Zvížatká kolem nás (odděleno, uzamčeno)

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#511 Příspěvek od rnbw »

Tiez nezabijam pavuky. Len muchy, komare a pod.

Uživatelský avatar
helios
Příspěvky: 2914
Registrován: 08 srp 2007, 02:00
Bydliště: Tryskáčovo na Záhorí.

#512 Příspěvek od helios »

My tu máme tiež mnoho pavúkov, keď ma už moc obťažujú, dostanú vyhadzov von. Túto zimu v najväčších mrazoch sa v kuchyni objavili mravce, vo veľkom množstve naliezli do misky pre mačku, tak som misku vyhodil von a mravce pomrzli, zjavne nie sú mrazuvzdorné.
A čo by ste povedali, keby ste na jeseň zakúrili v kotli a pri kontrole o hodinu by ste pred kotlom našli vyhrievajúcu sa malú užovku. Nechal som ju tak, o hodinu som sa vrátil, už tam boli dve.Mali asi 30cm, takže ešte mláďatá. Vzal som hrubú rukavicu a vzal som ich von, čo nebol problém, lebo sa tvárili ako kus dreva (stuhli). Dal som ich na lístie, šmyk a boli preč. :)
Keď Vám hodia pod nohy polená, zakúrte s nimi.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#513 Příspěvek od ZdenekHQ »

To mně připomíná, jak vždycky sbírám slepýše, když sekám zahradu. Při mojí výšce jede struna mírně zešikma a to je pro ně často konečná, většinou jen zalezou někam pod listí.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
PixelOrgy
Příspěvky: 1933
Registrován: 04 zář 2007, 02:00

#514 Příspěvek od PixelOrgy »

:D
Přílohy
cap.jpg
(205.27 KiB) Staženo 57 x

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#515 Příspěvek od Jenys »

Tak včera jsem s dovolením dotyčného pána vyfotil tohohle psa Invalidu, vyměnili si místo. Tedy takto již seděli, než jsem tam přišel.
Přílohy
Pes invalida.jpg
(151.39 KiB) Staženo 56 x
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#516 Příspěvek od ZdenekHQ »

@PixelOrgy: Pravda, Ti by tu zahradu taky "vyčistili". Jenže to by pak moje kočka neměla co lovit, začíná být na myši nějaká líná.

Vůbec nechápu, co z toho života má, když 20 hodin denně spí, deset minut stráví krmením, pár desítek minut výletem ven za účelem vyvenčení a zbytek času pokusem o prolomení dveří u terasy, aby se dostala zpátky domů.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
PixelOrgy
Příspěvky: 1933
Registrován: 04 zář 2007, 02:00

#517 Příspěvek od PixelOrgy »

ZdenekHQ: No ti jo, i na te louce se celkem snazili, kadou chvilku bylo videt, ze se necim ladujou :-)

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#518 Příspěvek od konosuke »

ptáčku vyleť, neboj se...
Přílohy
predátor.jpg
(40.05 KiB) Staženo 47 x
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#519 Příspěvek od Jenys »

Zdravím, mám dotaz na někoho, kdo má doma kočku, ta moje je nějaká porouchaná. Nedělám si legraci, ona se nevidí v zrcadle a ani nereaguje na světlo laserového červeného ukazovátka. V televizi ho používala jedna zvířecí psycholožka a zatím lítala kočka v televizi jako divá. Ta moje nic, jakoby nic neviděla. V zrcadle také žádná reakce. Je to normální, nebo je kočka divná?
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

masar
Příspěvky: 12295
Registrován: 03 pro 2005, 01:00

#520 Příspěvek od masar »

Nesmíš jí svítit tím laserem do očí, to pak nic nevidí... :D

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#521 Příspěvek od Jenys »

masar:díky za radu, lepší zprávu by jsi neměl? :D
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#522 Příspěvek od workhard »

Našeho kocoura taky zrcadlo nechává klidným, laserová tečka ale ne. Už jen jak se cvakne s vypínačem, začíná být ve střehu. :D
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#523 Příspěvek od rnbw »

Bratova macka tiez na laser vacsinou nereaguje. Len obcas, ked je v nejakom hyperaktivnom stave.

Uživatelský avatar
AlesALF
Příspěvky: 206
Registrován: 16 pro 2010, 01:00
Bydliště: mezi HK a JC

#524 Příspěvek od AlesALF »

Ten náš domácí kocour je z laseru taky celej divej. A na to cvaknutí mikrospínače taky reaguje. Jenom to zrcadlo jako by nebylo.

Asi co kus to originál.

Uživatelský avatar
PeteBurns
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2576
Registrován: 08 říj 2007, 02:00

#525 Příspěvek od PeteBurns »

Kolko ma rokov? Zvierata su presne ako ludia, co kus, to original, aj ked vyzeraju ako klony, kazde ma inu osobnost...Ale co sa tyka laseru, tak moj kocur aj brachova macka sa isli pozabijat, aby to chytili :lol: Ale na zrkadlo tiez vobec nereaguju, videli to odmalicka a poznaju to, vedia, ze to nie je druha macka :)

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“