Střih videa

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Radovan-kocour
Příspěvky: 317
Registrován: 02 pro 2009, 01:00
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

#61 Příspěvek od Radovan-kocour »

Takže ještě Vám napíšu zda to bude nějak vypovídat-

takže najedu na Verbatim 2x kliknu a zobrazí se ty soubory
Přílohy
PICT1101.JPG
(47.95 KiB) Staženo 18 x
PICT1102.JPG
(52.26 KiB) Staženo 19 x

Uživatelský avatar
Radovan-kocour
Příspěvky: 317
Registrován: 02 pro 2009, 01:00
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

#62 Příspěvek od Radovan-kocour »

nějaký ALIDVRS2, test vrite 1, test vrite2

teď jak klepnu na to ALIDVRS2- tak se tam zobrazí programy, které jsem nahrával
Přílohy
PICT1103.JPG
(48.83 KiB) Staženo 20 x

Uživatelský avatar
Radovan-kocour
Příspěvky: 317
Registrován: 02 pro 2009, 01:00
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

#63 Příspěvek od Radovan-kocour »

Teď klepnu na třeba první ten pořad a zas se tam objeví jakési tři-
Přílohy
PICT1104.JPG
(50.96 KiB) Staženo 23 x

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#64 Příspěvek od hafca »

Hele, z toho sem dáváš za obrázky nepozná nic ani jasnovidec. Je to malé a ještě ukrtuně rozmazané. Už ti tu někdo psal abys to dával jako Prinscreen (ta klávesa na klávesnici se i tak jmenuje), tak se toho drž. Jinak nemá cenu pokračovat.
A stahovat 2GB na zkoušku si myslím, že určitě nikdo nebude, na to zapomeň. Nahraj si z toho satelitu 3-4 minuty a ty tam ulož. A stačí jen soubor s koncovkou ts, ostatní není potřeba.
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
Radovan-kocour
Příspěvky: 317
Registrován: 02 pro 2009, 01:00
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

#65 Příspěvek od Radovan-kocour »

Už to zas svíňa nejde, zkouším nahrát to na to ulož to- už mě to sere- proč ty sku...né fotky jsou tak rozmazané- ? to mám aj foták nah..no?a ta print klávesa to je co prosím?- já jsem blbej já neví m :( :(
Vy píšete , ža na tom ulož to dvě GB nikdo nebude - tomu nerozumím tak co to teda nahrálo?


Nevím tady je kousek na tom ulož to- ne vím myslím si, že je to blbě.

A nešlo by to prosím, kdyby se mě někdo na dálku napíchnul na počítač a zkusil mě to nějak nastavit?- zaplatil bych to jestli to teda jde já nevím já jsem blbý
ale určitě budu mít chybu tady někde na nastavení- protože to co jsem před chvíli nahrával- byl to pořad ČT24- tak potom to šlo přehrát a přepnul jsem to na jiný kanál- konkrétně na Primu a zase nahrával a už to otevřít nejde- tak nevím- už mě to ku..a nebaví- tak asi jsem blbej :( :( :(

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#66 Příspěvek od BOBOBO »

Tady není řeč o žádné blbosti . Také jsem měl několik programů , které jiní používají , ale pro mne to byl problém . Ať už je to eagle , nebo strojní kreslení , nebo pinacle na video . Už jsem i uměl používat , ale když s tím potom dlouho neděláš , učíš se znovu . Opravdu najdi kolem sebe někoho kdo by přišel k tobě , nebo lépe , asi se ti to nebude líbit , půjčit mu celý poč na nějaký čas k němu domů . Každý nemá stále čas , ale třeba sem-tam vyšetří chvíli a může se stím naučit zacházet a zkušenosti ti předat . Jak jsem psal výše měl jsem i jiné programy na zpracování videa a nebyl jsem také schopen se s nimi domluvit .

Uživatelský avatar
Radovan-kocour
Příspěvky: 317
Registrován: 02 pro 2009, 01:00
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

#67 Příspěvek od Radovan-kocour »

Děkuji, tady nikdo tomu nerozumí- já jsem sám, a ta firma od které jsem software koupil tak ta taky nic-hlavně že vyinkasovali peníze-
no nic to je jedno- nechám to zatím tak- co už potvoru.

