starej ale dobrej

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
PvvS
Příspěvky: 464
Registrován: 25 lis 2008, 01:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#556 Příspěvek od PvvS »

Ne vtipy, ale citace z jednoho nejmenovanyho pocitacovyho fora ..
Myslím si že jestli to má 30 wattů nebo 30KW bude jedno, spíše záleží na tom kolik to má Ampér. jelikož jističe se dělají podle Ampér.
Kolik máš Ampér pro napájení grafických karet? :) a jaká je jejich spotřeba? pokud se nepletu tak to jsou větve pro 25Ampér. a co mám elektromotory na strojích tak mám motor 5KW a má jen 9,5Ampér či kolik přesně a tak též i u dalších motory více než 3KW a ampéry kolem 16 třeba :) Nejsem elektrikář jen mé osobní zkušenosti a poznatky, možná se pletu možná ty a možná oba :) těžko říci. A přeci je blbost aby grafická karta co bere do 250wattů shodila jistič. a stroj co bere 2 KW nebo elektrospotřebič to zvládá :) kupříkladu rychlovarná konvice nebo vysavač v domácnosti.

Uživatelský avatar
dj_Paul
Příspěvky: 2294
Registrován: 19 zář 2004, 02:00
Bydliště: Laškov

#557 Příspěvek od dj_Paul »

dej sem odkaz,tohle se musí přečíst celý

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#558 Příspěvek od ZdenekHQ »

Hlavně je potřeba všechny ampéry spotřebovat, jinak se hromadí v elytech a nafukují je.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#559 Příspěvek od tomasjedno »

To bych vyhlásil za heslo týdne! :breakdance:

Uživatelský avatar
milan222
Příspěvky: 1460
Registrován: 20 črc 2009, 02:00
Bydliště: trutnov

#560 Příspěvek od milan222 »

jsem pro... a když se spotřebovává víc, tak se vyfukují :D
bez elektronek se neobejdu!
muj lampovej zesik: http://www.youtube.com/watch?v=KxOvbN_5xiY

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#561 Příspěvek od Hydrawerk »

A někdo tu už :D :D kdysi psal, že součástky fungují pomocí dýmu. Když uteče dým, přestane fungovat. :lol:

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#562 Příspěvek od Hydrawerk »


Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#563 Příspěvek od Habesan »

Je to podpis člena bastlírny jandu. A už ho má dlouho.

Ta diskuze s jističi by mě taky zajímala. Vlastně mají pravdu. Šestnácku jistič shodíš na 24Vef stejně jako na 230Vef.

Školačky v uniformách, co víc si mají úchyláci přát. První z nich natočí erotické video možná ještě než škola začne.
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#564 Příspěvek od ok1hga »

Ňaderná elektrárna . . . alternativa pro Fukušimu !

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#565 Příspěvek od TAKJAN »

Necyklopedie je super..

Maškarní bál: Vejde slečna celá nahatá a celá natřená bílou barvou. Sedne si k baru a objedná si pití. Chlápci u stolu na ní můžou oči nechat a přemýšlí za co jako může jít. Jednomu to nedá, přistoupí ke slečně a řekne: " Promiňte slečno moji troufalost, ale strašně by mne zajímalo za co jdete, natřená bílou barvou a celá nahatá???" Slečna se na něj tvrdě podívá, otočí se k němu, roztáhne nohy a povídá: "Za zubní kaz, vole!!!"

facebook vám nyní umožňuje ohvězdičkovat lidi, které chcete více sledovat... Nedělal to už Hitler?

Príde v Anglicku za lordom sluha a hovorí: "Sir, v Amerike zvolili černocha za prezidenta."

Lord: "No, to z toho bude mať jeho pán určite radosť."

Co je zjevení a co zázrak?
Zjevení - kdyby se ve vládě zjevil Duch svatý a řekl jim, že to dělají špatně.
Zázrak - kdyby na to přišli sami.


Policajt vyhrál v loterii vyhlídkový let dvousedadlovým akrobatickým letadlem. Pilot se chtěl pořádně předvést a tak pro začátek provedl těsný průlet kolem továrního komína.

Policajt na to jen podotkl: "To jsem čekal."

Pilot lehce znervózněl a podletěl nízký most.

Policajt zase: "To jsem čekal!"

To už si pilot řekl, že to pěkně rozpálí a začal s akrobacií.

Když chvilku letěli na zádech, tak najednou policajt prohodil: "Tak to jsem nečekal!"

