RadioJarmarky

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1599
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#61 Příspěvek od Behemot »

No tak to si asi byl poprvý :D Účastí snad letos nejslabší, nebo druhá nejslabší (však už kolem deváté nikdo novej nechodil, a i ráno tam skoro nikdo nebyl, normálně se už v půl osmé tvoří fronta návštěvníků až za roh), a prodeje určitě nejhorší.

Uživatelský avatar
warp
Příspěvky: 1063
Registrován: 23 zář 2004, 02:00
Bydliště: Praha-Sobín

#62 Příspěvek od warp »

Lidí tak akorát, dokonce jsem sehnal i øadu vìcí co jsem potøeboval. Jen by to chtìlo nabízet i nìco novìjšího (modelovì/vìkovì). Krom toho jsem se seznámil opìt s dalšími lidmi a popovídal si s nimi. Ale musel jsem odejít do 10:30 (po poledni jsem mìl návštìvu). Uvidíme v lednu.

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1599
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#63 Příspěvek od Behemot »

No, prodejců nových věcí je nás tam docela jen pár (a to ještě někteří jedou tak akorát levné cetky z Číny). Ostatní většinou nabízí stále dokolečka tentýž šrot a desítky let starý krámy (kdyby aspoň něco použitelnýho). Řikal sem to pořadateli stokrát, nemá zájem nic poslouchat, že prej aby byla henta různorodá nabídka. Takže tam různorodě vozí stále tentýž šrot :D

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1599
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#64 Příspěvek od Behemot »

V sobotu 20. první letošní burza, na Jarově.

Uživatelský avatar
PixelOrgy
Příspěvky: 1933
Registrován: 04 zář 2007, 02:00

#65 Příspěvek od PixelOrgy »

Kde shanis ty informace? Nejakej web, nebo pres znamy? Nevis, jestli se neco nechysta i na j. morave? Taky bych se rad zbavil hromady kramu :-)

Uživatelský avatar
warp
Příspěvky: 1063
Registrován: 23 zář 2004, 02:00
Bydliště: Praha-Sobín

#66 Příspěvek od warp »

PixelOrgy: Google - Radiojarmark nebo Radioburza Praha - http://ok1kfx.sweb.cz/ .My co tam chodíme pravidelnì tak to víme, pøípadnì je to na vstupence. Obdobnì, pokud to nìkdo zveøejní se dají najít i jiné akce (Holice, apod.)
Zkus ještì Google - Burza morava ... (tøeba Bleší trhy Olomouc), pøímo v Brnì http://blesi-trhy-brno4.webnode.cz/

Uživatelský avatar
PixelOrgy
Příspěvky: 1933
Registrován: 04 zář 2007, 02:00

#67 Příspěvek od PixelOrgy »

:-) Ja vim, ze muzu pouzit Google, ale mel jsem za to, ze existuje nejaka tomuto venovana stranka...

Uživatelský avatar
warp
Příspěvky: 1063
Registrován: 23 zář 2004, 02:00
Bydliště: Praha-Sobín

#68 Příspěvek od warp »

Ucelená speciální stránka asi není, ale ta pražská, pøípadnì Holice jsou uvádìny na stránkách nìkterých prodejcù, pøípadnì radioamatérù. Zkrátka ty ostatní "blešáky" jsou individuální. Podobnì to mají tøeba motoristé se svými burzami.

Uživatelský avatar
Neniu
Příspěvky: 1151
Registrován: 01 kvě 2015, 02:00
Bydliště: Doupě kdesi v severních horách :-)

#69 Příspěvek od Neniu »

Behemot píše:V sobotu 20. první letošní burza
Však se tam také chystám :) Předpokládám, že dotáhnu zase hromadu naprosto důležitých a nepostradatelných věcí :-D
Jsem na cestě k šípku.

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1599
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#70 Příspěvek od Behemot »

PixelOrgy píše:Kde shanis ty informace? Nejakej web, nebo pres znamy? Nevis, jestli se neco nechysta i na j. morave? Taky bych se rad zbavil hromady kramu :-)
U Bena na elektrowebu.

Klasický obecný blešáky různě, co je v Brně je ale jen v pasáži, teď nevím ve které (myslím že ta jak je tam to vyhlášený hodinkářství) , to je takový salónní. Tipuju hlavně alternativní matky. Spíš na severu, Ostrava tuším dva různý trhy. Pak jsem se doslech o něčem v Bratislavě.

Radioburzy jsou taky na severu, Přerov a Frenštát.

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#71 Příspěvek od sinclair »

A jenom cca 50km okolo Zlína ani hovno, když nepočítám tu Olomouc. KM, UH, ZL - nikde nic, pokud nepočítám jarní a podzimní Březolupy, ale to je automoto.

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1599
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#72 Příspěvek od Behemot »

Celkově je to na jih od dálnice úplně mrtvý.

Uživatelský avatar
PixelOrgy
Příspěvky: 1933
Registrován: 04 zář 2007, 02:00

#73 Příspěvek od PixelOrgy »

Hmmm vsiml jsem si :-) no co uz

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1599
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#74 Příspěvek od Behemot »

V sobotu 17. druhá letošní burza (:

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#75 Příspěvek od robo »

Kde prosím?

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“