Homecast S8000 CIPVP

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#46 Příspěvek od Eleman »

scorpions-cz píše:... u těchto modelů univerzální heslo není,nebo že není známo jim jako dovozcům.
Pokud nebude fungovat 0000, tak pak už jedině přehrát firmware.
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

Uživatelský avatar
scorpions-cz
Příspěvky: 1760
Registrován: 19 bře 2011, 01:00
Bydliště: Jižní Čechy Dačicko

#47 Příspěvek od scorpions-cz »

taky mne to napadlo,byl jsi rychlejší :lol:

Uživatelský avatar
bertik
Příspěvky: 202
Registrován: 27 dub 2013, 02:00

#48 Příspěvek od bertik »

Ok,já to tedy ještě jednou zkusím.

Uživatelský avatar
BIDLO
Příspěvky: 263
Registrován: 01 kvě 2012, 02:00

#49 Příspěvek od BIDLO »

Nejhorším nepřítelem je vždy panika je moje heslo, zkus buď čtyři nuly jak píší kolegové anebo někdy bývá i 1234, jak u kterého modelu.

Uživatelský avatar
bertik
Příspěvky: 202
Registrován: 27 dub 2013, 02:00

#50 Příspěvek od bertik »

Heuréka,mněli jste chlapci pravdu,je to 0000. Auž jsem se tam dostal,akorát nevím co bych mněl jak nastavit,povolám někoho znalejšího.

Uživatelský avatar
bertik
Příspěvky: 202
Registrován: 27 dub 2013, 02:00

#51 Příspěvek od bertik »

Tak jsem zde opět,oznamuji všem kamarádům,že jsem definitivně zvítězil. Už to maká jak má.Ono to nastavení je skoro primitivní,když člověk ví co a jak. Prozatím jsem ten diseg zrušil a je to v pohodě. Teď už vím co a jak tak to bude vše jednodušší. Včera mně skončila TV a pevná linka od O2 tak jsem musel manželce zavést signál od antény. Jde to dobře,i HD programy. Od O2 mi HD nešlo,malej průměr AB drátů.

Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#52 Příspěvek od Eleman »

No vida :wink:
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

Uživatelský avatar
bertik
Příspěvky: 202
Registrován: 27 dub 2013, 02:00

#53 Příspěvek od bertik »

Jo je to tak,člověk se musí furt něco učit. Tak ještě jednou děkuju všem zůčastněným a zase třeba budu potřeba poradit až se v tom budu hrabat dál.

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#54 Příspěvek od kokun »

No vidíš - ani to nebolelo :lol:
bertik píše:... Včera mně skončila TV a pevná linka od O2 tak jsem musel manželce zavést signál od antény. Jde to dobře,i HD programy. Od O2 mi HD nešlo,malej průměr AB drátů.
No a já teď právě uvažuju, že si novou O₂TV objednám.
Digit. ústřednu mám cca 200m od baráku, tak předpokládám, že mně právě půjdou ty HD programy bezproblémově.
A páč mají "kyslíci" bezkonkurenčně nejlepší nabídku, co se sportovních kanálů týká, tak se jim asi na nějaký čas upíšu.
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
bertik
Příspěvky: 202
Registrován: 27 dub 2013, 02:00

#55 Příspěvek od bertik »

Já Ti přeju ať jsi spokojenej s jejich službou, já spokojenej nebyl,stále kostičkování obrazu,zakusování a manželka to prostě už neunesla a tak jsme to zrušili. Jinak se vracím k původnímu tématu. Jak to nejlépe udělat abych mohl poslouchat oba satelity,myslím 23,5+19,2 na jednu parabolu a bez natáčení?

Uživatelský avatar
BIDLO
Příspěvky: 263
Registrován: 01 kvě 2012, 02:00

#56 Příspěvek od BIDLO »

Nedivím se, jakýmkoli těmto pochybným spolkům kterým se vždycky navíc musíš na nějaký čas upsat, je lepší se vyhnout.

