Co jste pøinesli zajímavého ze sbìrného dvora 3

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
vasilceral
Příspěvky: 380
Registrován: 09 led 2011, 01:00
Bydliště: Hradec Králové

#661 Příspěvek od vasilceral »

Dělám si cestovní spaní do Alhambry, a tak sběrný dvůr vypomáhá. Potřeboval jsem něco pro vysouvací vařič, a tak pomohla kostra DVD+VHS šíře 43 cm. Měl jsem dva kousky Philips a Sony, oba funkční ale bez dálkáče, a světe zboř se, střeva navlas stejný jen obalka jiná. Už budu mít kompletaci hotovou a via Evropa.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#662 Příspěvek od Celeron »

Já se v pátek ohnul u kontejneru pro nějakou přenosnou Oravu C4???. Když jsem ji otočil obrazovkou ke mě, tak jsem zaplakal, nějakej 🤐 ji snad tahal za sebou na špagátě po zemi obrazovkou dolů. Tak podrápanou obrazovku a masku jsem nikdy neviděl. No zůstala tam...
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#663 Příspěvek od sinclair »

Měl sis aspoň vytahat moduly vole :D

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#664 Příspěvek od Celeron »

A na co? Žádnou jinou Oravu nemám. :wink:
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#665 Příspěvek od xsc »

Do tý, co se najde příště :-)

Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#666 Příspěvek od Eleman »

Dnešní úlovek: ENCORE P-160-3D. Na to, že jsou to plasťáky, hrají celkem slušně. Vyčistím, možná stříknu na černo a asi si je nechám k některému PC
Přílohy
Encore.jpg
(283.07 KiB) Staženo 36 x
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

Uživatelský avatar
weed_smoker
Příspěvky: 2675
Registrován: 02 pro 2011, 01:00
Bydliště: Jaroměř

#667 Příspěvek od weed_smoker »

Hliníkovou bedýnku NOKIA TMF-3CB.Zvenku nic moc,jen 1xDB15M,1xRJ-45 a nějaký N-ko nebo SMA-čko(velký jako BNCák,ale se závitem).Vevnitř je anténní útlumák(vypadá precizně),pak tam jsou 4 vícevrstvý DPS s převážně SMD dílama a na jedný je MITSUBISHI M57704H coby PA.Pak 1 elyt (modrej axiál PHILIPS) 1m/25V- a několik oranžových radiálních s červenym popisem,nejčastějc 10uF/35V- Logo výrobce je písmeno M ve čtverci s kulatejma rohama.Jen škoda,že nemam čim to vyfotit.

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#668 Příspěvek od ok1hga »


Uživatelský avatar
decmen
Příspěvky: 572
Registrován: 25 zář 2013, 02:00
Bydliště: Chlumec n.C.

#669 Příspěvek od decmen »

Tenkrát mě stál kolem 37kKč plus 3,5kKč aktivace, 10Kč minuta hovoru (i příchozího ! ) - to byly časy !
A to jsem ho kupoval na podzim, na jaře za něj dal kolega 80 klacků :-(

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#670 Příspěvek od Mysteri »

U nás bola cena za minútu, mám dojem, 15Sk. Samozrejme, tiež sa platilo aj za prijaté hovory. Šéf mal vtedy Benefon delta, cena vtedy cca 80 - 100 tisíc . Nepamätám si už presne vtedajší priemerný hrubý plat, ale isto to bolo vtedy viac, ako 10 mesačných. Dnes by to vychádzalo z hruba na minimálne 9 tisíc €..!!! Sekretárka mala však zakázané dávať luďom toto číslo na jeho mobil, práve vďaka platbám aj za prijaté hovory. To boli časy... :lol:

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#671 Příspěvek od rnbw »

Pri kontajneroch bola papierova taska z Lidlu a v nej 2.1 repro Trust 16547. Nefunguje lavy kanal.

Uživatelský avatar
vasilceral
Příspěvky: 380
Registrován: 09 led 2011, 01:00
Bydliště: Hradec Králové

#672 Příspěvek od vasilceral »

Včera jsem navštívil SD a neznámý kolega asi nás opustil a dědicové nasypali nepřeberné množství součástek do koše z elektronikou. Pár kousků co jsem dostal mám, co se vešlo do kapsy a ostatní jenom na centrálním dvoře, kam neznám kontakt. Je to velká škoda, malý bastlíři by měli plno součástek- i nové kusy na bastlení. V Hradci je též kroužek mladých bastlířů, mohli do tam dát. Já děti taky informoval a až nebudu kam s tím co po mě zůstane. Vasil.

Uživatelský avatar
danyel
Příspěvky: 55
Registrován: 09 črc 2007, 02:00

#673 Příspěvek od danyel »

V Malešově u KH je v kovošrotu asi 5 kusů R114 a spousty součástek.Prý dědicové vyklízeli.Budu muset taky asi něco vyhodit sám.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#674 Příspěvek od Hubert_79 »

Dopoledne jsem nahlédl do červeného kontejneru a tam tablet. Vytáhnu to, je to Samsung Galaxy Tab 8.9 s kabelem do USB v téměř intaktním stavu. Připojil jsem to doma na nabíječku, chvilku nic, pak baterka se žlutým troúhelníčkem, pak se to zaplo. Normálně to funguje, wifi, zvuk, dotyk... Je v tom sice Android 3, což je už pravěk, ale dobrý.
Jsem ještě zvědav, kolik to na tu baterku vydrží, asi to už bude mít ta baterka za sebou.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#675 Příspěvek od sinclair »

JAK jsi to vytáhl? Máš na to nějakej vercajk?
Taky jsem tam párkrát zahlídnul interesantní přístrojek, ale nenašel jsem způsob, jak to tam odsud bezpečně dostat /teda bezpečně pro sebe/.

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“