Seznam.cz - nastavení úètu - údaje

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
vasekpetr1
Příspěvky: 802
Registrován: 20 čer 2005, 02:00
Bydliště: Hospoda u Třebíče

#61 Příspěvek od vasekpetr1 »

EKKAR píše: ... No a pak jsou tady "poloprivátní sítě" podniků s celostátní působností, který používají čísla začínající 9xx - armáda, polichcajti, počta, dráha ...
Přidej si go toho seznamu Karle i energetiky :wink:

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#62 Příspěvek od EKKAR »

Já si nedělám nárok na kompletnost výčtu, uved jsem příklady s celostátní působností, nejspíš tam bude i ČePro a podobný podniky, pro mě za mě tam může bejt i Sněhurva a sedm prcalíků nebo Agrožert.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#63 Příspěvek od Crifodo »

serviceman píše:Otravuje to čím dál častěji, až to bude kritické...
prostě čas od času vysírají a naznačujou, že bezbřehá svoboda končí, každému povinnou e-identitu, datovou schránku, kdo nemá šmatlafon ten dostane přidělen státní a bude se denně hlásit. To by tak hrálo, pakáži svobodymyslná abyste se zašívali v anonymitě a dělali že neslyšíte.
On už to ten kolínskej bzuk s basedowskýma očima pošéfuje.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#64 Příspěvek od termit256 »

Co maji spolecneho podminky soukrome firmy pro poskytovani svych sluzeb s "bezbrehou svobodou"?
Jejich svobodne rozhodnuti je chtit kontaktni udaje svych zakazniku, tve svobodne rozhodnuti je jit jinam pokud se ti to nelibi. Nevim kde vidis problem se svobodou. Jako ze kdyz nakupujes cokoliv na jakemkoliv eshopu je to nejaka nesvoboda? :-)

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#65 Příspěvek od Crifodo »

CZ NIC je taky soukromá firma a jak se hezky po konzultacích umravnila.

Poskytovatelům služeb a prodejcům předplacenek je u prdele nějaká identita klientů, ty zajímá jen jestli jim tečou prachy. Až je pak někdo navštíví a probere s nima širší aspekty.

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#66 Příspěvek od starecd »

Zdravím, nevím jak vy, ale já jsem vyzkoušel "vylepšení mailu v seznamu"), při pokusu o přetažení barevného štítku na e-mail se označí celá stránka, jde to označit jen tak, že se přesune mail na příslušný štítek. Stejně tak dříve nebyl problém vyhledat přílohu(fotky, text wordu ap.), teď ten 🤐 vyskočí s x soubory včetně stažený apd., nevím, k čemu tohle má sloužit.

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#67 Příspěvek od starecd »

K tomu "povinnému telefonu a mailu" další krok je hlásit se identitou ovčana, už s tím vyhrožujou.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#68 Příspěvek od Hubert_79 »

To už nastane úplná apokalypsa.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#69 Příspěvek od starecd »

Vážení a kde nevyžadují telefon a záchranný mail na Volný už je to také a firefox je jen engliš....

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#70 Příspěvek od Hubert_79 »

Chtějí to všude. Tak si proboha kup nějakou simku s kreditem 50,- Kč a máš to.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#71 Příspěvek od xsc »

To bych spíš šel do nějakýho volnýho mailu v angličtině. Třeba Protonmail s ničím neotravuje.
Na druhou stranu Seznam mě sice otravuje, ale to číslo jsem nikdy zadat nemusel. Ale konto už je staré. Že chce něco Volný ani netuším, čtu od nich jen přes klienta a nic po mně nechtějí.

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#72 Příspěvek od hafca »

Volný byla moje první adresa. Časem to přešlo na Atlas a v poslední době jsou s nimi problémy. Z nějakého důvodu se ztrácí pošta a nevím proč ani kam. Třeba od Lhotského mi přišlo potvrzení objednávky, ale jeho email, že něco nemá už ne. On ho vidí jako odeslaný, ale u mě nic ani ve spamu. To samé od jiné firmy na odresu @atlas. com. Nakonec jsem musel ty problémové dát na Seznam co mám taky dlouho, ale kde to zatím funguje. Na ověření chtěli telefon nebo jinou adresu, tak jsem jim dal jednu zahraniční a je klid.
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#73 Příspěvek od Crifodo »

Asi před 14 dny někdo zdokonalil Seznam Email, z hodiny na hodinu zmizela roletka na přepínání mezi více účty bez odhlašování a přehlašování na hlavní stránce Seznamu.
https://www.lupa.cz/aktuality/seznam-cz ... kymi-ucty/

Uživatelský avatar
luigi11
Příspěvky: 23
Registrován: 03 led 2009, 01:00
Bydliště: Hodonínsko

#74 Příspěvek od luigi11 »

Zkus se podívat vlevo nahoře (opravdu nejsem Zeman :D ), pod tlačítko "Napsat email", je tam nabídka "Moje schránky" a tam si ty účty přepneš. Tak to mám nově já na @email.cz, myslím, že na @seznam.cz to bude stejné.

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#75 Příspěvek od starecd »

xsc-lkdyž umíš anglicky jdi kam chceš, angličtina jde mimo mně a po 60. nato..

Huberte: simku za 50kč neznám tak za 150kč a ty mail jak dát seznamu volný a naopak jeden z nich zmizne a hledej další mail, je to přesně, jak to psal Zdeněk HQ
Hafča: ano je to rozdrbané na volný, měl jsem a atlasu, zkolaboval a na volném mi při komunikaci s Polákem mail nedorazil a vůbec to nepočítá odchozí maily

Mám mail na seznamu 14let a nebyl žádný problém až asi poslední 1/2 roku
Naposledy upravil(a) starecd dne 09 črc 2023, 14:02, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“