Vtipy, vtipné články a odkazy III

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#46 Příspěvek od ok1hga »

warp píše:Je to, nebo není, sranda
nejspíš není . . .
V čínském městě Nanking se muž snažil ověřit pravost baterie v iPhonu X tím, že do ní kousl. Baterie telefonu, který se muž chystal koupit, mu následně explodovala v rukou. Z toho plyne: nekousejte do baterií, mohou vám explodovat v ústech!
Zdroj: https://video.idnes.cz/?c=A180123_17413 ... webtv_salv

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#47 Příspěvek od Standa99 »

8O
Přílohy
zustatek.jpg
(25.04 KiB) Staženo 91 x
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#48 Příspěvek od sinclair »

Zakleknout! :twisted:

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#49 Příspěvek od p32 »

Proč? U ČSp ti tam ještě vytisknou poplatek za výběr 80,- Kč.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#50 Příspěvek od EKKAR »

p32 píše:Proč? U ČSp ti tam ještě vytisknou poplatek....
Co je "ČSp" ????
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#51 Příspěvek od p32 »

Česká Spořitelna? :lol:

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#52 Příspěvek od EKKAR »

Tak si laskavě najdi jejich současnou zkratku a nekurwi jim ji - ne že bych se spořitelny zastával, ale pokud chceš někoho kritizovat, jmenuj ho aspoň jeho pravým označením.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#53 Příspěvek od Celeron »

xsc píše:Ani dnes se hlavičky nešoupají po plotnách, ale jsou drženy proudem vzduchu nad povrchem.
Nojo, ale je trochu rozdíl v dnešních hlavičkách s ploškou 1x2 mm a Winchesterama, co měly křidýlko o průměru cca 20 mm. A taky to mělo úplně jinou aerodynamiku. Do diskovýho svazku se foukalo kvantum vzduchu kolem střední hřídele. V distančních kroužkách, co dělaly rozteč jednotlivých ploten disku byly díry, kterejma vzduch fučel po plotnách směrem k venkovnímu průměru. Křidýlko hlavičky bylo tvarovaný aby ho zdvihal vztlak od vzduchu od středu disku a zároveň od otáčení disku. Byly tam policajti na otáčky a tlak a pokud něco kleslo pod doporučenou hodnotu, okamžitě se vybily kondíky 64G/28V do vinutí lineárního motoru, kterej vyrval celej suport s hlavičkama z disku. Stejně tak při výpadku napájení.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#54 Příspěvek od p32 »

EKKAR píše:Tak si laskavě najdi jejich současnou zkratku a nekurwi jim ji - ne že bych se spořitelny zastával, ale pokud chceš někoho kritizovat, jmenuj ho aspoň jeho pravým označením.
A proč jako? Protože mi to nařizuješ? :lol:

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#55 Příspěvek od EKKAR »

Ty jseš přeci vosel ... Když budeš chtít nadávat sparťanům, tak taky budeš ječet "spátra, bu*erantů párta"? Nebudeš - budeš je hezky přesně jmenovat, aby se v tom krásně poznali. Navíc oficiální název tý banky vidíš denně v TV v reklamách i na ulici - tak proč ho mršíš? Nebo "Komerčce" budeš říkat KomB i když se píše KB nebo ČSOB budeš přejmenovávat na ČeSoBku? Děláš úplně to samý jako ten jouda, kterej tady o pár vláken vedle přejmenoval magnetron z mikrovlnky na "magnetronku" ... Co ti brání psát spořitelnu normálně jako ČS? To se stydíš tu zkratku napsat správně?
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#56 Příspěvek od p32 »

Opravdu se nestydím tu zkratku napsat správně a ani tu ČSp nevlastním. Vidím, že seš nějakej vytočenej, ale to přejde. Prostě si zvykni, že občas někdo píše své zkratky (i když podle tebe špatně), sám používáš jistě taky nějakou. Ano, je pravda, že jejich přístup ke klientům poslední dobou je fakt zhovadilej.
Jo a ČSOB bych přejmenovával spíše na na ČéeSOBku. A KB mrším stejně jako ty - komerčka :wink:

Uživatelský avatar
vasekpetr1
Příspěvky: 802
Registrován: 20 čer 2005, 02:00
Bydliště: Hospoda u Třebíče

#57 Příspěvek od vasekpetr1 »

p32 píše: ... Ano, je pravda, že jejich přístup ke klientům poslední dobou je fakt zhovadilej.
Prozraď mi, v čem je přístup ČS ke klientům zhovadilej? Já jsem u ní už od osmdesátých let, že by mě nějak dávali najevo, že jsem jim na obtíž, to nepamatuji. Teď mi sami nabídli typ účtu, kde neplatím žádný měsíční poplatek (na účet mi jde celá výplata, mám u nich dvě karty, internetbanking a půjčku). Já jsem s nimi spokojen, na přístup si nemůžu stěžovat. Ono někdy stačí místo brblání na netu, zajít na pobočku a zkusit se pobavit o tom, co se mi nelíbí.

Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

#58 Příspěvek od radioelectrum »

Standa99 píše:8O
Co je na tom směšného. spíše by nám mělo být do pláče že máme o X řádů menší zůstatek.

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#59 Příspěvek od Standa99 »

To je divící-zírající smajlík, který se nesměje > 8O
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Uživatelský avatar
pepik9
Příspěvky: 2239
Registrován: 31 srp 2010, 02:00

#60 Příspěvek od pepik9 »

Najdi svou vlast.
Přílohy
Mapa.jpg
(78.33 KiB) Staženo 63 x

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“