech - všude kde to šlo jsem za předchozí xxx.elektroworld.info vkládal ebastlirnu.cz ... Doufejme že se se zase náhle neozve nějaký další šťoural a nebude nám zazlívat novou doménu...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
helios
Příspěvky: 2914
Registrován: 08 srp 2007, 02:00
Bydliště: Tryskáčovo na Záhorí.

#59 Příspěvek od helios »

Tak mu potom dáme do zubov. :box:
Keď Vám hodia pod nohy polená, zakúrte s nimi.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#60 Příspěvek od Hill »

EKKAR píše:Doufejme že se se zase náhle neozve nějaký další šťoural a nebude nám zazlívat novou doménu...
Tak se ho zeptáme, co udělal pro to, aby se doména nemusela měnit...

Odpovědět

Zpět na „Provoz fóra“