Slevy na jízdné

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
maxijaroslav
Příspěvky: 237
Registrován: 02 čer 2020, 02:00
Bydliště: Brno KrPole

#61 Příspěvek od maxijaroslav »

Původně jsem chtěl přidat komentář na téma "porovnávání čísel vytržených z celkového kontextu", ale myslím, že je to marné.
Asociální provokatéři budou dál hlásat bludy o tom, jak je třeba sebrat důchodcům a studentům nejlépe všechny slevy, protože jinak by nám "prožrali budoucnost" - bez ohledu na to, že na tom prožírání se nejvíc podílí množství zbytečných "neziskovek" a jiné více.
Ale lidem se dá namlouvat, že omezením slev pro studenty a důchodce se hodně ušetří - protože tyto dvě skupiny mají nejmenší možnosti jak se bránit.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#62 Příspěvek od termit256 »

Jj, nadavky, urazky. Tak to vzdy konci kdyz sockam dojdou argumenty, protoze musi celit tvrdym faktum. Na nic vic se nezmohou, svou hloupost neuznaji.

Takze znova a naposled, za vaseho milovaneho sociku dal prumerny duchodce za stejnou cestu dvojnasobek co dnes. Muzete urazet, nadavat, ale to ja asi tak jedine co timto faktem nadelate :-) Tak at vam neprasknou zilky, az budete hledat argumenty ve stylu ...ale vy zase mlatite cernochy.

Kremik
Příspěvky: 3467
Registrován: 30 bře 2012, 02:00
Bydliště: Havířov

#63 Příspěvek od Kremik »

Hubert_79 píše:
Kremik píše:No cáluj, termite, cáluj. Ty si vozíš prdel v autě a na dopravu nedáváš nic.
Ty jsi dobrý pošuk :lol: Leda by jezdil šlapacím autem... Spotřební daň z paliva, DPH je jako nic? Silniční daň, jestli je to auto firemní?
Dobře, tak HROMADNOU dopravu. O čem se tu asi tak bavíme..

termit > Ty nedokážeš pochopit, že jsi člověk jako každej jinej. Až budeš starej páprda a nebudeš moct řídit, bude ti i vlak dobrej. Ovšem za to, že se s ním budeš moct svézt budeš vděčit těm, kteří jim jezdili když tys na ně povýšeně vytahoval frňák. Protože bez nich by tu linku dávno zrušili.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#64 Příspěvek od termit256 »

maxijaroslav píše:...bez ohledu na to, že na tom prožírání se nejvíc podílí množství zbytečných "neziskovek" a jiné více...
Tak jo, drzme se faktu. Vyjmenuj mi konkretni neziskovky kterym bys zrusil financovani a kolik desitek miliard bys tim usetril, kdyz se ti zda uspora tech prozranych 7miliard malo.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#65 Příspěvek od p32 »

termit256 píše: kdyz se ti zda uspora tech prozranych 7miliard malo.
Jaká úspora čeho? Fakt jsi tak naivní nebo blbej, že věříš nějaké úspoře? To se prožere ještě rychleji na podporu pětikoalice a jejich nových úředníků a to tak rychle, že si toho ani nevšimneš. Kde myslíš, že vezmou prachy, které teď musejí vrátit těm podvodným firmám? :lol:
A můžeš to obalovat kecama o sockách apod., ale nic s tím prostě nenaděláš.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#66 Příspěvek od termit256 »

Kremik píše: Ty nedokážeš pochopit, že jsi člověk jako každej jinej. Až budeš starej páprda a nebudeš moct řídit, bude ti i vlak dobrej. Ovšem za to, že se s ním budeš moct svézt budeš vděčit těm, kteří jim jezdili když tys na ně povýšeně vytahoval frňák. Protože bez nich by tu linku dávno zrušili.
Az budu starej, budu splacet dluhy ktere jste vy proziranim pujcenejch penez nasekali. Dluhy zadnym mavnutim kouzelneho proutku nezmizi, jak si socky mysli. Jestli mi neveris, bez si do banky pujcit 50k, prozer je a uvidis co bude :-)

Kdyz budu jezdit vlakem, zaplatim si cestu vlakem. Je amoralni chtit po nekom jinem aby mi ji platil. Kdyz pudu sukat do bordelu, taky nechci aby mi nekdo platil polovinu stetek. A pritom sukani je k zivotu mnohem potrebnejsi nez trajdani vlakem :-)

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#67 Příspěvek od tomasjedno »

jirkati píše:V roce 1988 jsem jako technik nastoupil do Tesly za 7 tis. Kč.
No nevím nevím. Já jsem v r. 1989 pracoval jako samostatný vývojový pracovník v polovodičové fabrice ve třídě T12 (na to bylo třeba mít VŠ a k tomu CSc. nebo 12 let praxe) za 3500 měsíčně hrubého. Byly na to tabulky, tak těm tvým 7k/1988 nevěřím. Nahoru se to rozjelo až po plyšáku. K 7000 jsem dolezl jako vedoucí vývojový pracovník v T13 až v r. 1992, když jsem tam s tím seknul a přešel na OSVČ.

