Merac ESR70

Problémy s měřícími přístroji, detektory fyzikálních veličin, detektory kovů a další

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1598
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#46 Příspěvek od Behemot »

Nebudu si kupovat žádnej LCR krám, je mi to úplně k ničemu.

Uživatelský avatar
mauda
Příspěvky: 31
Registrován: 02 úno 2015, 01:00

#47 Příspěvek od mauda »

Vidím, že se to tu dobře rozproudilo a děkuji všem za odpovědi :) Musel jsem si je doslova prostudovat.
Do profimetrů za vysoké ceny opravdu nepůjdu, na domácí žvýkaní to je velký luxus.

Překvapilo mě video, kde srovnávali ESR70 s levným čínským testerem při měření vypájených kondenzátorů > China-tester hlásil OK, ESR70 detekoval problém. A vrátit špatný kondík do desky s přesvědčením, že je v pořádku je to co bych opravdu nerad okusil.
Behemot píše: ESR Micro ... eště, že už je ve vývoji nová verze ...
Jaké změny se chystají?

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1598
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#48 Příspěvek od Behemot »

Vše bude integrováno do nové desky a mermomocí tam chce cpát lithiovej akumulátor. Doufám že se mi podaří ho přesvědčit vo tom, aby to uzpůsobil na Ni-MH tužky nebo mikrotužky. Výhody Fujitsu Rechargeable Batteries aka Panasonic Eneloop snad vidí každej. Dál se uvidí, chce tam měnit způsob měření, což podle mě může přinést spíš problémy, já bych radši viděl rozšíření měření kapacit směrem dolů a případně i dát větší mikroprocesor a na vstupy napojit další věci…

Taky se ho snažím tlačit do dalšího projektu, kde je mizernej výběr metrů, vím o nějakejch taiwancích za 15k a pak japončíci začínají na 50k. Nic takovýho v entry-level professional jako tady…

Odpovědět

Zpět na „Měřící přístroje, detektory fyzikálních veličin“