Návrh na uklidnění fóra

Upozornění na SPAM či vážné porušení Pravidel EB, BAN (a případný UnBan) narušitelů, blokování/odblokování IP adres

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Marie Fùrie

#61 Příspěvek od Marie Fùrie »

Já vám dám takovýho fóra na uklidnìní, že vás bude týden bolet hlava. :sm:

Uživatelský avatar
helios
Příspěvky: 2914
Registrován: 08 srp 2007, 02:00
Bydliště: Tryskáčovo na Záhorí.

#62 Příspěvek od helios »

Mňa už bolí aj teraz, aj bez toho S/M. :blyawn:
Keď Vám hodia pod nohy polená, zakúrte s nimi.

Uživatelský avatar
radekrd
Příspěvky: 642
Registrován: 21 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Moravský Krumlov
Kontaktovat uživatele:

#63 Příspěvek od radekrd »

Máří se probudila. Teď začne trhat občanky...

Uživatelský avatar
piitr
Příspěvky: 1003
Registrován: 19 říj 2007, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#64 Příspěvek od piitr »

... a občánky ...

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#65 Příspěvek od tomasjedno »

Marie Fůrie píše:Já vám dám takovýho fóra na uklidnění, že vás bude týden bolet hlava. :sm:
Jo, jo, povídali že mu hráli. Nejdřív svalnatý řečičky o čarodějnici, teď zas tohle... A přitom jsi v jádru dobračka od kosti :D

Uživatelský avatar
popopepe
Příspěvky: 548
Registrován: 26 říj 2005, 02:00

#66 Příspěvek od popopepe »

Dobračka od kosti?? To je něco k jídlu? :lol: :lol:

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#67 Příspěvek od kokun »

piitr píše:Já to chápu asi tak, že když vidím ty polosvahilské dotazy, je z toho jasné, že autor nehodlá pro vyřešení svého problému vynaložit vůbec žádné úsilí. Nenamáhá se ani napsat pořádně větu, tak jak můžu čekat, že se bude snažit řešit problém sám? Takové dotazy tedy přesunu do kolonky: Nechce pomoct, ale chce, abych za něj udělal jeho práci. Myslím, že je pak naprosto v pořádku se na takového jedince vykašlat a nepomoci mu. Jenže to je takové ošklivé. Takový člověk pak všude naráží, a pokud je méně chápavý, vůbec neví proč. Zákonitě to bere jako vyloučení ze společnosti atd. Proto si myslím, že je lepší, když se na někoho hodlám vykašlat, mu alespoň říct, proč to dělám, aby měl šanci to nějak napravit. Tím chci říct, že to upozornění na pravopis je svým způsobem slušnost, protože je to pořád lepší než tichá ignorace. A je smutné pozorovat, jak na takovou slušnou kritiku některá hovada reagují.
Naprostý souhlas - např. v tomto vlákně se na to dívám podobně:
kokun píše:Tak máš smůlu - a musíš zjistit, čemu je to podobné!
Na CTV 2020 (to je totiž jeho správný název :!: ) ani žádná (samostatná) dokumentace vydána nebyla :!:

A pokud se míníš i nadále vyjadřovat stylem: sms sms sms sms sms sms? sms sms sms sms sms sms sms sms sms sms sms sms sms sms sms sms sms sms ... (viz zadávací příspěvek!):
milan810i píše:... v zdroji bol odpaleny jeden vykonovy odpor a tan som vymenil aj pojistku som vymenil a aj 2545 som vymenil lebo bola spatna a tv nejde ...
tak takové příspěvky ani nemám chuť číst, natož odpovídat (radit) - takhle si diskutuj, s "tobě rovnými" :evil:
On totiž ten "jeden vykonovy odpor" asi nemá žádnou hodnotu, ani pozici - u trandu "2545" je ti taky zatěžko napsat celý typ, vč. jeho pozice (a vůbec - že se jedná o trand!!!), ...
O tom, že své vlákno neumíš ani řádně ukončit, ani nemluvě - třeba hned tady 8O :cry:
Já totiž šlompáky (a fušery obzvlášť) nemám rád :evil:
A to tady používá tu "polosvahilštinu" pouze dvojřádkově - jsou tu i lepší borci - se 6-ti, 8-mi a snad i 10-ti řádky 8O :cry:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#68 Příspěvek od pajosek2 »

Pokud jde o tzv svahilštinu,tak je to jasné. Kdo chce,tak se pozpátku může podívat jak se tady v minulosti upozorňovalo na hrubky. Já to vyřeším po svém.Myslím,že tohle vlákno dávno ztratilo původní záměr.
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#69 Příspěvek od Hill »

Ale...a...pravda.
LOCK

Zamčeno

Zpět na „Upozornění na SPAM, porušení Pravidel EB, BAN narušitelů, blokování IP adres“