starej ale dobrej

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Jimmi2
Příspěvky: 1177
Registrován: 04 led 2010, 01:00
Bydliště: Praha, Teplice

#646 Příspěvek od Jimmi2 »

Hlavně musí ta prohibice skončit do krajských voleb. Nebo obyvatelstvo vystřízliví a to pak budeme na ty výsledky koukat :D

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#647 Příspěvek od TAKJAN »

Kdo chce rum pít, hůl si vždycky najde

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#648 Příspěvek od TAKJAN »

Jeden zbohatlík udělal velikou párty. U své luxusní vily měl obrovitý bazén plný tropických rostlin, krokodýly, piraň a jiných lidožravých živočichů. Hostitel na začátku prohlásil, že pokud se někdo odváží a přeplave napříč bazénem, tak mu on v rámci svých širokých finančních možností splní tři přání. Nikdo se samozřejmě nehlásil, takže se všichni věnovali normální zábavě. Najednou se ozvalo velké šplouchnutí. Oči všech padly do bazénu, kde se kdosi zuřivě snažil dostat na druhou stranu. Za zadkem mu cvakaly krokodýlí čelisti, ale měl štěstí a podařilo se mu to. Hostitel k němu přiběhl a povídá:
"To je neuvěřitelné. Jste cvok, ale fantastický. Řekněte svá tři přání."
Chlápek se ještě ani nevydýchal a povídá:
"Eh, támhle ve vitríně ta vaše brokovnice, dejte mi ji. Jo, a potom, v tom šupleti dole určitě budou nějaké patrony, ty mi taky dejte. A za třetí, ukažte mi toho hajzla, co do mě strčil."


Žena smaží volské oko, když v tom do kuchyně vtrhne muž a začne křičet: "Pozor! Pozor! Víc oleje! Potřebuje to víc oleje! Pozor! Otočit! Otočit! Otočit! Rychle! Pozor! Pozor! Zbláznila ses? Ten olej! Proboha sůl, sůl! Nezapomeň na sůl!"
Žena už to nevydrží a úplně vynervovaná se ptá: "Co tak řveš? Myslíš si, že neumím udělat volské oko?"
Muž klidným hlasem odpoví: "To jen, abys měla představu, jaké to je, když mi kecáš do řízení!"
Nedal jsem to sem už?

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#649 Příspěvek od ok1hga »


Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#650 Příspěvek od tomasjedno »


Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#651 Příspěvek od ok1hga »

to máš jedno . . .
. . . dobrou noc !

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#652 Příspěvek od Hydrawerk »

http://www.super.cz/15295-zamer-nebo-na ... kline.html
Sice trapný, ale zato originální.

Uživatelský avatar
Jimmi2
Příspěvky: 1177
Registrován: 04 led 2010, 01:00
Bydliště: Praha, Teplice

#653 Příspěvek od Jimmi2 »

Já myslím, že tenhle symbol je české specifikum. Jinak by ho třeba nemohl mít Renault na kapotě nebo Umbro na oblečení.
Takže od Supru dobrý, ale přeložit text do cizího jazyka by možná nemělo smysl.

Jirka
Příspěvky: 2031
Registrován: 01 črc 2005, 02:00
Bydliště: zbídačený kraj
Kontaktovat uživatele:

#654 Příspěvek od Jirka »

jeden aktuální z iDěsu

Přišel takhle ostravsky Dežo do nalevny a chtěl nalit vodku. "Nedam, je ta prohybyca," řekl mu hospodsky. "Ja se z teho asi poseru," zaklel Dežo.
*****

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#655 Příspěvek od Habesan »

Jimmi2 píše:Já myslím, že tenhle symbol je české specifikum.
Zbláznil ses? Pro svoji jednoduchost je tenhle symbol znám od úsvitu lidstva, i když taky mohl představovat sluníčko v době, kdy lidé ještě neuměli namalovat kolečko.
Pokud vím, patří mezi symboly dochované v Pompejích (další dochované nápisy jsou ještě výmluvnější).
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

Uživatelský avatar
Jimmi2
Příspěvky: 1177
Registrován: 04 led 2010, 01:00
Bydliště: Praha, Teplice

#656 Příspěvek od Jimmi2 »

V Pompejích jsem to teda neviděl. Ač jisté nahotiny ano 8-)

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#657 Příspěvek od TAKJAN »

Jak funguje marketing

Uvidíte na večírku nádhernou dívku. Jdete k ni a řeknete: ˝Jsem perfektní v posteli.˝ To je Direct Marketing.

Jste na večírku s partou přátel a uvidíte nádhernou dívku. Jeden z vašich přítel k ní půjde, ukáže na vás a řekne: ˝ On je perfektní v posteli.˝ To je Reklama.

Uvidíte na večírku nádhernou dívku. Jdete k ni a vyžádáte si její telefonní číslo. Druhý den na to číslo zavoláte a řeknete: ˝Jsem perfektní v posteli.˝ To je Telemarketing.

