Okurky ze Španělska

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#61 Příspěvek od ZdenekHQ »

mtajovsky píše: Andrea: "Vysávat šťávičku z rajčete ...". Brrr, to je příšerné, co jsem vám provedl? Rajče nemůžu ani cítit - doslova.
Mám jednu vysokoškolsky vzdělanou kámošku, kterou docela baví pižlat si tupým nožem hřbet ruky až do krve a podobně . Proč by se v Plzni nemohla vyskytnout opačná, ale šetrnější varianta s rajskou šťávou ? 8-)
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#62 Příspěvek od Andrea »

No co, já zase nemusim kafe a pizzu.

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#63 Příspěvek od Crifodo »

mtajovsky píše: "Vysávat šťávičku z rajčete ...". Brrr, to je příšerné, co jsem vám provedl? Rajče nemůžu ani cítit - doslova.
nějaký trauma z dětství?? Peklo, co? :drool:
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil(a) Crifodo dne 02 čer 2011, 21:53, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Chabra
Příspěvky: 44
Registrován: 08 pro 2004, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#64 Příspěvek od Chabra »

Uplně čumím kolik soukmenovců nejí rajče.Takovou podporu bych potřeboval doma. Taky jsem podstupoval převýchovu od mamy, ale pokaždé to končilo hlasitým dávením a návštěvou toalety. :?

Uživatelský avatar
stasek
Příspěvky: 2191
Registrován: 15 srp 2005, 02:00

#65 Příspěvek od stasek »

Rajčata jsem nikdy nejedl a nepochopil jsem, jak můžou někomu chutnat. Ale když je to s něčím dohromady, třeba salát z okurek a rajčat, tak to jde. Rajská omáčka je výborný jídlo, ale představa rajčatovýho džusu :roll:

Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#66 Příspěvek od Eleman »

Hlásím se také k nepožíračům rajčat :puke: . Ale hovězí s rajskou omáčkou a houskovým knedlíkem, to je jiná :chlupus: .
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#67 Příspěvek od Andrea »

Rajčatovej džus jsem nikdy nepila a ani mě neláká, lepší je to rajčátko rovnou z keříku. :twisted:

Jirka
Příspěvky: 2031
Registrován: 01 črc 2005, 02:00
Bydliště: zbídačený kraj
Kontaktovat uživatele:

#68 Příspěvek od Jirka »

Vy mi tady děláte chutě! Dal bych si rajčatovej sálát..... Ale ze skutečných rajčat, ne z http://zelenepotraviny1.webnode.cz/news ... -amarouny/
*****

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#69 Příspěvek od hafca »

Hlásím se do klubu nepojídačů rajských v syrovém stavu. S malou vyjímkou, syrové sním jen zelené naložené v čalamádě, tam mi nevadí. :roll: Jinak už jen ten pohled na dužinu a pak ještě ta údajná vůně a mám taky dávení na krajíčku. Po tepelné úpravě ale můžu rajskou i lečo a mám ty jídla dokonce rád. Naštěstí jsme se v tomhle sešli se ženou, je na tom úplně stejně. :D
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#70 Příspěvek od EKKAR »

Tak to my se naopak doplňujem - já rajský nežeru, moje žena na husto. Kupodivu v leču podušený a rozpatlaný na kaši je můžu, za syrova z nich ale vrhám šavli. To lečo ale musím kořenit já - půl lžíce pepře, lžíce mletýho zázvoru, půl lžíce chilli...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#71 Příspěvek od p32 »

Tak si připadám jako nenormální. Okurky jím i se šlupkou, ty malé a pořádně umyté, ty velké dlouhé bez šlupky. Rajčata jím v jakékoliv podobě, angrešt a rybíz bílý, černý, červený také, mrkev, petržel, zavařený celer a brambory pečené, vařené, smažené taky, dýně, melouny, cukety taky. Já teda vlastně ani nevím co nejím :lol:
Kafé si dám stejně jako čaj, slivovice moc né, ale po víně je mi fakt blbě od žaludku, víno je fakt hnusné ať bílé nebo červené, prostě když si dám večer jakékoliv víno, tak se mi po třetím litru dělá blbě. S tím si opravdu nevím rady, jestli to ona nebude nějaká přecitlivělost na víno. :wink:

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#72 Příspěvek od Cust »

EKKAR píše:T...To lečo ale musím kořenit já - půl lžíce pepře, lžíce mletýho zázvoru, půl lžíce chilli...
Tak to uš se na zbytek můžeš 🤐 - to tam už můžeš dát i rozmočený tvrdý chleba a bude to chutnat stejně :lol:

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#73 Příspěvek od EKKAR »

A kdo říká, že to lečo tím strouhaným chlebem nezahušťuju (když je málo paprik - nebo místo krupice)? Nebo do něj přidávám povařený solený arašídy, strouhanou ředkvičku nebo i dušenou kedlubnu - podle toho, co v ledničce najdu... Jedinej problém je v následcích konzumace takový směsi - jedinec se musí střežit uzavřených prostor a chovat se jako by vlekl na přívěsu nádrž s bioplynem...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
frantajetel11
Příspěvky: 1922
Registrován: 13 lis 2008, 01:00
Bydliště: Kladno

#74 Příspěvek od frantajetel11 »

EKKAR píše:...půl lžíce pepře, lžíce mletýho zázvoru, půl lžíce chilli...
Asi jsi zapoměl napsat, že to buď vaříš ve 50 litrovym kotli a nebo máš totálně plechovou hubu i vnitřnosti :lol:
Já se teda řadim k požíračům rajčat - v jakýmkoliv stavu, mimo rajský polívky a šťávy :lol:

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#75 Příspěvek od Crifodo »

EKKAR píše:jedinec se musí střežit uzavřených prostor a chovat se jako by vlekl na přívěsu nádrž s bioplynem...
Tak to je celkem známé, že recyklovny a odpadové hospodářství nejsou zrovna růžový záhon :twisted:
Mimochodem, je tu někdo pamětník znalý tzv. REMA, rekonstituované maso? prodávalo se to v 70. letech. Tehdy na to bylo pohlíženo s despektem, přitom se údajně jednalo o výrobek, kde byl obsah masa 100% hmotnosti výrobku, akorát se naplátkováním a vakuovým spojením vytvořily stejnorodé porce, zpracovaly se menší nestandardní kousky a nebyl problém s přesnými porcemi ve veřejném stravování.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“