Vtipy, vtipné články a odkazy (odděleno, uzamčeno)

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#616 Příspěvek od Artaban001 »

Je to vtípek.
Mám obavu, že by se hélium ve pivu nerozpustilo natolik, aby dokázalo změnit hlas. Navíc pro takovýhle efekt se jej musí vdechnout docela velké množství, aby naředil vzduch v plicích .

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#617 Příspěvek od EKKAR »

Artaban001 píše:Je to vtípek.
....
Určitě. A to myslím zcela vážně - protože z pití uvolněnej plyn nejde přes hlasivky, to by museli glgat do plic. Ze žaludku uvolněnej plyn vytváří docela jinačí (pa)zvuky ... Vůbec nejde o to, kolik se ho v tom údajným pivu rozpustilo nebo ne - protože u biologicky normálně vyvinutýho člověka neexistuje propojení mezi hltanem a hrtanem POD hlasivkama, který by dovolovalo plynům ze žaludku procházet přes hlasivky a generovat zvuk ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#618 Příspěvek od Celeron »

Opak je se nadechnout Argonu 46. Takovej bas snad nikdo od přírody nemá. :) Pro případný zájemce ale doporučuju Argon šmrncnout aspoň 10% kyslíku (ideál16%) a neblbnout s tím dlouho, jinak to může dopadnout všeljak. (Argon je cca dvojnásobně "hmotnej" než dusík.)
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#619 Příspěvek od EKKAR »

Fluorid sírový je ještě těžší - asi 6x proti vzduchu. Ten když "naleješ" do akvárka, tak na něm z Alobalu složená lodička regulérně plave ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#620 Příspěvek od TAKJAN »

Telefonát na lince 158:
Muž: „Ztratila se mi žena. Jela jen do obchodu a ještě se nevrátila.“
Policista: „Jak je vysoká?“
Muž: „Menší než já, ale nevím přesnou výšku.“
Policista: „Štíhlá? Při těle?“
Muž: „No není ani štíhlá, ani tlustá, nevím....“
Policista: „Jakou má barvu očí?“
Muž: „Nedokážu říct... takhle narychlo.“
Policista: „Barva vlasů?“
Muž: „Barví si je. Asi. Podle nálady....“
Policista: „Jaké měla oblečení?“
Muž: „Nějaké kalhoty a tričko, přesně si nepamatuji...“
Policista: „Odjela autem?“
Muž: „Ano!“
Policista: „Co to bylo za vůz, můžete ho popsat?“
Muž: „Značka ABA-86522, tmavomodré Audi A8quattro, střešní okno, 18palcové disky s ET35, obsah motoru tři litry V6, výkon 333 koní, osmistupňová automatická převodovka s možností tiptronic do polohy manuálu. LED světla pro všechny polohy, malinký škrábanec na levých předních dveřích, flek od zmrzliny na zadním pravém sedadle, přední pravý disk mírně škrábnutý od parkování...“ (v tu chvíli se muž rozplakal)
Policista: „Nebojte se, pane, vaše auto najdeme!“

Taky bych nevěděl co měla na sobě, a barva vlasů?:-))
Přílohy
14369957_1619341735030390_564231660403411033_n.jpg
(97.42 KiB) Staženo 22 x
14202597_1316381041713204_2698695959991222606_n.jpg
(98.61 KiB) Staženo 28 x
euroblbec.jpg
(90.79 KiB) Staženo 45 x

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#621 Příspěvek od TAKJAN »


Uživatelský avatar
milous2
Příspěvky: 791
Registrován: 29 čer 2011, 02:00
Bydliště: u Kolína

#622 Příspěvek od milous2 »

https://www.novinky.cz/domaci/416490-st ... dniku.html

Jeden z mnoha názorů z diskuse pod článkem,který mě pobavil:

"Petr Jungmann, Praha
Úterý, 4. října 2016, 16:32:58 | Souhlasím | Nesouhlasím | +16
Podivnosti ohledně parkování neplatí jen pro Brno. Když jsem v Praze na Žižkově zaparkoval mimo vozovku a mimo chodník na ničím neoznačené místo které bylo pokryto asfaltovým povrchem, tak jsem nepředpokládal že se dopouštím přestupku. Po necelé hodině jsem se k autu vrátil a to již bylo "obuto" městskou policií. Po jejím přivolání jsem dostal vysvětlení, že stojím na městské zeleni. K mé námitce, že je místo vyasfaltované, mi bylo sděleno, že ten asfalt má charakter městské zeleně. Od té doby se již ničemu nedivím." :lol:

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#623 Příspěvek od TAKJAN »

Jenže to bylo jen nějaké brněnské nařízení, neplatné už a kdo zaplatil, je ko.....

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#624 Příspěvek od EKKAR »

Chyba, Honzo - nebylo brněnský, ale "prajzký" - jedná se o Vyhlášku Hlavního Města Prahy, která od bůhvíkolikátýho roku nařizovala při příčným stání parkovat vejfuckem do ulice, ne k chodníku - a protože platila jen lokálně na území hlavního města, bylo chybou, že se podle ní brněnská "skvadra Myslících Pomalu" odhodlala pokutovat řidiče, který zaparkovali v tý jedný ulici zadkem k baráku a nějaká brettschneiderovská svině je okamžitě nabonzovala... Tudíž protože ta vyhláška v Oltecu neměla co platit, ani tamější Městská Příživa neměla podle ní co pokutovat.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#625 Příspěvek od TAKJAN »

Tak jo, věděl jsem, že to bylo jen někde.

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#626 Příspěvek od Standa99 »

EKKAR píše:Chyba, Honzo - nebylo brněnský, ale "prajzký" - jedná se o Vyhlášku Hlavního Města Prahy ...
Prajzáci žijou trochu jinde (na prajzké) :)
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#627 Příspěvek od TAKJAN »

Prezidentští kandidáti Clintonová a Trump přijdou do pekárny. Hillary ukradne tři rohlíky, strčí si je do kapsy a říká Donaldovi: .Vidíš, jak jsem chytrá? Mám to, co chci, pekař nic neviděl a já ani nemusím lhát. Já vyhraju volby!!! Donald odpovídá: "Krádež a klam, typická nepoctivost, jakou předvádíš Americe stále. Ale já ti ukáži čestný způsob, jak se dostat ke stejnému výsledku.. Pak požádá majitele pekárny o rohlík se slovy, že mu ukáže kouzlo. Sní jej, a požádá o další a další. Když sní třetí rohlík a pekař se začne zajímat, v čem spočívá to kouzlo, tak Donald říká: "Podívej se Hillary do kapsy..
Přílohy
potrati.jpg
(101.31 KiB) Staženo 11 x

Uživatelský avatar
frpr666
Příspěvky: 1051
Registrován: 28 pro 2009, 01:00

#628 Příspěvek od frpr666 »


Uživatelský avatar
Jimmi2
Příspěvky: 1177
Registrován: 04 led 2010, 01:00
Bydliště: Praha, Teplice

#629 Příspěvek od Jimmi2 »

milous2 píše: ...v Praze na Žižkově zaparkoval mimo vozovku a mimo chodník na ničím neoznačené místo které bylo pokryto asfaltovým povrchem, tak jsem nepředpokládal že se dopouštím přestupku. Po necelé hodině jsem se k autu vrátil a to již bylo "obuto" městskou policií. Po jejím přivolání jsem dostal vysvětlení, že stojím na městské zeleni. K mé námitce, že je místo vyasfaltované, mi bylo sděleno, že ten asfalt má charakter městské zeleně. Od té doby se již ničemu nedivím...
Náhodou bys to místo nedokázal přesně popsat či určit na nějaké internetové mapě.....?

Uživatelský avatar
milous2
Příspěvky: 791
Registrován: 29 čer 2011, 02:00
Bydliště: u Kolína

#630 Příspěvek od milous2 »

8O 8O 8O ?

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“