Tesla AZK 052

Opravy a závady na MG, RMGF, CD, zesilovačů, receiverů, reprosoustav

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Návštěvník

#61 Příspěvek od Návštěvník »

Pomùžete mì prosim nìkdo s tim Azk052 ? Dìkuju pøedem.

Uživatelský avatar
DjRix
Příspěvky: 1247
Registrován: 30 dub 2005, 02:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#62 Příspěvek od DjRix »

Když nebudeš anonym tak se jistě najde někdo kdo ti rád pomůže. :wink:
Klídek chlapi,to je nulák...

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#63 Příspěvek od mi-ro »

limak píše:Ujišťuju tě, že karty z ADJ do TB pasujou (kromě kapacitní baterie 12 G, která je tam přiletovaná. Ty konektory na kartach jsou všude stejný, dávali to i do Almesů (čsl. Rack). Jediná deska vst. zesil. tam dobrotu dělat nebude, na to vem jed. Ty TBčka jsou v podstatě oplechovaný ADJ. Jinak je taky zapojená deska signalizačních obvodů. V ADJ chybí signalizace přetížení tlak. repráků, k čemu by tam taky byla. Mam to dzkoušený, známej sehnal dvě ADJčka a v práci jsme s tim skusily všechno možný... Je fajn, že to nemusíš hlídat, je to vysoce spolehlivý a hlavně blbůmvzdorný. I když kdo ví co to udělá, když do výstupu pusstíš třeba 380 V z motor. zásuvky. Takovej nekňuba se snad ani nenaje :D :D :D
To jsi mě zvednul ze židle, rozdělal jsem TB 500B a porovnal s moduly od ADJ. Teď už připouštím že moduly můžou být záměnné ale při vizuelním porovnáváním jsem našel pouze jednu!! stejnou desku a to zdrojovou. Vstupní díl, signalizace i budič je NA POHLED! jiná, nevylučuju ale že elektricky jsou totožné. Ale zkoušet je prohazovat nebudu, byla by to škoda a přidělaná práce.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
limak
Příspěvky: 70
Registrován: 14 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Plzeňský kraj

#64 Příspěvek od limak »

Pomůžu tě s tim exotem, ale musíš se zaregistrovat, jinak né ! Nic to nestojí a nemáš se zač stydět - všichni tu jsme přihlášený.

Uživatelský avatar
lojzek02
Příspěvky: 2
Registrován: 06 črc 2009, 02:00

#65 Příspěvek od lojzek02 »

Tak už sem registrovanej. Pomůžeš mi s tim Azk052 ?

Uživatelský avatar
limak
Příspěvky: 70
Registrován: 14 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Plzeňský kraj

#66 Příspěvek od limak »

xyz
Naposledy upravil(a) limak dne 09 črc 2009, 23:31, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
lojzek02
Příspěvky: 2
Registrován: 06 črc 2009, 02:00

#67 Příspěvek od lojzek02 »

Díky za to schma. Stejně mi to ale nejde. Kd503 jsem vyměnil ze zdravý z toho jednoho šuplíkovýho a nic. Pojisky už alespoň drží. No dobrý teď se tu ještě začoudilo ze vstupní kartičky. Schořeli tu odpůrky 10 ohm. Vyměnim celou kartu.

Uživatelský avatar
limak
Příspěvky: 70
Registrován: 14 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Plzeňský kraj

#68 Příspěvek od limak »

Nic tam nestrkej, ty karty z 635tek jsou ODLIŠNÝ. Pořádně si prohlídni obě schémata i ty karty, zdání klame !!! Tu upravenou (3AK 060 79) na první pohled poznáš, protože má zelenej ochran.lak ze strany spojů, tim to ale nekončí... :-) To že tě vzplanuly emitorový odpory nasvědčuje tomu, že budou proražený i KF507/517 v konc.stupni budiče. Stává se to často. Při průrazu KDček totiž napěť. špička přez budící trafo odpraví i zmiňovaný KFka (nebo aspoň jedno z nich). Dej to tam z těch 635tek. Jinak nezkoušej to bez EP, stačí sebemenší neopatrnost a jsi zas na začátku :-) K seřízení použij klasika servis AUA 230, AUC 2100, nebo kterejkoliv od zesíků řady Studio...130. Bacha na kmitání, to je tam taky všechno vysvětlený. Někdy stačí vyměnit keramickej polštářek C5. Celý zapojení je v podstatě jednoduchý a neni v tom žádná záludnost, musí to frčet......

Uživatelský avatar
limak
Příspěvky: 70
Registrován: 14 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Plzeňský kraj

#69 Příspěvek od limak »

Zdravim. Chci poprosit nemáte někdo servis nabo aspoň schéma k zesíkům AZK 221, 222 (pozdějš A 2200, 2400). Jsou to bigbítový konce 2 x 200 W a 2 x 400 W/4 Ohm. Moc se to nevidí, oba jsou už sametový (po tunelu Tesly Vráble to dělal Teson a pak Tesaudio Vráble). Koncepce zapojení je odlišná než do všeho cpaná AUJ 637. V konci by to mělo mít KD 3773 nebo KD 15003 (MJ 15003). Jsou to stejný nezmaři jako zmiňovaná 637čka. Dokonce snad i stejný zapojení měl ústřednovej konec AUJ 400 (400 W/100 V). Klidně i zaplatim.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#70 Příspěvek od Hill »

DjRix píše:Když nebudeš anonym tak se jistě najde někdo kdo ti rád pomůže. :wink:
Ale kdo, když to místy vypadá na samomluvu? Tady je to trochu schíza, hele:
Uživatelé zasílající příspěvek z této IP adresy
limak [ 12 Příspěvky ]
anonym [ 3 Příspěvky ]
lojzek02 [ 2 Příspěvky ]
keyml [ 1 Příspěvek ]


Jestli jste sousedi na jedné bráně, sejděte se a pohrabte se v tom spolu.
Jestli jste jeden, něco s tím dělejte.
Naposledy upravil(a) Hill dne 19 črc 2009, 22:34, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
limak
Příspěvky: 70
Registrován: 14 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Plzeňský kraj

#71 Příspěvek od limak »

Takhle to vypadá...
Přílohy
A 2400_.jpg
(57.39 KiB) Staženo 127 x
IMG_0358_AMP.jpg
(102.25 KiB) Staženo 116 x

Uživatelský avatar
limak
Příspěvky: 70
Registrován: 14 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Plzeňský kraj

#72 Příspěvek od limak »

OK, Hille. Nebudu tady už víckrát oxidovat. Jestli můžeš, SMAŽ MĚ ! Bude to lepší.

Uživatelský avatar
ojamen
Příspěvky: 8
Registrován: 01 led 2008, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#73 Příspěvek od ojamen »

Chtel bych se zeptat jestli nekdo nevi kde se ten silnejsi zesilovac da sehnat?

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#74 Příspěvek od Sendyx »

Bazary, inzerce...

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#75 Příspěvek od Hill »

limak píše:OK, Hille. Nebudu tady už víckrát oxidovat. Jestli můžeš, SMAŽ MĚ ! Bude to lepší.
Ale já tě nechci mazat, nic proti ničemu, jde jen o to, že blbě vypadá, když zrovna o prázdninách spolu diskutují dva až tři uživatelé se stejnou IP v jediném vláknu (během školního roku to tak nezvyklé není). To snad uznáš.
Co mě zajímá, je, zda jde o více unikátních uživatelů na jedné IP, nebo jde o čtyřjedinou identitu.

Odpovědět

Zpět na „Audiotechnika“