Pomůcky,vychytávky a zajímavé zboží z china shopu.

Tato sekce je určena pro diskusi o dílenském vybavení, tedy o nářadí, pomůckách a přípravcích, převážně tedy povahy mechanické, nikoliv elektrické

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#61 Příspěvek od keemo »

mam lepsi :D https://www.narex.cz/akce/cs/2018-02/hybro.html stoji kolem 7-8 stovek...

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#62 Příspěvek od rnbw »

Pri tychto hrackach byva problem, ze to nema regulaciu otacok ani brzdu. Na jemne veci nebezpecne, na velke slabe.

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#63 Příspěvek od forbidden »

No a hlavně to nemá nastavení momentu, takže do plastů a na PC plechy nepoužitelný, protože to strhne závit. No ale možná je to slaboučkej čajíček, tak to nestrhne závit nikde. :D
Fakt nekupujte v tý číně kdejakou hovadinu, co se dá koupit u nás daleko lepší. Už tak vlastní "třetinu" světa a bude hůř.

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#64 Příspěvek od robo »

rnbw píše:Pri tychto hrackach byva problem, ze to nema regulaciu otacok ani brzdu. Na jemne veci nebezpecne, na velke slabe.
Otáčky pokud jsou pomalé, zpřevodované tak regulace až tak netřeba, Co mě chybí a může být nebezpečné je nemožnost nastavení momentu. Což u drobných věcí a šroubování do měkkých materiálů je potřebné. Při práci se na to musí myslet a opatrně šroubovat.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#65 Příspěvek od rnbw »

Dostal som kedysi Bosch Ixo - malo to rovnake problemy, tak som ho nepouzity predal. Male veci jedine rucne a kvalitnym nastrojom (nepouzivat tie cinske "hodinarske" smejdy, co nemaju normalnu rukovat). A pri skladani najprv tocit jemne skrutkou opacnym smerom az pokym zapadne do zavitu.

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#66 Příspěvek od forbidden »

To já mám takovýho stařečka, určitě přes 15 let, původně ještě s NiCd. Už má třetí sadu baterek a stále funguje. Fotka je z webu, já mám podstatně zachovalejší kus. Hlavně má klasický mechanický nastavení momentu.
Přílohy
B&D
B&D

Uživatelský avatar
FHonza
Příspěvky: 1443
Registrován: 20 lis 2012, 01:00
Bydliště: Praha

#67 Příspěvek od FHonza »

robo píše: Mám rád výrobky xiaomi a uvažoval jsem nad jejich šroubovákem. Šroubovák má prý zásadní chybu a to baterii, nic to nevydrží. u toho mého je snad 18650 takže výdrž bude určitě lepší.
Dostal jsem jako dárek Xiaomi Wowstick a magnetickou podložku Wowpad (názvy mi přijdou poněkud idiotské). To pero je na 2xAAA, mám tam Eneloop a něco to vydrží. Super na hračky, modely, notebooky a pod. Prostě na věci, kde je hodně šroubků a není potřeba moc velká síla. Ta podložka je taky dobrá. Na ní dávám bílý papír a pak "shlukuju" šroubky a rovnou si píšu odkud jsou. Obzvlášť u notebooků.

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#68 Příspěvek od robo »

Toto zboží se nehodí do určené kategorie ale bude zima, bude mráz...a rukavice se budou hodit i nám. Mají vyhřívání, 3 stupně, napájení je realizováno Li-Pol baterii 3000mAh v každé rukavici, pod zipem. Nabíjet baterie se dají souběžně, je k tomu kabel s rozdvojkou. Adaptér pro nabíjení musíte mít svůj. Cena asi 700kč
Přílohy
rukavice.jpg
rukavice 1.jpg

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#69 Příspěvek od termit256 »

...vyrobeno z recyklovaneho buhviceho a jako bonus budou ruce po vyndani nejakou dobu svitit :-)

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#70 Příspěvek od rnbw »

Len aby v tom nebolo prilis teplo, ked to zacne horiet...

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#71 Příspěvek od p32 »

forbidden píše:To já mám takovýho stařečka, určitě přes 15 let, původně ještě s NiCd.
Mám ho taky a ještě s původními bateriemi. :wink:

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#72 Příspěvek od robo »

Vy dva tam, a když si je koupite v ćesku tak budete mít lepší pocit z bezpečí a kvality materiálu? Tak prosím jen si připravte 3250kč. Nebo jako apple ovce, je to drahý tak to bude určitě kvalitně udělaný výrobek z premium materiálu.
https://www.e-sportshop.cz/cz/thermo-gl ... avice.html

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#73 Příspěvek od p32 »

Tak já mám obyčejné rukavice na lyže za asi 2-3 stovky a hřejí samy. :wink:
Jinak mě vždycky hřeje pocit dobře vykonané práce. :lol:

Uživatelský avatar
scorpions-cz
Příspěvky: 1760
Registrován: 19 bře 2011, 01:00
Bydliště: Jižní Čechy Dačicko

#74 Příspěvek od scorpions-cz »

Jinak mě vždycky hřeje pocit dobře vykonané práce.

No mně hřejou víc ty peníze, za tu dobře vykonanou práci :lol:

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#75 Příspěvek od p32 »

Peníze nejsou důležité, to je samozřejmost. :wink:

Odpovědět

Zpět na „Dílenské vybavení, nářadí, pomůcky, přípravky“