Velmi nízké frekvence - Radiové vlny

Bezdrátová pojítka, vysílací a přijímací technika, diskuze o VF technice, zařízeních a konstrukcích, konstrukce a parametry antén

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
nick_VF
Příspěvky: 20
Registrován: 07 led 2015, 01:00

#61 Příspěvek od nick_VF »

Díky za rady a ti, co si z toho dělají srandu. Škoda mluvit.

Uživatelský avatar
jiriS
Příspěvky: 609
Registrován: 14 led 2014, 01:00
Bydliště: Ašsko
Kontaktovat uživatele:

#62 Příspěvek od jiriS »

Milej zlatej, podle mě si tady děláš z šoufky Ty z nás. Kdybys OPRAVDU chtěl vysílač najít, tak bys ho hledal, a ne se rochňal ve vymýšlení metod, jak ho indikovat!
Asi ani nevíš, na jaké frekvenci vysílá, s jakou modulací, jak často, s jakým výkonem. Jak ho potom chceš najít?
Já Ti radu dal. Tím najdeš čip, i kdyby byl vypnutý a nevysílal.
Ty se ale asi bojíš ho najít. A potom se ho zbavit. Ty raději budeš žvanit, jak by se najít DAL. Skoro si myslím, že si ho hýčkáš.

Jestli ho opravdu CHCEŠ najít, tak začni. Jiná cesta není.

Pro ostatní: Prosím, nedělejte si z vysílače v těle legraci, pravděpodobně se jedná o závažný problém. nick_VF si ho vyřešit musí, i když je to pro něj těžké. Díky.
Jirka

Uživatelský avatar
pepik9
Příspěvky: 2239
Registrován: 31 srp 2010, 02:00

#63 Příspěvek od pepik9 »

Nešlo by to takhle ? (jak už to tu jednou bylo).

Uživatelský avatar
frantajetel11
Příspěvky: 1922
Registrován: 13 lis 2008, 01:00
Bydliště: Kladno

#64 Příspěvek od frantajetel11 »

jimirek píše:...odstínění vrstvou vody nejlépe v bazénu tu nebylo...
No jo, ale bazén je dost blbě mobilní. To mu rovnou můžeš napsat: vlez si do kovový boxpalety, ideálně umístěný v kovovym kontejneru a přiklop víko... :lol:

Uživatelský avatar
ohryzek36
Příspěvky: 2369
Registrován: 24 pro 2008, 01:00
Bydliště: Zlínsko

#65 Příspěvek od ohryzek36 »

Jestli to je opravdu taokvý problém, jak tazatel píše, tak bych doporučil zajít k doktorovi a popsat mu to (trochu rozumně, bez těch zmínek o vysílači - aby ho neposílal hned ke cvokařovi). Pak mohou začat i nějaké další vyšetření, krev, CT a tak a v ideálním případě se nic nenajde. V horším případě to může být i něco o dost horší než nějaký blbý vysílač :? .

Uživatelský avatar
jiriS
Příspěvky: 609
Registrován: 14 led 2014, 01:00
Bydliště: Ašsko
Kontaktovat uživatele:

#66 Příspěvek od jiriS »

ohryzek36:
Dík, něco takového mám na mysli. Aby se to nezhoršovalo.

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#67 Příspěvek od Artaban001 »

Já bych to viděl takhle: Když se čipují psi, či jiná zvířata, tak se jim pod kůži aplikuje snad injekčně, nebo nějakou mikrooperatívní metodou kapsle z čipem. Vždycky se ale podle mě dává u všech např. psů přibližně na stejný místo, aby případný "načítač" (veterinář, pracovník celnice, úředník) měl co nejmíň práce s hledáním místa, kde ta kapsle je. Protože je kapsle na dlouhodobý, snad možná i na doživotní použití, nebude mít v sobě žádný energetický zdroj. Kapsle ožije ve vysokofrekvenčním poli, na který je naladěna cívka čipu. Vysílač funguje na tom principu, že se měří odběr vysílací části, Kapsle vysílá své udaje tím, že k přijímací části z cívkou připojuje zátěž a tím se mění odběr VF energie z vysílače čtečky. Takže pokud čtečka zjistí, že průběh změny odběru se blíží nějakýmu komunikačnímu protokolu, podobným způsobem spustí sekvenci pro zahájení komunikace z RFID čipem. Já osobně jsem uživatelem dvou čipových karet a používal jsem počítačovou myš, která stejným způsobem řešila "bezdrátovost". A díky ty myši vím, že se nějakýho tajnýho čipování obávat nemusím.. (dosah komunikace 100mm) Takže pokud tazatel není krajně paranoidní,což vyžaduje léčení tak se buď očividně neměl v hospodě zrovna o čem bavit tak řeší takový "ptákoviny", nebo systém RFID nezná..
Ale kdysi jsem spekuloval nad tím, co se stane, když se dá několik in-karet na sebe a zkusí se POPem přečíst zaráz :-)

