Vtipy, vtipné články a odkazy IV

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#601 Příspěvek od Celeron »

Jméno a zaměstnání je mnohem tmavší inkoust než vybledlej zbytek. A tahy některých písmen jsou rozdílné. Jednoznačně zfalšovaný, na to ani nemusím být písmoznalec. :wink:
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#602 Příspěvek od p32 »

Ale jistě. Právě, že nemusí nikdo komplikovaně hodnotit něco jiného, když není slepej a vidí neshodu jmen. To ostatní je zbytečná omáčka.

Uživatelský avatar
dobrman
Příspěvky: 1470
Registrován: 12 srp 2012, 02:00
Bydliště: J H

#603 Příspěvek od dobrman »

na 99% je to upravený z tohohle originálu:
https://www.zholesova.cz/wp-content/upl ... D-list.jpg
........Nedůvěřuji velbloudům a obecně nikomu, kdo dokáže týden nepít........

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#604 Příspěvek od PotPalo »

Zaujímavé, že je tam kolónka "charakter". A nevyplnená. To dnes by tam bolo v nej samé "bez". :D
Zlu sa neustupuje, proti zlu sa bojuje.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#605 Příspěvek od p32 »

Jenomže ta kolonka "charakter" nebyla o charakteru dotyčného, ale o specializaci zaměstnání. Tenkrát ještě platilo jiné hodnocení kvalifikace a na něco jsi musel mít fakt nějaký výuční (tovaryšský) list, abys to mohl dělat.

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#606 Příspěvek od keemo »

p32 píše:Myslíš? Viděl jsi někdy originál? Mě spíše udivuje, že se jméno podpisu neshoduje s tím předepsaným. :lol:

Nevidel ale jsou tam provedene dost okate zmeny.
Zmena barvy papiru nad jmenem a prijmenim, chybejici potisk papiru, zbytek puvodniho jmena nad novym textem, chybejici horna linka okenka kam se vpisuje jmeno,chybejici potisk a zmena barvy v poli zamestnani/charakter...a jak uz bylo zmineno minimalne barva pisma je jina ...Staci? Podpis jsem nezkoumal.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#607 Příspěvek od p32 »

Takže se přiznáváš, že jsi složitým způsobem dedukoval, že je to falešné, když i děcko z páté třídy nebo klasický český úředník prvním pohledem zjistí neshodu ve jménech? :lol:

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#608 Příspěvek od keemo »

Nemam se k cemu priznat, stacilo se podivat na policko se jmenem a je videt ze je to fals...

Uživatelský avatar
007
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 216
Registrován: 11 lis 2003, 01:00
Bydliště: střední čechy

#609 Příspěvek od 007 »

Můj oblíbený:
Sedí chlápek v hospodě, pije jedno pivo za druhým a po každém pronese "🤐 Audi". Vedle sedící chlápek to už nevydrží a řekne mu "co máš proti Audi, to není tak špatné auto". Ten první odpoví "to je tochu jinak. Já jezdím kamionem, dnes ráno bylo klouzavo, trochu to ujelo a já byl ve škarpě. Tak koukám, co budu dělat, když za mnou zastaví mlaďas v audině a zeptá se, zda chci vytáhnout. Tak mu říkám: ten kamion má 10 tun a přívěs dalších 15. Když mě vytáhneš, tak ti ho vykouřím". 🤐 AUDI.
007

Uživatelský avatar
dobrman
Příspěvky: 1470
Registrován: 12 srp 2012, 02:00
Bydliště: J H

#610 Příspěvek od dobrman »

dobrej Hamáčkův soused .... :D :D
(starší, ale dobrý)

https://www.youtube.com/watch?v=VZ0TKcRNKKM
........Nedůvěřuji velbloudům a obecně nikomu, kdo dokáže týden nepít........

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#611 Příspěvek od PotPalo »

Na tom je niečo vtipné? Pokiaľ to bolo neskoro v noci, a televízia mu svietila cez okno rovno do postele, že nemohol spať, tak je právom rozčúlený. Fakt mohli svietiť niekde inde. :|
Zlu sa neustupuje, proti zlu sa bojuje.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#612 Příspěvek od rnbw »

Dnes si pøipomínáme první dochovanou zmínku o krádeži bicyklu, konkrétnì ve znìní: "Cyril a Metodìj pøišli o kolo roku 863."

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#613 Příspěvek od EKKAR »

A tu hádanku, jak napíšete do křížovky výraz obsahující 6 písmen s vysvětlivkou "palivo z 15. století" znáte?

Pro mentálně nedostačující - odpověď je samozřejmě subjekt v dnešní den vzpomínanej - nějakej tehdejší uječenej reformátor jménam Janek Husa ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#614 Příspěvek od Hill »

Ovšem pozor - někteří autoři křížovek naopak požadují jméno prvního českého kosmonauta, který uhořel při startu.

Historie není fyzika - záleží na tom, kdo ji vykládá...

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#615 Příspěvek od Celeron »

To je na mě Hille nějaký složitý, sice uhořel ale do nebe snad odletěl, nebo né? :oops:
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“