Co jste přinesli zajímavého ze sběrného dvora 4

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#46 Příspěvek od Hubert_79 »

Externí, s dírou na USB a 5V DC. USB z PC to utáhne i bez toho přídavného napájení.
Šroubky na demontáž jsem na tom neobjevil, tudíž nevím, jak se do toho leze a co vlastně bude uvnitř. Spíš než na SATA bych usuzoval ještě na "kšandu" IDE.
Kdyby to nefungovalo, tak bych nahlédl dovnitř, ale takto to využiju.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#47 Příspěvek od Hubert_79 »

Tablet. Nějaký iGet, s Androidem 7, takže zas nic extra starého.
Připojil jsem to na nabíječku a asi půl hodiny trvalo, než to ožilo. Samozřejmě to bylo nevymazané, mail, fotky, všechno krásně přístupné a bez hesla...
Přílohy
tablet.jpg
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#48 Příspěvek od sinclair »

Lidi jsou divní.
Minulý týden v sobotu jsem byl ve spřízněném větším SD ve vedlejší dědině.
Na to, že je to dědina, tak drátěné koše narvané IT šrotem a bílou "technikou", hlavně vysavače, mixéry atp. Všecko neznačkový šroty, nakoupený před 2 lety někde v hypáčích.
Semtam nějaký šikovný trafoadaptér, modul, starší sat s trafem či podobná drobnost. Ale už skoro nic, co by fakt stálo za cestu tam.
Analog už je asi všecek vyházený, nebo až zase na jaře..

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#49 Příspěvek od Hubert_79 »

Analog je buď vyházený, nebo mezi lidmi. Jako "zdroj" mám červené kontejnery v naší čtvrti. Většinou tam jsou kvanta STB na DVB-T, které jsou tedy úplně na hvno, pak bílá technika, sem tam nějaký IT šrot.
Třeba nedávno - nějaký lepší notebook Lenovo. Po připojení zdroje totál mrtvola, ale byly v tom dva 4GB DDR3 moduly a 1TB disk WD black. Samozřejmě plný dat.
Nedávno tam bylo video - 6 hlavé stereo Funai. No, šel jsem do práce, tak jsem to nemohl tahat.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
msar
Příspěvky: 253
Registrován: 22 dub 2006, 02:00
Bydliště: Hradec Králové

#50 Příspěvek od msar »

Včera K103 Delta zachráněna před likvidací, bohužel flek na LCD
Přílohy
k103.jpg

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#51 Příspěvek od Hubert_79 »

Pěkný úlovek!
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
msar
Příspěvky: 253
Registrován: 22 dub 2006, 02:00
Bydliště: Hradec Králové

#52 Příspěvek od msar »

Občas se podaří pěkné úlovky, ale co s nimi, když místa není neomezeně? Takže asi půjde na Aukro hledat nového majitele. Před pár lety jsem dotáhl Pioneer CT9R, CD player Philips CD104, tuner AIWA 7800, Didaktik Kompakt a jiné, jenže jsou stranou mého sběratelského zájmu (tím jsou lampová rádia, do sbírky mi chybí Talisman 307U, DKE38 nebo VE301...)
Přílohy
cd104.jpg
ct9.jpg

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#53 Příspěvek od Celeron »

vicious píše: pri kontajneroch som našiel tohto Philipsa, bez DO.
Mám ho doma, opravdu o má DO tvaru Enterprise. Před časem jsem ho zkoušel nadatlovat do univerzálního dálkáče a i když jsem vyzkoušel všechny možný kódy TV Philips, nikdy se mi nepodařilo ho dostat žádným tlačítkem do Menu. Ale moc to nevadí, s originál ovládáním byl jas, kontrast a sytost přes menu ale na univerzálu jsou na to přímo klávesy. Ladění tuneru je dnes k ničemu a ostatní je funkce v menu jsou nedůležitý. Jo a nenašel jsem taky na univerzále tlačítko pro teletext.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
PixelOrgy
Příspěvky: 1933
Registrován: 04 zář 2007, 02:00

#54 Příspěvek od PixelOrgy »

msar: tapedeck paradni, to bych sebral asi taky :-D V brne posledni dobou nic moc... Obcas jedu do SD na Bieblovu neco vyhodit, a uz dlouho tam nebylo nic, co by stalo za vybufeteni.... IT srot, tiskarny, nejaky TV...

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#55 Příspěvek od Hubert_79 »

Já měl včera dobrý bonus, když mi dorazila kniha na inzerát. Prodejce jsem musel dost uhánět, trvalo mu to docela dlouho; ale nevadilo. Kniha je obrázková publikace z roku 1982 o Chodsku.
Tak si tím listuji a co na mě nevypadne - papírová dvacetikoruna, ta celá modrá z roku 1970 ve stavu nepoužité bankovky. Ta si tam asi pěkných pár let poležela :P
Na prodejce prdím, ten nevěděl, že to tam je a tak to i zůstane.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#56 Příspěvek od konosuke »

1. skleněný talíř mikrovlnky (navzdory klamnému zdání všechny nejsou navlas stejné a nemusí pasovat náhradou pro každou značku přístroje Φ ano unášeč ne)
2. Al profil - kolejnička garnýže délky cca 2.5m x 50mm, hodí se jako chladič výkonového trandu, tyristoru, triaku...
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#57 Příspěvek od Hubert_79 »

Vcelku nezajímavý, polofunkční mobil Sony ericsson, avšak s paměťovou kartou (M2, 4GB). Ovšem obsah velice zajímavý. Ti lidé nepřemýšlí, že to někdo může najít a třeba to zneužít?
Kartu jsem samozřejmě zformátoval, níže odkaz na jednu z mnoha fotek. Ano, byla tam na jiných fotkách vidět i tvář té slečny.
Klik: https://2i.cz/images/2020/04/25/DSC00495.jpg
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
PeteBurns
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2576
Registrován: 08 říj 2007, 02:00

#58 Příspěvek od PeteBurns »

:lol: Uploadni ich na Fakebook s tym, ze sa hlada majitel strateneho mobilu :lol: Inak teraz mi to konecne zacina davat zmysel, aka je motivacia tahania takehoto stareho haraburdia domov :P :twisted:

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#59 Příspěvek od Hubert_79 »

Podle sebe soudím tebe, viď :twisted:
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#60 Příspěvek od konosuke »

je to zkrátka krize - bída !
anténní zosil 12V pro všechny kanály (1-69) a FM samozřejmě
(kuchnutý z odložené matrace TVA)
Přílohy
Z2.jpg
(24.32 KiB) Staženo 38 x
Z1.jpg
(26.87 KiB) Staženo 39 x
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“