Čím se holit

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#46 Příspěvek od starecd »

konosuke: po přijetí balíčku jsem se poptal prodejce, jak je to s žiletkama, vyrábí se, ale vše jde na vývoz, zaměřují se spíše na technické "škrabky".

http://www.czechblades.cz/cz/holici-cepelky

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#47 Příspěvek od konosuke »

Ale vyrábějí, vyrábějí...
Přílohy
British steel.jpg
(11.15 KiB) Staženo 44 x
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
Sadra17
Příspěvky: 508
Registrován: 26 led 2013, 01:00
Bydliště: Netolice

#48 Příspěvek od Sadra17 »

já používám http://holici-strojky.heureka.cz/gillet ... 2-hlavice/ je fakt že sem ještě mladej a fousy celkem měkký, když je nechám víc narost tak je to utrpení :lol:

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#49 Příspěvek od konosuke »

Soráč, nedalo mně to...to jsou voni po návštěvě u holiče, paradoxně ten téměř hladce oholený vzadu je Frank Beard (bradka), no není lo legrace ?
A co image kapely ?
Přílohy
ZZ top.jpg
(10.99 KiB) Staženo 49 x
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#50 Příspěvek od Habesan »

Jediný skutečně hladký "oholení" je vyškubávání.
Taky se prej zjistilo, že vypálení laserem nefunguje na 100%, zejména u chlapů a tmavovlásek.
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#51 Příspěvek od Celeron »

konosuke píše:Soráč, nedalo mně to...to jsou voni po návštěvě u holiče, paradoxně ten téměř hladce oholený vzadu je Frank Beard (bradka), no není lo legrace ?
Chlapci kdysi nemívali takovej vous. :)
Přílohy
ZZT1970.jpg
(165.49 KiB) Staženo 42 x

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#52 Příspěvek od robo »

Mam uz dlouho Gillette Fusion Power, holim se tak jednou za 3 dny, nekdy to protahnu i na 4, kdyz se me nechce. Hlavice vydrzi tak ctvrt roku. Dvakrat jsem zkousel elektricky holici strojek, ten posledni byl z Lidlu, s displejem a v obou pripadech jsem po oholeni prozival nekolik dnu tezke chvile. Brada a krk v jednom ohni, v pripade toho strojku z lidlu jsem tomu dal 3 holeni a vic jsem nezvladl. Rekl bychj ze vysledek oholeni nebyl spatny ale ta bolest co jsem po oholeni prozival, to se fakt nedalo. Nemam s el. strojky zkusenost. Existuje vubec nejaky lepsi elektricky strojek pro citlivou pokozku ? diky za info.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“