Pilota to konečně uklidnilo a když přistáli, tak se ptal: "Prosím vás, vy už jste lítal, že jste pořád říkal, že jste to čekal?"

"To né, ale jak jste letěl kolem toho komína, tak to jsem čekal, že se pochčiju strachy. Že se poseru, až poletíte pod mostem, to jsem taky čekal. Ale že mi to potom všechno nateče do helmy, tak to jsem opravdu nečekal!"



Vojde turista v San Francisku do obchodu so zvieratami a obzera si opice. V tom vojde iny chlap, ide rovno k predavacovi a pyta si:
- Prosim si jednu opicu typu C++.
Predavac mu ju poda, chlap zaplati 5000 dolarov a odide. Prekvapeny turista sa pyta:
- Prosim vas, co to bolo za opicu, ze bola taka draha?
- No, viete, ona dokaze programovat v C++, bez chyb, efektivne, uhladny kod. Velmi dobra investicia.
- A tamtie opice?
- Tie stoja 10 000 dolarov, ale vedia robit v C++, v Jave i v XML.
- Preboha, a tam mate opicu za 50 000! Co dokaze ta?
- No, pravdupovediac, este som ju nevidel nic robit, ale ostatne opice ju oslovuju project manager.

Uživatelský avatar
Generalsound
Příspěvky: 324
Registrován: 20 lis 2009, 01:00
Bydliště: Doma, kde asi?
Kontaktovat uživatele:

#566 Příspěvek od Generalsound »

PvvS píše:Ne vtipy, ale citace z jednoho nejmenovanyho pocitacovyho fora ..
Myslím si že jestli to má 30 wattů nebo 30KW bude jedno, spíše záleží na tom kolik to má Ampér. jelikož jističe se dělají podle Ampér.
Google při zadání celé věty našel jen ebastlirnu.

Podivné, že? :D

Uživatelský avatar
PvvS
Příspěvky: 464
Registrován: 25 lis 2008, 01:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#567 Příspěvek od PvvS »

Je to na cz torrentu. A nerad bych sem daval odkazy, mohlo by to dost stahnout bastlirnu ve vyhledavani. Kdo sit to tam najde tak te to Stavba PC.

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#568 Příspěvek od Hydrawerk »

Moje thajská přítelkyně si myslí, že malý penis není ve vztahu překážkou. Přesto bych byl raději, kdyby žádný neměla.

Jo a nehledejte Googlem slovo ladyboy.

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#569 Příspěvek od TAKJAN »

Na lavičce v parku sedí párek a líbá se.Přisedne chlap a hladí ženu po kolenou.Mladík se na něj obrátí s tím,co sito dovoluje.Chlap odpoví:Chtěl sem jen manželce říci,aby mi dala klíče.

Prijde jednou chlapek k doktorovi, ze si chce udelat test na HIV. Tak vyplni dotaznik, doktor odebere krev a on jde dom. Za nejaky cas si prijde pro vysledky. Pta se: "tak co doktore, jak to dopadlo" Doktor vahave: "Hmm... mam pro vas spatnou zpravu, test mate pozitivni.." Na to on se zdesene zacne vyptavat jestli to nejde nejak vylecit.. a doktor: " v dotazniku jsem cetl, ze jste homosexual, je to tak?" On: "ano jsem." Dr: " no jeden zpusob lecby by tu byl, nechate si dva dny na slucni stat mliko, pak do nej pridate 3 zkazena vejce a 2 kg odstateho kysaneho zeli. Toto bude pit po dvacet dnu a budete zdrav." Homosexual s uprimnym dekovanim odchazi. jakmile je pryc, sestricka se zepta doktora proc mu rovnou nerekl ze test je v poradku a ze je zdrav??
Doktor: " At si uvedomi k cemu tu prdel ma, 🤐 jeden!"

Cítil jsem, že mám tělo absolutně z formy a tak jsem se přihlásil do fitness klubu. Rozhodl jsem se, že budu chodit na cvičení pro seniory. Ohýbal jsem se, kroutil, svíjel, skákal a potil se skoro hodinu, ale než jsem se konečně navlík do cvičebního úboru, tak cvičení skončilo.

Uživatelský avatar
Puda
Příspěvky: 386
Registrován: 20 kvě 2005, 02:00
Bydliště: krkonoše
Kontaktovat uživatele:

#570 Příspěvek od Puda »

Absolutně korektní jedinec s extrémními názory.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“