Jinak gratuluji, když se holt nepanikaří tak to jde. Co se týče tvého dotazu tak potřebuješ ten tvůj obyčejný singl nahradit tímto: http://www.eltasat.cz/satelitni-prijem/ ... ock-single Ve tvém případě ho pouze uchytíš při pohledu za parabolou za pravý krk /levý visí/, nastavíš zpět Diseq na obě Astry, v příp. potřeby doladíš trošku parabolu na max. kvalitu a s výjimkou hraní si s dolaďováním stanic které ti tam třeba chybí je to všechno.

Uživatelský avatar
bertik
Příspěvky: 202
Registrován: 27 dub 2013, 02:00

#57 Příspěvek od bertik »

OK,zkusím ji tedy objednat a potom budu pokračovat. To já jen tak z nudy,jsem důchodce a tak než začne rybařina tak se snažím nějak zabavit. Jenom každé pondělí a někdy čtvrtek chodím do naší knajpy s kamarády na pivečko. Tak než nastane rybařina a nebo začnou růst pořádný houby se nudím.

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#58 Příspěvek od kokun »

Jj - tak jak ti radí BIDLO.
Na tyto dvě Astry potřebuješ právě monoblock single 4,3°. Ty stupně jsou důležité, páč se dělají monobloky i pro jiné "dvojice" družic (třeba s rozdílem 6°). S nějakým takovým byl původně tento receiver propojen, páč byl takto naprogramovaný (seznam programů, Diseq, ...).
Pro Astru1 (19,2°E) a Astru3 (23,5°E) je ten rozdíl těch 4,3° - samosebou to nemusí být právě tento, výrobců je hodně. Stačí si jen vybrat.
No a na Astře1 (19,2°E) je volných programů hodně, převážně německých a taky dost těch HD. Takže pokud máš HD "placku", tak ji aspoň využiješ :wink:

OT - jsme na tom podobně, oba jsme důchodci a já už taky jen čekám, až začnou růst :lol:
Nad O₂TV tedy zatím jen uvažuju, nechci se unáhlit. Ale pokud by mně udělali rozumnou cenu (tak jak má jeden můj známý), tak asi do toho půjdu. Jak jsem psal, jsem cca 200m od ústředny a mám od nich už několik let VDSL internet + pevnou., tak ještě porozmýšlím. A ta (nejen) sportovní nabídka je bezkonkurenční http://www.o2.cz/osobni/358515-kanaly/ . Od srpna ještě spouštějí O2 Sport.
Naposledy upravil(a) kokun dne 25 bře 2015, 08:57, celkem upraveno 1 x.
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
jova1
Příspěvky: 1207
Registrován: 20 pro 2007, 01:00
Bydliště: Chýnov - to je kousek od Tábora
Kontaktovat uživatele:

#59 Příspěvek od jova1 »

Nejsem si jistý, jak u toho tvého satelitu, já mám vyšší verzi HC 8300 a ta má dva samostatné vstupy / tunery. Takže i ten monoblock by měl mít dva výstupy aby jsi využil všech jeho vlastností. Zhruba tento: http://www.eltasat.cz/satelitni-a-dvb-t ... twin-0-1db
Jinak nastavit v satelitu, aby to všechno fungovalo jak má je docela masakr :evil: Musí se tam naladit všechno dvakrát. Naštěstí se dá použít návod na satelit MASCOM MC2300CR HDCI-PVR v jeho návodu je to docela slušně popsané a menu je v podstatě stejné. Je tam soubor i jak namontovat ten monoblok. Vše ke stažení zde: http://www.mascom.cz/sat/_Sat_centr_help.htm

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#60 Příspěvek od kokun »

Jj - i ten jeho je dvoutunerový (má dva samostatné vstupy), pokud by chtěl souběžně i nahrávat (třeba i jiný program, než ten který sleduje), pak by ten TWIN monoblok 4,3° asi upásl. Samozřejmě, že je o hodně dražší.
Taky jsou jiné možnosti a kombinace - např.: TWIN LNB na Astru3 (možnost nahrávat) + "brýle" + SINGLE LNB na Astru3 (bez nahrávání), . . .

Ale už na str. 3 jsem ho odkazoval na Parabolu (Multifocus - řešení příjmu z více družic, začínáme), aby si sám něco nastudoval a mohl se sám rozhodovat :wink:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “