velkost trysky Propan Butan vs zemny plyn

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#46 Příspěvek od Celeron »

BOBOBO píše:Už jsem koukal na mapu . Stavím se i na šroťáku ve skladištní , abych poptal díly na feldu u Blechy .
Když tam nepochodíš, tak prý Flaga Opatovice. Ale nikdá jsem tam nebyl.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#47 Příspěvek od Celeron »

kutilmil píše:Ja mám v práci flaše prenajaté z linde, tam to nevadí. Linde je drahé jak sviňa mimochodom.
To vím. Když jsem měl smlouvu s RaisnerGase, tak jsem u nich měl 50/200 kyslíkovku za míň než půlku proti Linde. Pokud se vrátila flaška do skladu v rámci kalednářního měsíce, tak se nájem neplatil. Sklad měli ve stavebním podniku kilák od mýho baráku. Jenže ten stavební podnik majitel vytuneloval a sklad zanikl. Nyní to mám do Městce Králové tam a zpět 30 km.
Kyslík jsem klidně na konci měsíce vrátil i když zbylo třeba 50-70 barů. Nájem byl totiž větší, než cena toho zbývajícího plynu v láhvi.
Raisner ale má jen svý flašky, do tvý nenaplní. No a cena acetylénu je asi 10x vyšší než kyslíku, takže poloprázdnou flašku vracet je kravina. No a když potřebuju pájet nebo svářet jednou za čtvrt roku, tak platit měsíční nebo celoroční nájem je taky kravina.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#48 Příspěvek od BOBOBO »

O Opatovicích jsem přece psal . Stavoval jsem se tam pro LPG , když jsem jel kolem .

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“