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#68 Příspěvek od ok1hga »

Artaban001 píše:Takže pokud tazatel není krajně paranoidní,což vyžaduje léčení tak se buď očividně neměl v hospodě zrovna o čem bavit tak řeší takový "ptákoviny", nebo systém RFID nezná..
. . . a o to tady jde už od začátku . . .

Uživatelský avatar
frantajetel11
Příspěvky: 1922
Registrován: 13 lis 2008, 01:00
Bydliště: Kladno

#69 Příspěvek od frantajetel11 »

Systém RFID asi tazatel zná, páč psal že TEN TO NENÍ.
Si teda myslim, že když už mu ten čip dali a je jedno který mimozemšťani, tak to určitě maj ošéfovaný. Takže když ho bude chtít deaktivovat, tak to vybouchne. Takže bych se na to vysr.l :wink:

Uživatelský avatar
PeteBurns
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2576
Registrován: 08 říj 2007, 02:00

#70 Příspěvek od PeteBurns »

5 stranok debaty o niecom, co iba termit pomenoval, aj to opatrne? :) skusim sa opytat narovinu - nick_VF, si padnuty na hlavicku? :) Vysielac v tele, ktory by ti skodil??? Kto by ti ho tam dal? Kedy? Kde by bral tolko energie, aby mohol vysielat? Aj keby si mal hlavu plnu bateriek s vysielacom, nijako by ti ten vykon neublizil, ludia byvaju pri MW vysielacoch a su v poriadku ;) Skus nam skor vysvetlit, kde si na takuto 🤐 vobec prisiel, co ta vobec napadla takato nezmyselna vec? Logicky sa necuduj, ze ta kazdy posle na psychinu, pretoze naozaj ti pomozu iba tam, dokonca ani to nie je uplne iste ;) A urazat sa mozes kolko len chces, to ti nijako nepomoze a ostatnym je to fuk ;) Pretoze nic ine sa ti na to odpovedat neda, kedze zjavne mas pocit, ze naozaj sa ti nieco take stalo :) A bud rad, ze si s tym vyrukoval tu, a nie volakde v nemocnici, ktovie, co ta napadne neskor, este by si ta tam nechali ako potencialne nebezpecneho psychosa ;)

Uživatelský avatar
milous2
Příspěvky: 791
Registrován: 29 čer 2011, 02:00
Bydliště: u Kolína

#71 Příspěvek od milous2 »

OT.
Teda PeteB. Ty bys z fleku mohl dělat v tom Norsku na sociálce terapeuta a rovnou celostátního. :cry:

Uživatelský avatar
nick_VF
Příspěvky: 20
Registrován: 07 led 2015, 01:00

#72 Příspěvek od nick_VF »

Zdravím pánové.
Zkusím to z jiného soudku. Kde se v dnešní době lze vystavit vysokým hodnotám elektromagnetického pole? Ale podotýkám pro běžného člověka. A nemyslím tím MRI.
Budu rád za každý nápad. :wink:

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#73 Příspěvek od forbidden »

Už jsem to psal, pro běžnýho člověka asi nejschůdnější řešení. Jinak třeba při vysokonapěťovým výboji vznikne pěknej impuls, takže můžeš jít do nějaké zkušebny, třeba EGU.

Uživatelský avatar
nick_VF
Příspěvky: 20
Registrován: 07 led 2015, 01:00

#74 Příspěvek od nick_VF »

To je hezká rada, ale jak se tam může člověk dostat?

Uživatelský avatar
nick_VF
Příspěvky: 20
Registrován: 07 led 2015, 01:00

#75 Příspěvek od nick_VF »

To nikdo nemá žádný nápad? Je možné si v domácích podmínkách vytvořit generátor EMP s dostatečnou silou, ale zase aby si člověk nějak zdravotně neublížil?
Díky.

Odpovědět

Zpět na „Bezdrátová technika a technologie, VF technika“