Vtipy, vtipné články a odkazy III

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#691 Příspěvek od ok1hga »

spíše by mě rozesmálo, kdyby ji nařkl ze znásilnění nějaký hubený mladík . . .

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#692 Příspěvek od ZdenekHQ »

masar píše:
ZdenekHQ píše:...Raketu naposledy rozmlátila Plíšková v květnu 2018 a dostala pokutu.
Šlo o to, kdo ji nikdy nerozbil...
To máš opravdu problém i s mým konstatováním, kdo byl(a) z ČR poslední, nebo si honíš nějaký ego? :wink:
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

masar
Příspěvky: 12295
Registrován: 03 pro 2005, 01:00

#693 Příspěvek od masar »

To si můj příspěvek špatně, ale opravdu špatně vysvětluješ.:D Zdá se mi, že už po druhé? Netrap se tím, nemám vůbec žádný problém s tvým konstatováním, že Plíšková byla poslední, kdo rozbil raketu. Jen to vypadalo, že já o voze a ty o koze a tak jsem myslel... ...mám vůbec myslet? :wink:

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29693
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#694 Příspěvek od EKKAR »

Navíc Plešku ta pšonská soudcobaba skutečně poškodila tím, že odmítla uznat zcela zjevnou chybu čárový rozhodčí - na tom inkriminovaným záznamu bylo jasně vidět spršku antuky vyhozenou odrazem balónku - a ta sprška během letu MIMO KURT zakrejvala lajnu, musela tudíž bejt vyhozená mičudkem na místě ležícì ještě UVNITŘ ZALAJNOVANÝHO PROSTORU. Ergo kladivo, Pleška měla dobrej míč a soudcobaba byla slepá jak patrona. Vopicím Williamsovejm se doposud skoro nikdo nedokázal postavit ani v kurtu, ani mimo něj , tak si podle toho foukaj kulky...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#695 Příspěvek od ZdenekHQ »

masar píše:...mám vůbec myslet? :wink:
Raději ne. Z hlediska logiky a důkazů to nemůžeš vědět, kdo kdy kde rozbil raketu. Ale jsou jisté viditelné případy, kdy to opravdu vidět je. A že Serena neunese prohru je úplně někde jinde, než když Plíškové neuznají jasný non-out, teda čistý míč...
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#696 Příspěvek od TAKJAN »

O VEGANECH

„Oni sežerou úplně všechno. Přijedou sem autobusy, z nich vyběhnou hladoví vegani a cpou se vším možným. Listí, kytky, kůra stromů, větve, bobule, jim je to jedno. Sežerou, na co přijdou,“ nechal se slyšet Juan Malakesh, obyvatel vesničky Vallsa, která leží v Peru na kraji deštného pralesa. Juan je očitým svědkem pravidelného nájezdu veganů.
„ Sousedovi partička veganů sežrala střechu. Měl ji ze slámy. Pokusili jsme se nějak aktivně bránit. Celá vesnice se srotila, vzali jsme klacky a pokusili se je zahnat zpátky do autobusů. A co myslíte? Klacky nám sežrali. Dokonce i násadu od lopaty mi snědli. “
„ A nejhorší jsou ty jejich kecy. Pobíhají tady po okolí, žerou nám slaměné střechy i zrní, co máme pro slípky a každému na potkání vyprávějí, že nejedí maso, že jsou vegani a že od té doby, co jsou vegani, se cítí báječně. Žádné zdravotní problémy ani únava. Přemlouvají nás, abychom byli rovněž vegani. Jak můžeme být vegani, když všechno kolem vyžrali? Zvířata nemají co žrát, takže umírají v mukách. Příští týden máme zasedání kmenové rady, kde se rozhodne, zda se vrátíme ke kanibalismu. Je to jediné řešení. Nic jiného, kromě veganů, tu k jídlu stejně už nezbylo, “ svěřil se Juan Malakesh.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#697 Příspěvek od ZdenekHQ »

Já jsem kdysi četl jakousi českou pohádku o dědkovi, co sežral střechu ze slámy či co to bylo. Bylo to tak krásně napsaný, že jsem u toho dostal hlad a chuť na tu střechu taky. Možná jsou ti vegani jen snadno manipulovatelní a sežerou taky všechno, co jim kdo popíše jako stravu... :D

P.S. https://www.promaminky.cz/pohadky/ke-ct ... dedek-3598
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#698 Příspěvek od workhard »

Plíšková rozmlátila empair a to vcelku oprávněně, když jí neuznali míček, co byl 10cm v kurtu.
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#699 Příspěvek od forbidden »

Tak už ani karikatury nejsou podle některých v pořádku. :evil:

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#700 Příspěvek od sinclair »

To je celá Amerika. Od zdi ke zdi, úplně ve všem.
Byli tam původně přivezeni na práci a u toho mělo taky zůstat. Že si na tom někdo honí triko, jako tady u nás neziskovky na integraci, to je další takový zástupný problém.
Podej prst a sežerou ruku i s rukávem.
Stačí se pozorně mrknout, jak to vypadá dneska obecně v Africe /když jsou to ti údajní afroameričani/, co za náplň mají ty čluny na jedno použití atd.
Například Mandelu měli odsoudit za vyvolávání rasových nepokojů a okamžitě zastřelit. Ne z něj dělat mučedníka, to byla zásadní chyba.
To samý zrušení segregace ve Státech. Osudová chyba, co už nepůjde napravit.

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#701 Příspěvek od konosuke »

je tragickým paradoxem že v českejch tzv.montovnách skoro neuvidíte na provoze chlapa natož Čecha, makaj tam gastarbeitři (ponejvíc ženský) polské, slovenské i ukrajinské a to všechno navzdory tomu že nezaměstnanost - jakkoli letos rekordně nízká - není nulová ! kdo tomu rozumí ? nebo 18-20t Kč/měs. brutto + bónusy je dnes málo ?
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#702 Příspěvek od Hubert_79 »

nebo 18-20t Kč/měs. brutto + bónusy je dnes málo ?
Je.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#703 Příspěvek od sinclair »

Jak kde a jak pro koho.

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#704 Příspěvek od konosuke »

no, v ústeckém a moravskoslezském je to příjem takmer královský
vyzkoušejte si
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#705 Příspěvek od Hubert_79 »

vyzkoušejte si
Jeden jediný rozumný důvod, proč toto dělat? Dobrovolně?
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“