Vtipy, vtipné články a odkazy XII

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ransom
Příspěvky: 924
Registrován: 19 črc 2020, 02:00
Bydliště: Náchod

#61 Příspěvek od ransom »

Sanitka jede na převoz. Dispečer pošle běžnou posádku - řidič, sestra, lapiduch, a přidá k nim praktikanta.
Cestou se najednou lapiduch chytí za krk, oči v sloup a chroptí. Sestra ho praští po hlavě lékárničkou a on přestane.
Za chvíli se chytne za krk řidič, oči v sloup a chroptí. Sestra ho jebne do hlavy taky, a on přestane.
Když dojedou, praktikant se ptá lapiducha: "To je jako nějakej novej postup při záchvatu?"
"Né. Von se jí v pátek oběsil manžel a my si z ní děláme prdel."

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#62 Příspěvek od PotPalo »

Sanitka sa rúti s pacientom cestou, ale zrazu zastaví. Vodič sa otočí na ošetrujúceho lekára a hovorí mu: chcíplo mi to. Lekár odpovedá: mne tiež.
Zlu sa neustupuje, proti zlu sa bojuje.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#63 Příspěvek od EKKAR »

K vrátnici okresního špitálu dorazí chroptící a vyjící sanitka, málem urazí na poslední chvíli místním Kerberosem zvednutou závoru a se skřípěním šlajfů zastaví před urgentním = Emergency příjmem. Vyskočí záchranář a huláká:
"Rychle dejte sem čtvery nosítka, kyslík pro dva - a jedem jedem !!!"
Příjmovej Mengele se podiví:
"No moment, z dispečinku nám volali, že vezete jen jednoho těžce zraněnýho pod kyslíkem! Tak co tady křičíš čtyři ranění?"
"Ty tři navíc jsme zmákli s Vencou po cestě sem na jednom přechodu ...!"
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#64 Příspěvek od ok1hga »

. . . ale dobrý kozy !
Přílohy
dobrykozy.jpg

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#65 Příspěvek od ZdenekHQ »

EKKAR píše:...vzhledem k občasnýmu "škrtnutí" spodku o silnici v místech většího zvlnění silnice a na něm vzniklýho propérování auta nemohlo bejt udělaný ani z kovu, ani z karbonu. Kov jiskří...
OT: Současný F1 jiskří jak o život, stačí trošku hrbatější trať či vyjet mimo ideální stopu. Co to dělá na obrubníku snad ani nemusím psat.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#66 Příspěvek od EKKAR »

Jenže to neškrtá spodní plocha auta, ale spodky náprav a krycí "šusplech" pod motorem a převodovkou - a na ty se ani předtím požadavek plochýho spodku nevztahoval, předpis se týkal jen plochy mezi osama náprav.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#67 Příspěvek od ZdenekHQ »

Ono při vší úctě, to co produkuje FIA a jak se to navíc vykládá v praxi je dost velká katastrofa. Letos vládne odhlehčování, takže šel dolů i lak. Ušetřili asi 5kg.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#68 Příspěvek od EKKAR »

K problému F1 - já jsem se tím přestal zabejvat, na přenosy se nekoukám a výsledky nesleduju, poslední skutečnej PAN ŘIDIČ MISTR SVĚTA pro mě je Michael Schumacher a posledním jakýmsi-takýmsi ještě mistrem je Sebo Vettel - ti ostatní včetně negerskýho ubrečánka Lojzka Hamlíkojc už jsou jenom volantem kroutící cvičený vopičky dirigovaný po rádiu z boxový uličky. Plus to na čem jsou nucení jezdit NENÍ KRÁLOVNA MOTORSPORTU - ale její nějaká poloelektrická bzučivá atrapa ...

A k ftípkům dodávám jen jedno: Jak to vypadá, když pes seká trávník ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
bastliar
Příspěvky: 1765
Registrován: 28 pro 2009, 01:00

#69 Příspěvek od bastliar »


Uživatelský avatar
ransom
Příspěvky: 924
Registrován: 19 črc 2020, 02:00
Bydliště: Náchod

#70 Příspěvek od ransom »

To není fér, dávat odkazy na henten oný facebok. To si mám kvůli tomu zakládat účet?

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#71 Příspěvek od Hubert_79 »

Uvidíš to i bez přihlášení. Sám ty linky na ksichtoknihu taky nemusím, ale řvu až když to chce, že se mám přihlašovat.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#72 Příspěvek od EKKAR »

Je to divný, protože jednou link na Tlamoknihu přihlášení chce, jindy ne, to samý na Tvýtru nebo Instáči. Netuším čím je to způsobený, ale dokáže to nastolicovat ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#73 Příspěvek od p32 »

Mně to tam prostě nejde, ale to bude asi tím, že na FB nemám registraci jako např. termit.

Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#74 Příspěvek od Eleman »

Stejně je to nejspíš fake
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#75 Příspěvek od EKKAR »

Mně třeba ten odkaz jde, je pod ním video jakýhosi ftáka, sedícího na drátě zjevně nějakýho vn venkovního vedení - a jak se fták pohybuje po drátě, lítá kolem něj velice výrazná koróna, jako by ten fták byl jiskřiště. Vzhledem k tomu, že to je natočený za deště, nevím nakolik je reálný, aby z takovýho vzdušnýho vedení s "vyniklým ftákem" lítal tak výraznej korónovej výboj ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“