Prodám osciloskop Tektronix 2230

NEKOMERČNÍ nabídka přístrojů, součástek a náhradních dílů

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
danhard
Příspěvky: 5705
Registrován: 05 bře 2007, 01:00
Bydliště: Jesenice u Prahy

#46 Příspěvek od danhard »

:roll:
Naposledy upravil(a) danhard dne 31 kvě 2019, 08:37, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Iha
Příspěvky: 25
Registrován: 14 úno 2016, 01:00

#47 Příspěvek od Iha »

termit256 píše:Ja uz ho mam jen v dilne na udrzbe, kdyz je potreba se na neco mrknout pri servisu stroju abych tam nemusel tahat drahy lecroy.
Za 3k ho dnes asi nema cenu prodavat.
Vidim to stejne. Proto zustane nakonec doma.

Uživatelský avatar
Iha
Příspěvky: 25
Registrován: 14 úno 2016, 01:00

#48 Příspěvek od Iha »

Par obrazku jak vypada stopa vzdy normalne a v pametovem rezimu.
Přílohy
IMGP1253_.jpg
IMGP1261_.jpg
IMGP1260_.jpg
IMGP1254_.jpg

Uživatelský avatar
Syron
Příspěvky: 662
Registrován: 20 říj 2016, 02:00
Bydliště: Olomoucko

#49 Příspěvek od Syron »

Díval jsem se dnes znova na ty svoje fotky před kompresí. Je pravda, že jsem to fotil v polospánku, nedodržel jsem kolmost osy foťáku a osciloskopu, takže je pravda, že některé fotky jsou už v originálu rozostřené, i mírně roztřesené. Ale stopa je tam vidět poměrně dobře. Normálně téměř nevypínám blesk, ani ve dne, protože zvyšuje hloubku ostrosti a zmenšuje vliv chyb obsluhy. Ve focení nejsem žádný profík. Ale u takovýchto fotek způsobuje odlesky a podobné nešvary.

Netušil jsem, jaké se rozpoutá "peklo" jen jsem původně chtěl vyjádřit názor a popsat své zkušenosti. František.

PS: Ty poslední fotky jsou o něčem jiném, než jsem měl já zkušenosti s tím kryplem. Musel to být fakt zmetek.

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#50 Příspěvek od Crifodo »

Syron píše:Po převratu celé vybavení výpočetního střediska někdo zprivatizoval na kila za cenu šrotu.
Tahle kolektivní idiocie se odehrávala na mnoha místech. Kdyby to někdo ukradl pro svoje hobby nebo dokonce pro rozjezd podnikání, se dá dobře pochopit, ale viděl jsem pwm pohony včetně kilowattových motorů do šrotu, řídicí jednotky, rozvaděče plný Simaticů, to rozum nebere.

Uživatelský avatar
Kvicala_r
Příspěvky: 3221
Registrován: 19 led 2005, 01:00
Bydliště: Haná / N.J.

#51 Příspěvek od Kvicala_r »

to už je OT: Pamatuju, kdy soustruhy a (vercajk k nim) z agrostroje v Pv končily ve šmelcu, odkoupit si to nikdo nesměl :roll: Takže tohle "uklízení" byl mor doby..

Uživatelský avatar
danhard
Příspěvky: 5705
Registrován: 05 bře 2007, 01:00
Bydliště: Jesenice u Prahy

#52 Příspěvek od danhard »

Jo, u nás se taky musely vyřazený přístroje nejdřív na dvoře pod dohledem likvidační komise rozmlátit palicí, aby se nemohl nikdo obohatit :)
Takovej Tektronix s rozmlácenou obrazovkou a přední deskou nemělo cenu ani zachraňovat :roll:

Odpovědět

Zpět na „Nabídka přístrojů, součástek a náhradních dílů“