Vtipy, vtipné články a odkazy III

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#721 Příspěvek od Hubert_79 »

tam kde za dvacet nevstávaj z postele
To tak na diskusích na idnes, kde si akorát poměřujou č_ráky a machrujou. Pak sednou do autobusu a jedou kroutit dvanáctku do amazonu.

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#722 Příspěvek od konosuke »

ale to se ví...chtěl jsem do lisovny LP v Loděnicích GZ media (znáte, že jo) a personální povídá: pane ! mám problém obsadit linku, dojičky ze zrušených JZD nenastoupí za třicet !
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
rimi
Příspěvky: 288
Registrován: 26 čer 2011, 02:00
Bydliště: Pribor

#723 Příspěvek od rimi »

konosuke píše:je tragickým paradoxem že v českejch tzv.montovnách skoro neuvidíte na provoze chlapa natož Čecha, makaj tam gastarbeitři (ponejvíc ženský) polské, slovenské i ukrajinské a to všechno navzdory tomu že nezaměstnanost - jakkoli letos rekordně nízká - není nulová ! kdo tomu rozumí ? nebo 18-20t Kč/měs. brutto + bónusy je dnes málo ?
Zajimalo by me, kolik nasi "nastupujici generace" je fuc, asi neni nekde zadne cislo, no vim, ze hodne, jen z blizke rodiny jsou to 3 lidi a to se nekde musi projevit.

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#724 Příspěvek od konosuke »

projeví se, projeví...v mizerné kupní poptávce a tvorbě HDP potažmo naplnění rozpočtu
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#725 Příspěvek od ZdenekHQ »

Hubert_79 píše:No, záleží ještě jakou máš v místě vybavenost, jestli pro cigára musíš autem někam do města nebo tak...
Cigára mě netrápí, pivo vozí kámoš za pár korun přímo z pivovaru (Polička) a udělal si u mě beer-point, takže tady pořád straší nějakej žíznivej soused, v mrazáku mám neustále asi půl prasete a tu drobotinu, co občas potřebuju, tak si většinou objednám na rohlik.cz + vaření se nebojím. Nakonec je to dobrý odreagování při neustálým čučení do počítače či SMD desek.

Takže když se občas stane, že opravdu vylezu z nory, tak starosta uvažuje o tom, že uspořádá ohňostroj. Ale to je jen důsledek jistého životního zklamání a snad to brzy přejde. Jestli mě teda nezavřou, protože musím zaplatit brněnskýmu soudu asi 13000Kč, jenže mně odmítají sdělit číslo jejich účtu a případně variabilní symbol. To je prostě jinej svět. Tak zase asi někomu vynadám...
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#726 Příspěvek od Hubert_79 »

Takže když se občas stane, že opravdu vylezu z nory, tak starosta uvažuje o tom, že uspořádá ohňostroj.
A TV Nova o tom natáčí reportáž. Korangutang dramaticky líčí, že Zdeněk z ...... vyšel na ulici a ptají se místních, co si o tom myslí :lol:
Čili jsi takový "jezevec", bodejť; s lidma je kříž. Já tedy ven chodím, máme kam. Oboru Hvězda, do Šárky, do klášterní zahrady. Mám sice léto rád, ale delší zimní večery trávím koukáním na filmy. Přes léto, když mám v bytě 27° C nechci promítačku trápit. Ona by to "ustála", ale začínat promítat 100 min film v deset je na prd. Býval jsem sova, ale pomalu se stávám "skřivanem".
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#727 Příspěvek od ZdenekHQ »

Oni prostě lidi chodí za mnou. Ani nevíš, jaká je dřina se soustředit na nějakou složitější práci, když pořád někdo zvoní či telefonuje. Takže to pak doháním v noci...
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#728 Příspěvek od workhard »

Jako obyvatel Jižní Karolíny a přilehlého okolí bych to zase tak úžasné neviděl :P
Přílohy
predpoved.png
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
divous
Příspěvky: 161
Registrován: 08 říj 2010, 02:00
Bydliště: ValMez

#729 Příspěvek od divous »

Nemá tohle být vlákno o vtipech?
Nebo to o čem tu diskutujete má být vtipem života?

Jsou atletické závody v Českém Těšíně a zrovna probíhá hod kladivem.
Do klece vstoupí Moravák roztočí kladivo a hodí 81 metrů.
Následuje velký potlesk a reportér se ptá závodníka,kde že se naučil takhle házet?
Moravan odpoví: "Jsem kovář a s kladivem pracuju dnes a denně."
Po něm nastoupí Slovák a dosáhne výkonu 82 metrů. Ještě větší potlesk a reportér se ptá na to samé.
Slovák odpoví: "Jsem dřevorubec, pracuji v lese a proto mám takovou sílu."
Jako poslední jde na řadu cikán, opře se do toho a naměří mu 85 metrů.
Obrovské ovace a udivený reportér se táže, kde pracuje on.
Cikán odpoví: "Jsem nezaměstnaný." Reportér se proto ptá, jak je možné, že má takovou sílu?
Cikán na to: "Když jsem byl malý, tak mi dědeček povídal, jak ti někdo dá do ruky kladivo,
lopatu nebo něco podobnýho, tak to zahoď jak nejdál můžeš..."

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29691
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#730 Příspěvek od EKKAR »

Jo, to je něco podobnýho, jak došel malej Déžinko domů vod bílejch sousedů a hned za dveřma se fotrovi začal chlubit co že tam těm gádžům čórnul - "... he hele tato, co sem čórnul u tých gádžov naproti ...!" - a vytáhnul malou stříbrnou lžičku.
Reakce starýho Dézydéra byla okamžitá:
" HÉ hnéd to vódnés vocáď!!!! Alebo to zahoď alebo jim to dondi vrátiť!!!! Bo jestli se to tady u nás chytne, tak zme v kelu!!! TOHLE JE SEMÍNKO VOD LOPATY!!!! ..."
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
FHonza
Příspěvky: 1443
Registrován: 20 lis 2012, 01:00
Bydliště: Praha

#731 Příspěvek od FHonza »

Serena
Přílohy
serena.jpg

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#732 Příspěvek od ok1hga »


Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#733 Příspěvek od Standa99 »

:)
Přílohy
opekacka.jpg
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#734 Příspěvek od workhard »

Na sojový z hypáče je to dostačující metoda, z těch nic neukápne :D
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#735 Příspěvek od ZdenekHQ »

Včera jsem klikl na nějaký odkaz, že kdesi po pár dnech zavřeli první pelešivec s umělýma děvčatama.

A dnes na úplně jiné ČESKÉ NEEROTICKÉ velmi známé stránce vyskočilo v kontextové reklamě toto. Já nejsem žádný puritán, ale vážně toto ne... Je to rasistické, protože je to bílé, je to sexistické, je to krátké, a chybí tam rozšlapaný dudlík, aby to nesledovaly děti.

Pozdravuju Serenu.
Přílohy
rekl_p.png
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“