Tip na výhodný nákup v TSB

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
1N4148
Příspěvky: 185
Registrován: 15 led 2012, 01:00

#61 Příspěvek od 1N4148 »

Nemám k tomu co dodat. Každý si to může v návodu přečíst (nemůžu za to, že neumíš německy). Připojit se to dá třeba redukcí tohoto typu. Do ní připojíš dodávaný A-B kabel.
Když to fungovalo loni, musí to fungovat letos taky.

Uživatelský avatar
ohryzek36
Příspěvky: 2369
Registrován: 24 pro 2008, 01:00
Bydliště: Zlínsko

#62 Příspěvek od ohryzek36 »

Ale stejně to byl dobrý kšeft. :D
Přílohy
TSB.JPG
(12.13 KiB) Staženo 65 x

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#63 Příspěvek od rnbw »

V navode sa slovom Festplatte mysli pravdepodobne cely ten box s diskom (externy disk), pretoze sa to tak malo povodne predavat. Navod je prevdepodobne spolocny aj pre 2,5" externy disk (ktory sa predava ako iny vyrobok).

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#64 Příspěvek od hafca »

1N4148 píše:Nemám k tomu co dodat. Každý si to může v návodu přečíst (nemůžu za to, že neumíš německy). Připojit se to dá třeba redukcí tohoto typu. Do ní připojíš dodávaný A-B kabel.
A není ti divné, že je jen jeden obrázek s USB3 konektorem, že není žádná jiná varianta? Takže to asi nepůjde, jinak by to tam namalovali. Na tom znalost nebo neznalost němčiny nic nezmění. Pro ty, co jí moc neumí jsou tam právě ty obrázky.
Ale je tvůj boj a moje ztráta času. Až to takhle rozchodíš, dej vědět. :wink:
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#65 Příspěvek od p32 »

1N4148 píše:Nemám k tomu co dodat. Každý si to může v návodu přečíst (nemůžu za to, že neumíš německy). Připojit se to dá třeba redukcí tohoto typu. Do ní připojíš dodávaný A-B kabel.
Proč tady odkazuješ na nesmysly ??? Každej, co vyšel aspoň pátou obecnou, tak si tam prostě připojí ten k tomu dodávaný adaptér a nebude si život komplikovat připojováním dalšího kabelu a nesmyslu.
Jinak pro ostatní, vyzkoušel jsem jak dodávaný USB 3.0 kabel, tak i "obyčejný" pro tiskárnu nebo skener a funguje to stejně (aspoň na NB s USB 2.0). Na desce s USB 3.0 má smysl samozřejmě jen ten dodávaný kabel, ale i s tím kabelem pro tiskárnu to pojede.
Pro ty co chtějí testovat, tak ať se mrknou na spojku PJ1.

Uživatelský avatar
milous2
Příspěvky: 791
Registrován: 29 čer 2011, 02:00
Bydliště: u Kolína

#66 Příspěvek od milous2 »

V prvním okamžiku po rozbalení krabice sem si řekl: hurá,bude kabel k tiskárně (i když mám). Pak sem ho prohlédl a zjistil,že je to nějaké jinačí. Nikdy sem totiž takový konektor neviděl.
Teď když zde p32 píše,že z tiskárny usb kabel jde použít pro spojení s "rámečkem", mám docela radost,jelikož původní kabel se mi jeví dost neforemný až tuhý a měl bych strach o USB port v noťásu,že ho časem "přepere" a doláme častějším používáním. Ten z tiskárny je mnohem slabší a vláčnější. Ten origo je tak na stacionární spojení a ještě s dozorem jestli nemá snahu se vrátit do původního balení. :lol:
Rychlost komunikace oželím.Teda dcera. Ta by asi mi nepoděkovala za vyvrácený port.

Uživatelský avatar
Milan_F
Příspěvky: 1454
Registrován: 03 říj 2005, 02:00
Bydliště: nedaleko Humpolce

#67 Příspěvek od Milan_F »


p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#68 Příspěvek od p32 »

To se přece dalo čekat, ne ? :lol:

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#69 Příspěvek od BOBOBO »

No já do rámu vrazil v poči chodící disk a s origokabelem poč nic nevidí . Že by to bylo tou trojkou ?

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#70 Příspěvek od p32 »

Ne, to bude rukama.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#71 Příspěvek od BOBOBO »

Bohužel , znovu rozborka , sborka , diode na mne svítí a PC nic nevidí ... Měl jsem ten HDD připojen vedle a tam pracuje .

Uživatelský avatar
cputakt
Příspěvky: 1234
Registrován: 01 lis 2005, 01:00
Bydliště: Karvínsko
Kontaktovat uživatele:

#72 Příspěvek od cputakt »

Reklamace jestli máš chuť ale asi ti jen vrátí peníze.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#73 Příspěvek od BOBOBO »

Není každý den posvícení ... chtěl jsem vzít dva , ale říkám ať vyjde na další ... Jen cvičně jsem vycukl kabel z tiskárny a na něj to jede ... :D

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#74 Příspěvek od ZdenekHQ »

Já jsem do rámečku strčil 500GB disk, část jsem zakódoval Truecryptem kvůli práci a zálohám, na zbytek jsem nahrál pohádky a zapojil jsem to do smart TV, ať mají návštěvy na co koukat.

Chodí to dobře, dokonce se to i zastaví, pokud člověk jen sleduje TV.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#75 Příspěvek od p32 »

Jo, v letech potěší když se i zastaví. :lol:

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“