Jaký WiFi router vybrat.

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#46 Příspěvek od Standa99 »

Važ si ho, zkontroluj zdroj a elyty, dnes už i TP-Link vyrábí levné šmejdy s MediaTeky/Ralinky.
Přílohy
tl-wr841n.png
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Uživatelský avatar
vrky
Příspěvky: 1738
Registrován: 28 lis 2004, 01:00
Bydliště: pod Black Mount

#47 Příspěvek od vrky »

Loni jsem udělal aktualizaci firmware minulý týden vyšla nová aktualizace. Taky jsem ji nainstaloval. V routeru jsem v létě vyměnil elyty. Minulou neděli se mě seknul 3x během hodiny. Objednal jsem TP-LINK Archer C7 AC1750.

Uživatelský avatar
delis
Příspěvky: 74
Registrován: 10 črc 2005, 02:00
Bydliště: Vyškov

#48 Příspěvek od delis »

Ahoj, měli byste tip na wifi router min 4x LAN, nejlépe 2xUSB s možností připojení disku a příp. tiskárny, výměnné antény výhodnou. Gigabit nevyužiji. Neočekávám cenu v řádu stovek, páč mi jde o funkčnost.
Jeden dotaz: pokud má router více antén, je možno jednu zaměnit např za sektorovou kvůli lepšímu pokytí signálem? Jde mi o pokrytí RD na venkově, takže rušení nevelké.
Zkoušel jsem procházet nabídky, ale těch zařízení je tolik, že se v tom špatně orientuje a k tomu ještě zjišťovat, zda to není šmejd.
Díky za návrhy

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#49 Příspěvek od p32 »

Najdi si z nab=idky router, co ti vyhuvuje a bez USB. HDD nebo tiskárnu můžeš připojovat přes Print server (tiskový server) a nejsi závislý na jednom druhu routeru. Já používám TP-LINK TL-PS310U naprosto bez problémů a více USB zařízení ti zajistí USB hub atd.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“