Potriasla mi rukou - priateľka elka

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
durkovic
Příspěvky: 1890
Registrován: 18 pro 2004, 01:00
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

#61 Příspěvek od durkovic »

EKKAR píše:Prostě a jednoduše - kdo není (aspoň jednou v životě) praštěnej, není bastlíř...! :lol: :lol: :lol:
pravda pravda, mna to prvý krát potriaslo v 3 rokoch, sedel som na koberci v pacičke prodlužka a ja som ju strkal a vytahoval z elektriky a zrazu jeden obluk a ocitol som sa oprený o bočnu stenu sedačky, asi mi vtedy niečo hrklo v hlave a odvtedy elektrina my love :D .... ale vtedy ten plač :cryink:
Budu-li moci, tak nepřijdu, ale nebudu-li moci, pak určitě přijdu

Uživatelský avatar
byKiVi
Příspěvky: 76
Registrován: 02 zář 2007, 02:00
Bydliště: Zvolen

#62 Příspěvek od byKiVi »

Cca 5. rokov
V pravej ruke podperka pod policku, v lavej ruke podperka pod policku.

Najprv pravu podperku do pravej dierky, potom lavu do lavej dierky (samozrejme za sustavneho drzania pravej podperky v dierke - aby nevypadla :D ). Nasledne rana a neviem....neviem....neviem.... vidim zasuvku vo vzdialenosti 2,5m (teda som sa prebral na druhej strane izby). Ako som sa tam dostal :?:

Vysledok: Zasuvky ma na par rokov prestali zaujimat :D :D :D

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#63 Příspěvek od Crifodo »

Rád bych pozdravil ty z nás, co se už na naše tlachání dívají z obláčku, ročně to vyrube ve státě početně cca jednu školní třídu
http://www.czso.cz/csu/2007edicniplan.n ... 507k14.pdf

překvapuje mě, že se počet zvěčnělých kutilů snižuje, zřejmě se míň amatérsky fušuje, zato se nově leze po vagónech...
podle té statistiky to vypadá, že největší díl mají na svědomí ty strašné bastly okolo letního sekání trávy.

Uživatelský avatar
sambiliong
Příspěvky: 711
Registrován: 13 dub 2005, 02:00
Bydliště: Praha

#64 Příspěvek od sambiliong »

Nějak mi to začíná připomínat tohle:

Dnešní den je jako černá tlapa,
co tě honí, nedá vydechnout.
Na lešení zabilo to chlapa,
když v rozvodný skříni hledal proud.
Když ho tam našel,
Tak na to zašel
a nedalo se už nic podniknout...

Uživatelský avatar
Milan121
Příspěvky: 716
Registrován: 07 pro 2005, 01:00

#65 Příspěvek od Milan121 »

pěkně ,ale opravdu pěkně se toto vlákno rozjelo.Je to pro všechny takové srozumitelné téma,že?
Já jsem si ještě s úsměvem vzpomněl a rád se podělím,chi.V sedmdesátých letech jsem získal essesácký přijímač Emil (elektronky RV12P400,jestli to pamětníkům něco říká) a tehdy se dělaly sluchátka z ušních tlumičů hluku.Daly se do nich reproduktory a jaká to byla bomba,že pamětníci?A já blbec mladý všivák si udělal zdroj pro toho emila z autotrafa,no a myslím že moc dál vyprávět nemusím.Pro pomalejc chápající, a ta malá vzdálenost uší a membrány po které šel drátek k cívce ....
Léčba šokem,od té doby slyším perfektně,akorát na manželku to nezabírá.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“