Koho volit 2013

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno

Koho chcete prezidentem ?

Anketa končí za 27 led 2013, 19:30

Miloš Zeman (v 1. kole 24,21 % / 1 245 848 hlasů)
58
60%
Karel Schwarzenberg (v 1. kole 23,40 % / 1 204 195 hlasů)
38
40%
 
Celkem hlasů: 96

Zpráva
Autor
AmarokCZ
Příspěvky: 2838
Registrován: 20 pro 2006, 01:00
Bydliště: Poličské krystalinikum
Kontaktovat uživatele:

#46 Příspěvek od AmarokCZ »

mtajovsky: Schwarzenbergův úspěch a celé výsledky voleb pouze odrážejí podprůměrnost většinové části obyvatelstva ČR, nic víc v tom není.
Zeptejte se Crifoda, ten to určitě rád znovu vysvětlí... :wink:
http://www.zvodovodu.cz/ | Pokud neodpovídám na téma a chce něco vědět, pište SZ!

Uživatelský avatar
bastliar
Příspěvky: 1765
Registrován: 28 pro 2009, 01:00

#47 Příspěvek od bastliar »

Hydrawerk píše:Byly tyhlety nesmyslné punkové obrázky z Schlafenbergovy kampaně, které jsem nepochopil. http://www.volimkarla.cz/ke-stazeni/
Ako keď sa vtedy prevalila Klausová aférka, aby každý videl aký je ešte kanec pri plnej sile, ktorý vezme úrad útokom.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#48 Příspěvek od p32 »

Ano, je to tak. Zemana propagují vlastně Klausovi stoupenci kvůli stejným cílům a je to jedno, jestli jsou levičáci, pravičáci nebo nezávislí.

http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/z-domo ... eni-hradu/

"Zeman ve volební kampani několikrát opakoval, že rolí prezidenta je vést s vládními i opozičními politiky neformální jednání, kterými by se dosáhlo konsenzu. Má za sebou politické tahy jako opoziční smlouva ČSSD s ODS a nepřímou podporu prezidenta Václava Klause, z Hradu by tak zřejmě vedl podobnou politiku jako nynější hlava státu, která do parlamentní politiky výrazně zasahovala zákulisními tahy."

Svarcněco prý mluví nesrozumitelně, ale výsledku rozumí každý. Zeman mluví srozumitelně, ale výsledek lidi pochopí až se to pak posere. :lol:

Uživatelský avatar
Zmije
Příspěvky: 1513
Registrován: 30 čer 2005, 02:00
Bydliště: Pardubický kraj

#49 Příspěvek od Zmije »

Po menším zaváhání se řadím k podprůměrné většině.

Uživatelský avatar
BIPOLAR
Příspěvky: 1540
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Litvínov

#50 Příspěvek od BIPOLAR »

Andrea píše:Willkommen! Mi casa es su casa.
I ode mne platí ono " Mi casa es su casa". :D
Lepší je se zeptat a být hlupákem 5 minut, než se neptat a být hlupákem celý život.

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#51 Příspěvek od Andrea »

Ale já to myslela ironicky. :?

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#52 Příspěvek od tomasjedno »

To jsme myslím pochopili všichni, ale někteří to myslí vážně. Já za sebe bych to formuloval jinak - vítej, kdo v dobrém přicházíš. Na rozdíl od přílivu opálenějších spoluobčanů by to vedlo ke zcivilizování a zkulturnění naší kotliny.

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#53 Příspěvek od tomasjedno »

mtajovsky píše:Mám nepříjemné podezření, že Schwarzenbergův úspěch má kořeny hlavně v tom, že Češi mají v sobě po více než 300 letech Habsburského a jiného područí zažrány slouhovské geny. Rádi ohýbají hřbet před vrchností a jak slyší "kníže", sednou si na zadek...
A jaké duševní handicapy vidíš u těch, kteří volili Zemana?

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#54 Příspěvek od ZdenekHQ »

Nevím, co od téhle debaty očekáváte, kromě toho , že se zase pohádáte a skončí to v koši.

Já jsem v podstatě spokojen. Nestalo se nic překvapivého.

Svědomí mám čistý, navíc Bobo opravdu skončila poslední, takže můžu v klidu spát a hlavně už nikam nemusím. Ten duel ať si rozhodnou příznivci těch dvou pánů mezi sebou a klidně, ať se třeba poperou.

Jediný, co mě trošku trápí, je věk a zdraví těch dvou pánů, aby to těch 5 let vůbec ve zdraví přežili.

A jak tady budou lítat ostrý slova a urážky, tak okamžitě LOCK. Stačí, že bude veselo v televizi (DODATEK: A obecně v médiích).
Naposledy upravil(a) ZdenekHQ dne 13 led 2013, 12:38, celkem upraveno 1 x.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

AmarokCZ
Příspěvky: 2838
Registrován: 20 pro 2006, 01:00
Bydliště: Poličské krystalinikum
Kontaktovat uživatele:

#55 Příspěvek od AmarokCZ »

http://www.halonoviny.cz/articles/view/1990600
http://www.denikreferendum.cz/clanek/14 ... arzenberga
Výčtem podobných zvěrstvev by se dalo pokračovat...
Výsledek Bobošíkové jen potvrzuje to, že Češi opravdu mají panický strach z kohokoliv, kde se odlišuje od masy. :roll:
http://www.zvodovodu.cz/ | Pokud neodpovídám na téma a chce něco vědět, pište SZ!

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#56 Příspěvek od ZdenekHQ »

V případě Bobo určitě, ta ublížená dáma s naučenými frázemi a bez vlastního názoru, bez schopnosti mluvit z patra něco jiného než naučené věty si skutečně "spletla dveře".

Jinak Tvoji teorii , že "Češi opravdu mají panický strach z kohokoliv, kde se odlišuje od masy" vyvrací velmi slušné umístění prof. Franze.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#57 Příspěvek od p32 »

Ano, hezké důvody proč nevolit toho nebo toho a také jsem se dozvěděl o dobrých důvodech proč volit někoho, kdo se nedostal do druhého kola. Opravdu dobré k poučení a hlavně zamyšlení, co vše se dá napsat i když pravda je výsledně jiná.
Já mám jeden argument pro Zemana. Ať shodí do 25. ledna svůj podbradek a ukáže, že to s náma opravdu myslí upřímně. Potom mu začnu věŕit, jinak ho beru jako lháře, co vidí chyby jen u druhých, ale u sebe ne.

AmarokCZ
Příspěvky: 2838
Registrován: 20 pro 2006, 01:00
Bydliště: Poličské krystalinikum
Kontaktovat uživatele:

#58 Příspěvek od AmarokCZ »

Nevyvracuje, Franz se kromě vzhledu neodlišuje od masy ničím. Nehledě na to, že ho volila většina smažek a jiných mladých individuí, kterým jde jen o to, aby mohli hulit máňu.
http://www.zvodovodu.cz/ | Pokud neodpovídám na téma a chce něco vědět, pište SZ!

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#59 Příspěvek od p32 »

to AmarokCZ: mám dojem, že vůbec nevíš koho mladí volili, ale Franz to určitě nebyl. Ten dostal zasloužené hlasy od lidí starších a intelektuálně na výši.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#60 Příspěvek od ZdenekHQ »

AmarokCZ píše:Nevyvracuje, Franz se kromě vzhledu neodlišuje od masy ničím.
Děkuji, ta věta bohatě stačí. Pokud si toto myslíš, máš omluvenku pro svoje omyly, ale drž se prosím v rovině slušnosti, nikoliv útoků.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“