Uvidíte na večírku nádhernou dívku. Jdete k ni a nabídnete jí drink. Přitom jí upravíte šaty a lehce zavadíte o ňadro. To jsou Public Relations.

Uvidíte na večírku nádhernou dívku. Ona k vám přijde a řekne: ˝Slyšela jsem, že jste perfektní v posteli.˝ To je účinek Obchodní známky.

Uvidíte na večírku nádhernou dívku. Jdete k ni a umluvíte ji, aby odešla s vaším přítelem. To je činnost Obchodního zástupce.

Váš přítel ji nedokáže uspokojit a zavolá vás na pomoc. To je Technická podpora prodeje.

Jedete na večírek a cestou si uvědomíte, že ve všech domech v ulici bydlí jistě krásné dívky. Stoupnete si do prostředku ulice a křičíte: ˝Jsem perfektní v posteli.˝ To je Spam.

Uživatelský avatar
ohryzek36
Příspěvky: 2369
Registrován: 24 pro 2008, 01:00
Bydliště: Zlínsko

#658 Příspěvek od ohryzek36 »

Také něco zkusím - doufám, že to tady už není...

Miláčku řekni, nejsem tlustá v těhle džínách?
Nebudeš se zlobit když ti řeknu pravdu?
Ne, to ne...
Spím s tvojí sestrou....


Chlapec a Dievča na prvom rande:
Ona: A čo vlastne robíš?
On : Som Skladateľ.
Ona : A čo skladáš?
On : Cement z vlečky


V porodnici: "To vaše mimino má takový inteligentní výraz..." - "Nedivte se, vždy jsem s ním chodila devět měsíců na gymnázium!"


Co tě nezabije... to většinou opravdu hodně, hodně bolí...


Jeden ukrajinský dělník ze stavby přišel k doktorovi a
lámanou češtinou mu vysvětluje, že má zácpu. Doktor ho
prohlídne a pak povídá:
"Předkloňte se a opřete se tady o stůl."
Zedník se přehne přes stůl a doktor ho vší silou kopne do
***** a pak ho pošle na záchod. Zedník za chvilku vyjde
ven a povídá:
"Doktore, to je paráda. Co mám dělat, aby se mi to
nevrátilo?
"Přestaňte se utírat pytlema od cementu."


Najebaný chlápek letí na autobus...číslo 7 už pomalu odjíždí,na něj mává a řidič zastaví...
Chlápek: "Jedete na Olešnou?".
Řidič : "Ano,jedu."
Chlápek : "Tak jeďte."


Kdo chce rum pít, hůl si vždycky najde

Ukázalo se že češi opravdu nemají problém s alkoholem ale bez něj...

Otevřu noviny Methanol, otevřu internet methanol no já se už bojím otevřít i tu slivovici.

Podle výzkumů z roku 1998 snižují dva panáky denně riziko koronárních onemocnění o 30-50 % – přirozeně s výjimkou metanolu, který má účinek 100%.

Myslím, že vláda ukrutně riskuje. Jestli to bude trvat řadu dní, tak spousta lidí stihne vystřízlivět! A začnou třeba i myslet!

Raději pijte burčák, lepší se posrat než oslepnout.

Nová doba přináší nové vtipy.
Sedím takhle po hokeji v hospodě a najednou někdo povídá : "Jdu domu na panáka."

Prý se už neříká při ťukání panákama "na zdraví", ale "na viděnou".

Prohibice mi nepřipadne jako šťastný nápad, půlka národa vystřízliví a nebude moc šťastná co tady uvidí

Akce: Fernet 1L, obsah alkoholu 20% + 20% zdarma.

Schwarzenberg: Tresty za porušení prohibice budou tvrdé. Vzpomeňte na Ratha. A to měl jenom víno.

Vyměním láhev Amundsenky za iPhone 5!

Prodám litr domácí slovovice, dvě sedmičky finské vodky a litr metaxy za lidovou cenu 12000Kč.

Charitativní koncert pro oběti metanolu uspořádalo hvězdé duo Bílá - Hůlka.

Vcera jsem si s jednou holkou na chatu dohod rande a pak jsem skocil do trafiky pro litr a pul vodky. Kdyz rande, tak naslepo..

AKCE! K 5ti litrům naší skvělé Vodky slepecký pes Zdarma!
...

Podle nejnovějšího výzkumu má prohibice vliv na zvyšování počtu laciných vtipů. :D

Uživatelský avatar
vrky
Příspěvky: 1738
Registrován: 28 lis 2004, 01:00
Bydliště: pod Black Mount

#659 Příspěvek od vrky »

Trochu černého humoru.


Obrázek

Uživatelský avatar
Vogon
Příspěvky: 1618
Registrován: 14 kvě 2009, 02:00
Bydliště: Brno

#660 Příspěvek od Vogon »

Tomuhle se říkalo soutěž o zlatou mříž. :D

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“