Kremik
Příspěvky: 3467
Registrován: 30 bře 2012, 02:00
Bydliště: Havířov

#68 Příspěvek od Kremik »

termit256 píše:Jen magor nedokaze pochopit, ze normalne myslici clovek nechce platit za dopravu na vejlety nekomu jinemu.
Jenomže ty jim nic neplatíš, jen si to o sobě povýšeně myslíš, protože nedokážet chápat svět v širších souvislostech. To je celé.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#69 Příspěvek od termit256 »

p32 píše:
termit256 píše: kdyz se ti zda uspora tech prozranych 7miliard malo.
Jaká úspora čeho? Fakt jsi tak naivní nebo blbej, že věříš nějaké úspoře? To se prožere ještě rychleji na podporu pětikoalice a jejich nových úředníků a to tak rychle, že si toho ani nevšimneš. Kde myslíš, že vezmou prachy, které teď musejí vrátit těm podvodným firmám? :lol:
A můžeš to obalovat kecama o sockách apod., ale nic s tím prostě nenaděláš.
Kdyz se prachy neprozerou ve slevach tak se usetri, to je prosta matematika. Ale vsiml jsem si, ze novinkovi ekonomove s ni maji problemy. Zbytek je jen hloupe placani o nicem.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#70 Příspěvek od termit256 »

Kremik píše:
termit256 píše:Jen magor nedokaze pochopit, ze normalne myslici clovek nechce platit za dopravu na vejlety nekomu jinemu.
Jenomže ty jim nic neplatíš, jen si to o sobě povýšeně myslíš, protože nedokážet chápat svět v širších souvislostech. To je celé.
A kde myslis ze se ty prachy na slevy berou, ty rozumbrado. Ze je nekdo vycaruje kouzelnym proutkem? :-) Vyvedu te z omylu, trajdani duchodcu po vejletech platim ze svejch dani. Uz to chapes? Zadnej proutek neexistuje.

Kremik
Příspěvky: 3467
Registrován: 30 bře 2012, 02:00
Bydliště: Havířov

#71 Příspěvek od Kremik »

termit256 píše:A pritom sukani je k zivotu mnohem potrebnejsi nez trajdani vlakem :-)
Ha, zase špatně :-) Bezduché šukání z tebe dělá akorát tak trosku. Kdybys napsal "milování se", to by byla jiná. Jenže to se štětkou jaksi nejde, že? K tomu je potřeba trošku víc než pár lováků v kapse. Ale to ty neznáš...

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#72 Příspěvek od termit256 »

Pro duchem pomalejsi jedince. Opravdu zde nemusis rozebirat detaily sukani, to byl jen primer.

Kremik
Příspěvky: 3467
Registrován: 30 bře 2012, 02:00
Bydliště: Havířov

#73 Příspěvek od Kremik »

termit256 píše:
Kremik píše:
termit256 píše:Jen magor nedokaze pochopit, ze normalne myslici clovek nechce platit za dopravu na vejlety nekomu jinemu.
Jenomže ty jim nic neplatíš, jen si to o sobě povýšeně myslíš, protože nedokážet chápat svět v širších souvislostech. To je celé.
A kde myslis ze se ty prachy na slevy berou, ty rozumbrado. Ze je nekdo vycaruje kouzelnym proutkem? :-) Vyvedu te z omylu, trajdani duchodcu po vejletech platim ze svejch dani. Uz to chapes? Zadnej proutek neexistuje.
Jenže daně platíme všichni, víš? Kdybys znal kirchhofovy zákony, pochopil bys to.
Krom toho, ty daně, kterými se tak chvástáš že je platíš, pokud teda opravdu podnikáš, bereš kde? Vydělávají ti je zaměstnanci, žádný kouzelný proutek, jak překvapivě víš, neexistuje. Tak už se konečně přestaň chvástat cizím peřím.

Kremik
Příspěvky: 3467
Registrován: 30 bře 2012, 02:00
Bydliště: Havířov

#74 Příspěvek od Kremik »

termit256 píše:Pro duchem pomalejsi jedince. Opravdu zde nemusis rozebirat detaily sukani, to byl jen primer.
Copak, docházejí ti argumenty, když vytahuješ urážky? Ale máš pravdu, detaily tvých pobytů v nevěstincích opravdu znát nechceme :D

Uživatelský avatar
scorpions-cz
Příspěvky: 1760
Registrován: 19 bře 2011, 01:00
Bydliště: Jižní Čechy Dačicko

#75 Příspěvek od scorpions-cz »

Vydělávají ti je zaměstnanci
Takže všichni zaměstnavatelé jsou nuly, protože jim peníze vydělávají zaměstnanci. To že tu práci musíš sehnat, připravit, vyfakturovat, zaplatit zaměstnancům i když sám zaplaceno třeba nedostaneš to ty nevidíš.
No měl jsem tě křemíku za chytřejšího

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“