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#68 Příspěvek od hafca »

Už jsem ti to psal, chyba NENÍ v programu, ale u tebe, někde jinde. Dokud to nepochopíš nemá cenu nadávat na toho, kdo ti program prodal a tady se rozčilovat. Nezlob se na mě, ale já to vidím na chybu mezi židlí a klávesnicí. :wink:
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
Radovan-kocour
Příspěvky: 317
Registrován: 02 pro 2009, 01:00
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

#69 Příspěvek od Radovan-kocour »

Ano šak já Vás plně chápu- že je chyba u mě, dobrá v pohodě

Uživatelský avatar
Radovan-kocour
Příspěvky: 317
Registrován: 02 pro 2009, 01:00
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

#70 Příspěvek od Radovan-kocour »

Já jsem myslel, že se najde někdo, kdo má s tím programem zkušenosti- třeba si nekoupil plnou verzi jak já, ale zdarma trialní verzi - tak že by mě poradil?- tak jsem to myslel :(

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#71 Příspěvek od Hill »

Především už samotný fakt, že fotíš obrazovku, ukazuje na to, že se s počítačem nijak nekamarádíš.
Přitom by stačilo stisknout Ctrl+PrtSc a udělat kopii obrazovky. Bez foťáku.
Pak si otevřít třeba obyčejné Malování a pravým myšítkem vyvolat menu, v něm vybrat Vložit a levým dokončit.
Nakonec stačí obrázek oříznout jen na to důležité a uložit jako... (dát mu jméno). A tento soubor pak vložit sem. Budeš zírat na ten rozdíl!

Podobně musíš zacházet s editorem videa: najdi si k němu nápovědu a v ní se dočteš vše potřebné. Odhaduji, že těch několik málo uživatelů Bastlírny, kdo s tímto programem dělají, se ti snažilo poradit fintu, která v návodu není. Ale bez toho, co v návodu je, nebudeš mít kdy ani jak tu fintu použít.

Uživatelský avatar
Radovan-kocour
Příspěvky: 317
Registrován: 02 pro 2009, 01:00
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

#72 Příspěvek od Radovan-kocour »

Děkuji Vám mockrát za vyčerpávající vysvětlení, ano to máte pravdu nejsem zběhlý v počítačích, a vyzkouším to tu s těmi klávesami.

Ano mockrát děkuji za radu, ale když ta nápověda je v angličtině- prostě program je sice v češtině, ale ne celý- prostě nápověda je v angličtině- proto jsem si koupil plnou verzi, protože jsem měl staženou tu triální zdarma a tam byla nápověda taktéž v angličtině-
tak jsem si blbec říkal, že teda koupím plnou verzi za 2750 Kč- no a nainstaluji to a vložím klíč a je to stejné- prostě je to v angličtině.
Ale znovu Vám děkuji za radu- to asi nikdo tento program nepoužívá.
Děkuji

Uživatelský avatar
Radovan-kocour
Příspěvky: 317
Registrován: 02 pro 2009, 01:00
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

#73 Příspěvek od Radovan-kocour »

Ano děkuji, zase něco víc vím takže se ty obrázky tady pokusím dát.
No tak to už je jiné- to zírám děkuji
Přílohy
Chybová hlášení 2.jpg
(180.58 KiB) Staženo 22 x
Chybová hlášení.jpg
(269.78 KiB) Staženo 19 x

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#74 Příspěvek od hafca »

Já jsem ten program zkoušel a nic na tom není. A jestli se ti do něj povedlo dostat tu mojí ukázku z ulozto, pak musím znovu opakovat, hledej chybu jinde a ne v tom programu. Už jsi dal na ulozto nějakou kratší nahrávku, která ti nejde do toho programu vložit? Tím kratší myslím něco kolem 4-5 minut jak už jsem psal. Nemělo by to mít víc než 30-50MB.
PrintScreen jsi se už naučil, tak se třeba dostanem dál. Ale až dáš tu ukázku, dřív ne.
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#75 Příspěvek od Standa99 »

Hele Radovane, je to s tebou zlé, co se týče PC znalostí. Bojím se, že by díky tomu nevyšla ani varianta "pomoc přes vzdálenou plochu", pokud budeš za routerem a nebudeš mít veřejnou IP.
Díval jsem se na ten soubor z uloz.to, ale nejsem z něj moudrý. Obsahuje 2 titulkové, 1 audio a 1 video stopu, jenže ani jedna není vidět a slyšet. Taky obsahuje seznam programů + EPG snad celého MUXu (viz. přiložené obrázky). Někde jsem našel, že existuje soubor DVR converter (ty tam máš soubor info3.dvr), který by měl vykopírovat audio + video stopu z toho *.ts, jenže mě se to nepodařilo (taky mi chybí ten 3 soubor, který máš v adresáři). Tohle možná umí i ten VideoRedo, aniž bys musel použít DVR converter. Také jsem zkusil program Project-X, ale ten skončí chybou, že neexistuje hlavička souboru (cannot find sequence header). Možná je to nějaká ochrana nebo chyba toho STB.
Nevím jestli jde nastavit někde v menu toho STB, co se má nahrávat? Taky bych se zajímal o novější nebo alternativní firmware, který by mohl vyřešit chyby toho stávajícího.

P.S. Navíc já žádný satelitní STB nevlatním, takže pouze odhaduju.
Přílohy
mux.png
(57.54 KiB) Staženo 13 x
mux2.png
(45.3 KiB) Staženo 16 x

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“