Trpělivost se zákazníky

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
samponek
Příspěvky: 2772
Registrován: 11 kvě 2015, 02:00

#46 Příspěvek od samponek »

Musím se zákazníků zastat, protože k nám na ekáč taky chodí opraváři telek a ceny od nich jsou nehorázné, proto pro ně nic. Na ekáči máš hrající telku za jedny cigarety, nebo flašku.

Uživatelský avatar
Neniu
Příspěvky: 1151
Registrován: 01 kvě 2015, 02:00
Bydliště: Doupě kdesi v severních horách :-)

#47 Příspěvek od Neniu »

Tak nějak mi to připomnělo jednu hlášku, kterou sice nemohu najít, ale toto je podobné: https://www.youtube.com/watch?v=v2Sd8YJ54BE ;-)
Jsem na cestě k šípku.

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#48 Příspěvek od Michal22 »

Šampi, nejsi ty v invalidním důchodě?
Připomínáš mě jednoho člověka, který je génius na elektroniku, má živnost, ale protože má psychické trable, tak jen příštipkaří, kurví ceny a žije z důchodu.
Až by ses měl opravováním opravdu živit, tak bys pochopil že nejde ceny pořád podstřelovat.
Hele, uvědom si, že na světě jsou i opraváři, kteří na té desce umějí identifikovat vadný obvod, vyměnit jej a televizi opravit třeba za 1000kč. A své zákazníky zatím mají.
Měniči elytů byli už v době ruských televizí a rádií, zůstávají dodnes. Jsem s tím smířen. Jen mě mrzí kolik elektroniky letí do šmelcu proto, že ty vyměníš elyty, to to nepomůže, takže velíš: "Směr SD!"
:(
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

samponek
Příspěvky: 2772
Registrován: 11 kvě 2015, 02:00

#49 Příspěvek od samponek »

Vždyť to v SD už jednou je, je jedno, jestli v kanclu se to podaří opravit, nebo to jde zpět do kóje, ber to čistě prakticky, bez násilí.

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#50 Příspěvek od forbidden »

Ještě nedávno tu vyřvával, jak by uzákonil pokuty za vyhození funkční, nebo nezregenerované CRT TV. :smash:

samponek
Příspěvky: 2772
Registrován: 11 kvě 2015, 02:00

#51 Příspěvek od samponek »

2000kč pokuta za každou funkční odloženou, na tom se nic nemění.

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#52 Příspěvek od mi-ro »

Jak jsme téma otevřel, tak bych ho uzavřel. A ty jsi šampone provokatér, nic jinýho. A takovýho zákazníka jako jsi ty bych poslal do prdele hned ve dveřích a vůbec bych z toho neměl špatný spaní.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#53 Příspěvek od Hill »

Každá trpělivost má své meze.
LOCK.

Zamčeno

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“