Výška pracovnej dosky kuchynskej linky.

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#61 Příspěvek od PotPalo »

Ja som tiež dopĺňal biele obkladačky a rozdiel nebol vidieť. Ale možno tie nové ležali tiež niekde 30 rokov, neboli nové, ale skôr nejaký odložený prebytok. Ale aj pôvodné, aj tie druhé sú stále rovnako biele, nežltnú.

Doska do výťahu. No, ak je výťah veľký nákladný, doska sa dá dať diagonálne, teda vzadu bude na zemi a vpredu ju budú držať pri strope. Už som takto videl sťahovať dosku 2,7 metra dlhú, a vošla, aj dvere zavreli. A tiež som videl odborníkov ktorý z nákladného výťahu odmontovali oboje vnútorné dvere, aby sa tam toho vošlo viac. Stačí nechať osky po dverách v správnej polohe a výťah chodí aj bez dverí.
Zlu sa neustupuje, proti zlu sa bojuje.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#62 Příspěvek od Celeron »

rnbw píše:kupit novu pracovnu dosku plnej dlzky, len sa obavam, ze by sa s nou nedalo otocit na schodisti (do vytahu nevojde urcite).
V kterým jseš patře a máš balkón a nějaký lano? Jde to i bez balkónu oknem ale mnohem větší pakárna. Mám v příbuzenstvu zaměstnance ve výrobě zakázkových kuchyní a takhle tahaj desky dost často.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#63 Příspěvek od termit256 »

Mi stehovali desku plosinou. Netvarili se, ze by to byl nejaky problem nebo ze by to delali poprve. Ja ale bydlim v 5 patre, jesti bydlis v 15., problem s tim byt muze.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“