TESLA MARTINO

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#61 Příspěvek od kondik »

Keby aj mal tak by mu bol nanic, nevedel by ho pouzit.

Uživatelský avatar
Deather
Příspěvky: 388
Registrován: 17 dub 2007, 02:00
Bydliště: Liptov

#62 Příspěvek od Deather »

Heh to je opravar!Ani merak nepotrebuje.Polesti gulu,pozrie na vadnu dosku a uz vie,kde je chyba!!! :D :D :D :D :lol: 8-) :lol: :lol: :lol:

PabloX
Příspěvky: 926
Registrován: 16 kvě 2005, 02:00
Bydliště: Ruzomberok
Kontaktovat uživatele:

#63 Příspěvek od PabloX »

On si lesti akurat daco ine....

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#64 Příspěvek od kondik »

PabloX píše:On si lesti akurat daco ine....
:mrgreen:

Uživatelský avatar
Oberleutnant
Příspěvky: 414
Registrován: 07 dub 2007, 02:00

#65 Příspěvek od Oberleutnant »

U Dajany mi piska VN trafo jako u ostatnich funkcnich tv, tedy bezi koncovy stupen radkoveho rozkladu, ale nejde VN usmernovac a tim padem obrazovka vubec nesviti.Muze to byt tou roztrhanou civkou radkoveho oscilatoru?Bezel by koncovy stupen radkoveho rozkladu, kdyby byla ta civka vadna?

Lukas-Peca
Příspěvky: 3886
Registrován: 06 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

#66 Příspěvek od Lukas-Peca »

Mně spíš připadá, že jsi vadný ty. Všichni si tu z tebe dělají (_._) a ignorují tě a ty se ještě zeptáš na takovou kravinu.
Mám pocit, že tato diskuze se tu už moc neohřeje.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#67 Příspěvek od Hill »

PabloX píše:Na okraj dodam: NEMAZAT!!! Ja si to zbieram, tieto zadery proste nemaju chybu :lol:

Otazocka pre OBJEBANTA: Mas doma funkcny meraci pristroj, ktorym si schopny nieco zmerat?
Pavolko, zkopíruj si celé téma a ulož, jestli to skutečně sbíráš. Už mi přišly tři požadavky na smazání i tohoto vlákna. Skutečně se tu už dlouho neohřeje.

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#68 Příspěvek od kondik »

Najvyssi cas zmazat, nema to zmysel, nikomu toto vlakno nic neprinesie, iba je to vsetko na smiech (pripadne do placu).

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#69 Příspěvek od kondik »

Este ak stihnem Oberjlante skus za zaregistrovat tuna: http://www.cs-servisforum.com/ to bude duplom sranda.

Uživatelský avatar
Deather
Příspěvky: 388
Registrován: 17 dub 2007, 02:00
Bydliště: Liptov

#70 Příspěvek od Deather »

Oberleutnant píše:U Dajany mi piska VN trafo jako u ostatnich funkcnich tv, tedy bezi koncovy stupen radkoveho rozkladu, ale nejde VN usmernovac a tim padem obrazovka vubec nesviti.Muze to byt tou roztrhanou civkou radkoveho oscilatoru?Bezel by koncovy stupen radkoveho rozkladu, kdyby byla ta civka vadna?
Pocuj chlape ,uz si daco opravil??Ked tak kukam,tak mas vela TV rozvrtanych a nic nie v kope.A furt je to to iste-vadna cievka.Tou cievkou si ty,lebo nevies nic dat dokopy...Fakt zamysli sa nad sebou,ci ma vobec buducnost to Tvoje vrtanie sa v elektronike.Narobis viac skody jak uzitku.Venuj sa radsej niecom uplne inemu.Priznaj si konecne ze to nedokazes.Nechaj toto remeslo radsej inym...Nexcem Ti zle,len si tu uz na smiech.Co prispevok od Teba,to humor....Ja tiez nie som dokonaly,a ked nieco neviem,tak pisem tu.Ale nepisem pre kazdu kravinu.Proste sa snazim pouzivat aj to,co sa ti hombe na krku-HLAVU a v nej ako-taky MOZOG.
Tolko odo mna,je to moj nazor.Neber to zle,skus sa zamysliet nad sebou... :wink:

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#71 Příspěvek od kondik »

Deather píše:
Oberleutnant píše:U Dajany mi piska VN trafo jako u ostatnich funkcnich tv, tedy bezi koncovy stupen radkoveho rozkladu, ale nejde VN usmernovac a tim padem obrazovka vubec nesviti.Muze to byt tou roztrhanou civkou radkoveho oscilatoru?Bezel by koncovy stupen radkoveho rozkladu, kdyby byla ta civka vadna?
Pocuj chlape ,uz si daco opravil??Ked tak kukam,tak mas vela TV rozvrtanych a nic nie v kope.A furt je to to iste-vadna cievka.Tou cievkou si ty,lebo nevies nic dat dokopy...Fakt zamysli sa nad sebou,ci ma vobec buducnost to Tvoje vrtanie sa v elektronike.Narobis viac skody jak uzitku.Venuj sa radsej niecom uplne inemu.Priznaj si konecne ze to nedokazes.Nechaj toto remeslo radsej inym...Nexcem Ti zle,len si tu uz na smiech.Co prispevok od Teba,to humor....Ja tiez nie som dokonaly,a ked nieco neviem,tak pisem tu.Ale nepisem pre kazdu kravinu.Proste sa snazim pouzivat aj to,co sa ti hombe na krku-HLAVU a v nej ako-taky MOZOG.
Tolko odo mna,je to moj nazor.Neber to zle,skus sa zamysliet nad sebou... :wink:
Dakujeme ti za prispevok, ale vies kolko ludi mu uz toto najmenej tisickrat pisalo? dakujeme za snahu, ale je zbytocna ja som sa tiez snazil mu to vyhovorit, ale je to uuuplne zbytocne. On ma svoju hlavu (zda sa ze pomylenu).

Lukas-Peca
Příspěvky: 3886
Registrován: 06 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

#72 Příspěvek od Lukas-Peca »

Někoho tak dementního a tvrdohlavého jsem ještě neviděl, to se fakt nedá jinak říct. Ale už to smažte.

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#73 Příspěvek od kondik »

Lukas-Peca píše:Někoho tak dementního a tvrdohlavého jsem ještě neviděl, to se fakt nedá jinak říct. Ale už to smažte.
Plny suhlas.

P.S.: ak ma zalohovane kazdy co potrebuje, tak DELETE.

Uživatelský avatar
Deather
Příspěvky: 388
Registrován: 17 dub 2007, 02:00
Bydliště: Liptov

#74 Příspěvek od Deather »

kondik píše:
Lukas-Peca píše:Někoho tak dementního a tvrdohlavého jsem ještě neviděl, to se fakt nedá jinak říct. Ale už to smažte.
Plny suhlas.

P.S.: ak ma zalohovane kazdy co potrebuje, tak DELETE.
Tak,tak. DELETE! :lol: 8-) :twisted:

Uživatelský avatar
Oberleutnant
Příspěvky: 414
Registrován: 07 dub 2007, 02:00

#75 Příspěvek od Oberleutnant »

Prosim Vas, nemazte toto vlakno, dokud se nevyresi problem s tou Dajanou.Odpovezte mi prosim na co jsem se ptal a pak se uvidi.Diky moc! :)

Zamčeno

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“